Възраст, на която станахте мама?

  • 4 884
  • 85
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 005
На 32 години станах мама  Joy

# 31
  • Мнения: 5 940
Родих на 28 години. Няма идеална възраст. Важното е родителите да искат много детето, да се обичат, да са готови да споделят тази обич и с още един.

# 32
  • Мнения: 6 164
На 23. Още малко ако почакам май няма да се навия на второ, а искам много.

# 33
  • Мнения: 15
На 21 забременях,а на 22 родих! Peace

# 34
  • Мнения: 959
на 26, просто почувствах че вече съм готова и забременях точно за 3 дни (по бързата процедура  Mr. GreenPeace

# 35
  • Мнения: 1 731
За първи път бяха на 25г.Не съжалявам .Мисля ,че уцелихме . Но то си е до нагласа.
Ако сега не си готова,не бързайте.Имате много време. Peace Hug

# 36
  • Мнения: 2 556
Аз родих на 26 първото и мислех, че си ми е малко рано. Сега обаче, след като родих второто на 31, мисля, че колкото по-рано, толкова по-добре (това не съм мислила, че ще го кажа някога  Crazy). Просто децата дават такъв заряд и сила, каквито нищо друго не може да ти даде - при мен поне е така...

Чисто физически обаче, както вече казах, нищо не пречи да се роди и на 35 и нагоре, имам приятелки, на които тепърва им предстои и това е ОК според мен.

# 37
  • София
  • Мнения: 607
На 29 г. родих сина си. С таткото бяхме готови да имаме дете и дасе грижим за него. Сега съм на 33 г. - дай Боже всичко да е наред и да родя второто детенце!

# 38
  • Мнения: 1 289
На 25г. родих сина си и след три-четири години да даде господ още едно детенце.

# 39
  • Мнения: 9
Ами аз родих на 19, три месеца преди да навърша 20. Не съм се замисляла тогава дали ми е време. Както и да е, изгледахме се. Сега е на 24 и вместо да ходя по родителски срещи си пиеме ракийката заедно Laughing

# 40
На 29 родих.Бях завършила,с добра професия,дълга връзка.Пътувах,поработих и постепенно момента дойде.....
За теб не знам,комплексно е и зависи от много фактори,
но за мен до 25-26 години е рано.

# 41
  • Мнения: 3 092
На 29 - чувствах се готова няколко години преди това , но то е друга тема . Simple Smile
Няма значение дали за другите е рано или късно .... важното е какво е твоето отношение и усещане за ситуацията !

# 42
  • Мнения: 389
Ти си решаваш-когато си готова,тогава.При мен нещата се развиха неочаквано.Определено не ми беше време да ставам мама(бях на 20),но така се случи и не бих си простила ако бях направила аборт.25г е добра възраст за бебе.

# 43
  • Мнения: 1 629
Ами аз родих на 19, три месеца преди да навърша 20. Не съм се замисляла тогава дали ми е време. Както и да е, изгледахме се. Сега е на 24 и вместо да ходя по родителски срещи си пиеме ракийката заедно Laughing

иии и аз така на 19 родих 3 месеца преди да навърша 20, ма е мъничък още на два месца е... bowuu кюфтенцето на мама

# 44
  • Мнения: 67
На 18г. първото и на 23г. второто и мисля,че не съм сгрешила в преценката си.Сега каката ще е първолаче,а малката тръгва на ясла,А мама мисли да почне работа след някои и друг месец.

Общи условия

Активация на акаунт