Глиганки 7

  • 20 903
  • 443
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 3 461
Noia,Честит рожден ден!!!
Пожелавам ти да си жива и здрава и много минусчета в килцата smile3525


Мерси, tumnokoska, да ти се връща  Hug Вече съм + от вчерашния ден.

# 391
  • Мнения: 37
Ирена,стискам палци за тегленето!!!!! newsm10 goodscale

# 392
  • Мнения: 27 524
Ноя, честито  Hug  bouquet Само хубави неща да ти се случват  Simple Smile

# 393
  • Мнения: 826
Ноя, честит рожден ден от мен!
Здраве и сбъднати мечти!   bouquet
Иренка, надявам се, че ще докладваш минусчета!
По- нататък ще пиша подробно, ставам, че младият варварин излиза от банята  Crazy

# 394
  • Мнения: 3 461
elia_gg, Блонди, Ирена, да ви се връщат хубавите пожелания и многото минусчета.  bouquet

# 395
  • Мнения: 27 524
Как сте, банда?  Hug

# 396
  • Мнения: 480
Бандата е добре Peace
Аз се завърнах от поредното море, ама сме зле.Малчо е с разстройство , аз повръщах и така, та малко се притеснявам да не ми се обезводни и утре ще ходим и на лекар, иначе беше много хубаво,Бяхме с наши приятели и голям смях падна, то и за това сега ни се връща така!!! ooooh!
Дороти, браво на теб за волята Peace
Рени , давай отчет и не се връзвай за работата, вярно е , че е важно, но ти си върши всичко съвестно и не обръщай внимание на злобите около теб! Peace
Ноя, за теб душа  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Здраве, щастие и късмет да са винаги със теб!
Оф, Мистик ми липсва, къде ли е?
Линдичка, кураж миличка, а защо не започнеш някъде работа? Thinking
Глиганки, днес серщанах един мой познат , който беше 180 килограма кзава беше, защото за два месеца е стопил 40 килограма със добавката ЛИДА, да , ама прочетох, че била забранена и е със състава , като на Редуктила, но във завишеи норми и затова е спрана от продажба, но тоя моя познат така ме навина да пробвам, та се чудя и да питам, дали имате представа от това чудо Thinking newsm78 Аз съм ис страхлива и едва ли ще пробвам нещо забранено, но то пък  като се замислиш килограмите да не би да не са вредни Whistling

# 397
  • Мнения: 37
Блонди,бандата ,т.е. в частност аз съм тук!Снощи късно се прибрахме от Гърция и бях много изморена от слънце,вода и път.Затова не влязох да ви видя.Надявам се ,че ще ми пишеш на ЛС... Rolling Eyes
Мимито,добре дошла!  bouquet :Докривя ми за теб,притесних се дали всичко е наред.Дано детето оздравее скоро wavey,за да се успокоиш и ти и да започнеш режим.Аз лично не те съветвам да пиеш този препарат,защото разбрах,че имаш сериозни проблеми с черния дроб.А крайните продукти от всичката химия ,която поемаме и се разгражда в организма се изхвърля чрез черния дроб и бъбреците.Аз си поставих за цел да намаля яденето,най-вече сладкото и тестяното и като втори резултат свалянето на килограми.Получи се.Не трябва отслабването да става за сметка на повреждането на някой орган.Ти си съвършенно права,че килограмите не са здраве,но хайде опитай тези,които си ги натрупала по една или друга причина да ги накараш да работят за тебе - т.е.разграждайки мазнините,те да ти осигуряват енергията,а не поетата храна.Много е трудно,но не е невъзможно.Мими ,заслужава си! newsm10 yesyes

# 398
  • Мнения: 27 524
Марчелита, твоят Преси ли е рожденик днес?  Simple Smile Май да. Да ти е жив и здрав   bouquet

Мимс, по-добре недей с тези добавки, Дороти е права  Peace Оправяйте се бързо  Hug

Дороти, ще ти пиша, разбира се  Hug

Мистик е без нет явно все още, ама бая време мина  Rolling Eyes

# 399
  • Мнения: 226
Здравейте,момичета! Hug
Сега съм малко по-свободна и минавам да се отчета.Виждам ,че Мими и Elia_gg пак са при нас.
Мими, как сте?Оправихте ли се вече?
Марчела, да ти е живо и здраво детето и много да Ви радва!
На всички момичета искам да благодаря за подкрепата и пожеланията кантара да ме зарадва.Ходих да се измеря и наистина имам минус.Не мога да кажа точна цифра, защото последно се мерих преди отпуската.А през отпуската не се ограничавах много-така че тогава може и да съм качила нещо.Но се радвам, че кг започват пак да намаляват.И днес се очертава да бъде един режимен ден.Така се надявам и да продължи седмицата.
Желая на всички лек  и отслабващ ден!И много минусчета!

# 400
  • Мнения: 826
Половинката отпътува за Германия, аз пак ще трябва да се вземам в шепи. Днес ми беше толкова напрегнат ден, че нямах физическа възможност да ям  Crazy
Кантарът гравитира около 75, което не е зле. Ще се радвам да са и по- малко, но... важното е че ги задържам. Явно за да сваля  нещичко трябва да побутна метаболизма  newsm78
мими_то, аз не бих го пила това чудо. Всъщност- ти си знаеш. Аз не съм фен на химиите, но провикирана от поста ти се разрових. На мен не ми допадна прочетеното, но в крайна сметка- ти си знаеш  Hug

# 401
  • Мнения: 480
Добре сме вече, малкия днес нямаше разстройство и започна да се храни, аз ссъм още малко с Т, но дано до утре да съм ок! Praynig Благодрая ви за загрижеността Hug
А за добавката и аз си мисл, че не бих я пила, все пак знам, че може  по-дугия начин, е малко е по-трудно, но наистина както казва Дороти заслужава си Peace
Утре ще се премеря и да видим имам ли + от почивката, дано да няма и поне да си задържам Praynig
лека нощ сладурки Hug

# 402
  • Мнения: 37
Мими то,поздравявам те за решението! smile3501.Стига химия!Започни с обработка на онова сиво нещо с гънките.Кажи му,че е крайно време да започне да те слуша.Сега е най-благодатния сезон откъм плодове и зеленчуци - ДАВАЙ,мила!!!Ще видиш,че ще потръгне.Аз ще те подкрепям виртуално и емоционално. smile3521 newsm10.
Ирена,браво за кантара!  bouquet Peace
На всички Глиганки - успешен режимен ден! goodscale
За мен утре е ден на теглене!В неделя на плажа облякох бански ,с който се бях простила много години.Почувствувах се горда от постигнатото.В никакъв случай няма да се отказвам.Много е важно да правиш всичко в една посока.Ако два дни си режимна ,а три не ,то тогава всичко отива по дяволите.Мили,Глиганки,вървете само напред и ще има много минуси..!!!И разбира се поводи за радост.А и здравословните проблеми ще намалеят. newsm68 newsm44

# 403
  • Мнения: 826
doroti571, за банския- браво!
Тази година си купих бански размер 50. Само за сравнение- миналогодишният ми беше 56  Crazy Дано догодина да се нацедя в 46  Praynig

Вчера размятвах дрехи отпреди бременността. Обух един панталон № 48. Той със сигурност не беше особено щастлив /яко го опънах в областта на ханша/, но важното е, че ми стана Mr. Green Предстои ми попълване на есенния гардероб- пролетните дрехи яко ми хлопат Whistling и с изключение на някоя блузка всичко се прехвърля към мама.
мими_то, дано барзо да оздравявате и ти и малчо, че с тези летни вируси човек се чувства като парцал. Браво, че си се отказала от химията!

# 404
  • Мнения: 37
Elia,поздравления!!!! smile3501Ти си много по-напред в материала от мен.Аз се колебаех между 48 и 50 и оня ден се наврях във въпросния бански №46.Пожелавам ти слизане към по-малките номера с още по-бързи ,но разумни темпове. Peace
Гледай и здравето да е наред,пък и давай възможност и на кожата да се свива.Ти с чаровна млада жена(съдя по духовито писане) и се надявам това да се случва почти едновременно - отслабване и стягане.
Желая ти успехи! newsm10 goodscale

Общи условия

Активация на акаунт