Как пиете кафе?

  • 12 320
  • 169
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 575
Дълго със сметана  Coffee

# 136
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Пия  нес кафе,в специална голяма чаша,от нея ми е най сладко...,не употребявам захар или подсладители,само ако нещо не се чувствам добре и имам нужда от едно захарче....

# 137
  • Мнения: 166
Аз най-обичам да си пия нескафе фрапе и то независимо дали е лято или зима. Но пия по едно, най-много 2 на ден. Ибикновенно като не сам на работа си сядам пред компа и прочитам най-новите клюки, иначе си го вземам на работа и там пак пред компа, ама опитвайки се да се настроя за работа  Laughing

# 138
  • Мнения: 129
3 в 1 сутрин като пристигна на работа и то пред компютъра  Grinning през деня колкото, където и каквото сваря  Laughing много обичам кафе  Crazy

# 139
  • Мнения: 1 432
Постоянно мога да пия кафе.Първата ми работа сутрин на път за тоалетрума е да си пусна ма6ината за голямо ,4ерно,гор4иво кафеее  Grinning

# 140
  • Мнения: 1 186
Дълго кафе със сметана или малко мляко+захар Peace

# 141
  • Мнения: 712
На периоди съм , в момента сутрин шварц поне 2 чашки горчиво , на вън с детето дълго или виенско Peace

# 142
  • Мнения: 34
силно без захар и мляко

# 143
  • Мнения: 183
Със ставането, на път за банята си пускам кафе машината да  загрее. После си пускам едно дълго и силно кафе с много захар.Пия го минимум 30-40мин, /може и час/с 7-8 цигарки. Така се настройвам за работния ден. През деня се случва и да не пия, ако хвърча на сам - на там, но сутрешното е животоспасяващо за мен, имам чувството, че кръв ми вливат.

# 144
  • Мнения: 2 149
Двойно,силно и чисто Laughing

# 145
  • Мнения: 2 015
Сутрин е задължително.Вчера синът ми ми казва:"Мамо, тавай пийш кифенци".Поне три пия на ден, а като прекаля обръщам на без кофеин.Просто ми е любима напитка, а не че толкова, за да ме събуди или т.н.

# 146
  • Мнения: 97
Сутрин - задължително! Чисто, за да му се насладя!!!

# 147
Обичам кафето да е горещо, силно и за предпочитане да е в бяла чашка. Кафе в пластмасова чаша по никакъв повод не пия, даже да е много хубаво, на мен не ми е вкусно.

# 148
  • Sf
  • Мнения: 978
Дълго с мляко, понякога виенско.
Не харесвам ирландско кафе, както и всякакви други алкохолни добавки в кафето, вкл. ликьори. Ужасно е.  Sick

# 149
  • Мнения: 7 430
Долу - горе по 2- 3 кафенца на ден Peace
ЕспресО, късО със сметана ....

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт