"Какъвто умът ти - такъв и домът ти"

  • 5 537
  • 102
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 606
Аз пък не обичам миризми. Обичам да е проветрено и да усещам планинския въздух. За ароматизатор бих изтърпял само ябълка.

# 91
  • Мнения: X
Понякога къщите миришат на стари мебели, друг път на куче,на котка, на печка, на манджа....ароматизаторите са едно на ръка, понякога освен тях си има и една много особена и характерна миризма,която не винаги може да се определи на какво е,но която е трудно да сбъркаш.

# 92
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Аз също обичам да е проветрено или да мирише на цветя или ябълка. За съжаление живеещите в големи блокове са подложени на всякакви ароматни атаки  Crossing Arms

# 93
  • Мнения: 2 448
Аз също обичам да е проветрено или да мирише на цветя или ябълка. За съжаление живеещите в големи блокове са подложени на всякакви ароматни атаки  Crossing Arms

А, не се оплаквай само от блоковете, аз като съм в къща, че не мога да си отворя прозорците да проветря, един

ненормалник съсед си гледа кози под прозореца на банята ми.  Rage

# 94
  • Мнения: 2 161
Аз пък не обичам миризми. Обичам да е проветрено и да усещам планинския въздух. За ароматизатор бих изтърпял само ябълка.
Има страхотни аромати,които могат да ти допаднат.Например мъжкият Алюр.Много хубава миризма.

# 95
  • Мнения: 592
Обожавам големи и празни стаи (разбирайте минимум мебели)  - може би и главата ми е такава Mr. Green

# 96
  • Мнения: 342
Обожавам големи и празни стаи (разбирайте минимум мебели)  - може би и главата ми е такава Mr. Green
И аз, и аз Peace  Joy

# 97
  • Мнения: 2 716
Мразя ябълки. И миризмата им. Също така миризмите на цветя, индийски ароматни пръчици, ароматизатор борче, амби пур. Ако ще мирише, нека е на окосена трева.

# 98
Съгласна съм, твърдението е абсолютно вярно. Peace
Когато съм нещастна и неудовлетворена, домът ми е разхвърлян и хаотичен, нямам желание за нищо.
Не мисля, че отразява що за човек съм, по-скоро отговаря на атмосферата в семейството като цяло.  Sad

# 99
  • София
  • Мнения: 3 408
Абсолютно споделям тази максима.
Освен това имам силно развито усещане за атмосферата на един дом или офис и смятам, че до голяма степен отразява обитателите си.

# 100
  • Мнения: 1 470
Мразя ябълки. И миризмата им. Също така миризмите на цветя, индийски ароматни пръчици, ароматизатор борче, амби пур. Ако ще мирише, нека е на окосена трева.
Peace

А когато си в процес на изчакване...Означава ли че животът ти се изнизва между пръстите?!Защото четейки тази тема,точно така се чувствам...

Иначе моят дом си е мой...Как да го обясня не знам...Когато е подреден е дори уютен,макар и със по стари вещи,а и те имат някаква сила,история,дори може би миризма...Катго цяло харесвам по-автентичните неща,в никакъв случай не перфектните и изчистени форми,които ми напомнят за офис...Тясно е...Има повече мебели от колкото бих искала,но това е защото е тясно...Но когато решим да се съберем на по бира,намира се място и за двайсетина души...За мен това е най-важното...Обичам да сме всички в къщи...Да си мирише на нас си...Да всяват какафония децата...Обичам движението,а не толкова вещите...

# 101
  • Мнения: 804
А когато си в процес на изчакване...Означава ли че животът ти се изнизва между пръстите?!Защото четейки тази тема,точно така се чувствам...

Иначе моят дом си е мой...Как да го обясня не знам...Когато е подреден е дори уютен,макар и със по стари вещи,а и те имат някаква сила,история,дори може би миризма...Катго цяло харесвам по-автентичните неща,в никакъв случай не перфектните и изчистени форми,които ми напомнят за офис...Тясно е...Има повече мебели от колкото бих искала,но това е защото е тясно...Но когато решим да се съберем на по бира,намира се място и за двайсетина души...За мен това е най-важното...Обичам да сме всички в къщи...Да си мирише на нас си...Да всяват какафония децата...Обичам движението,а не толкова вещите...
Признавам, че по-топло, искрено, нежно и истинско описание за дом, не съм срещала. Ти имаш дом. Сигурна съм, когато свърши "процеса на изчакване" пак ще имаш същото уютно място за щастие.   bouquet

# 102
  • Мнения: 17 546
Интересното за нашият дом е, че децата от малки до ден днешен ползват стаята си само за да спят там. За нищо друго. Постоянно сме в нашата спалня, всичките накачурени по легло по пода или пъс сме в хола. Само аз обичам да се усамотявам понякога. Просто имам нужда от това да съм сама с мислите си. Докато те постоянно гледат да са накуп. Трапезарията с голяма маса за 6( 8 ) човека стои почти неупотребявана. Всичко се мъкне в хола. Обичам симетрията в дома, но не мога да я постигна. Подредбата на вещите ми е малко тип "Монк". Обичам да е много светло вечер. Почти всички лампи светят навсякъде. Халогенните дават много светлина. Докато в спалнята предпочитам да е тъмно винаги. Там стените са сини, а завесите много тъмно сини.

Общи условия

Активация на акаунт