каквато главата - такава и колата

  • 5 369
  • 97
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 401
БМВ - крайна душевна бедност..
Ей! Гадино. Ще ти кажа аз душевна бедност. Завистта край няма!  Crossing Arms

Eйййй писнахте ми вие с беембетата  Laughing Кажете какво да напиша срешу БМВ и ще се редактирам - мир да има.

П.п. Биби, що не си ...

# 91
  • Мнения: 152
Който има възможности си купува Мерцедес, Порше, Ферари, яхти...
...а, който няма - завижда и ръси тъпи обобщения по форумите... Whistling
И двете явно сте  спецове..големи! 'що търсите да се ядете с хората само не разбирам?! И да имам парите - няма да си взема никога "мерцедес"...нито "БМВ"... и "Ауди" никога няма да си взема...
Ще си купя "ягуар"...това е кола със стил! ...и яхта няма да си купя..,'щото това е поредната снобария, ама на русите кукли им прави впечатление. Ако искам да еба някоя - ще си наема за седмица яхта...ама от къф зор да я държа да гние през по-голямата част от годината? Аааааааа, сетих се... - за да покажа на всички колко много кинти имам...

п.п.- невероятно впечатлен съм...уникално!  Mr. Green

Последна редакция: вт, 15 юли 2008, 18:05 от Фиатаджия

# 92
  • Мнения: 1 150

И да си ... и да не си ...
Все тая, кашлица и прочие ...  не могат да се скрият Stop

# 93
  • Мнения: 6 155
След теб ... Flutter

# 94
  • Мнения: 6 155

Ще си купя "ягуар"...това е кола със стил! ...
Ти пък какво подскачаш?  Mr. Green Не прочетох да си правил псевдопсихологически обобщения, че да се засягаш. Ама може и да не съм дочела...сега ще върна да видя Laughing

Иначе, ягуара е добър избор  Wink

# 95
Караме Рено Laguna-последен модел.За мъжът ми няма по-хубави коли от френските,особено ,ако са Рено.Колата никак не е лоша,голяма,меко вози,сравнително евтина подръжка.АЗ съм фенка н Volvo-но мъжът ми не дава дума да се издума за друга марка(абсолютен сектант в това отношение) Laughing

# 96
  • Мнения: 275
Карам Запорожец. Какво ли е в главата ми? Thinking

п.п. Като че ли това е поредната комплексарка тема.

# 97
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
За да не ви развалям впечатлението за голфаджиите, ще взема да заключа тази тема:)

Общи условия

Активация на акаунт