Как се пазите?

  • 4 859
  • 54
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 259
Кърменето не пази. Контрацептиви не мога да пия. За спиралата мисля, че е нужно известно време след  раждане, особено ако е било с вагинално и с усложнения.  newsm78

Прекъсване на акта (което не е особено сигурно, колкото и да се има доверие на партньора, често стават гафове-така забременях първия път) и презервативи.

# 31
  • Мнения: 387
Значи зависи от мъжът ..... Embarassed Ние се пазим чрез прекъснат акт ,ползваме понякога  и презервативи ,но ...не съм им любителка ...

# 32
  • Мнения: 2 111
7 години се пазим с прекъснат полов акт и за мен е сигурен този метод.Дъщеря ми е зачената съвсем съзнателно.Презервативи не ползваме.

# 33
  • Мнения: 3 092
или прекъсване на акта,или презервативи
да , друг вариант за мен поне докато кърмиш няма ...... Thinking ( ако ме питаш и след това де ... против спирали и хапчета съм не за друго , ама си е лично мнение ей някой да не се засегне Wink

# 34
  • Мнения: 12
Е това с прекъснатия полов акт не го разбирам.  Нито е сигурно, нито е задоволително. За жената поне. 
А тия митове, че презерватива пречи  са направо   #Crazy . Затова има толкова абрти сред младежта.   И какво му е неестественото да използваш презерватив с мъжа си?  newsm78   
За нас презерватите са най-сигурния метод.

# 35
  • Мнения: 1 427
Не че имам нещо против презервативите.... Но някак си ми нарушават чувството за близост и интимност,сигурно си внушавам,но ги усещам.А и ми е много тъпо точно в най-горещия момент да почнем да късаме целофанчета и да разтягаме гумички Mr. Green

# 36
  • Мнения: 1 440
Ами и аз не понасях презервативите,но вече свикнах и изобщо не ги усещам.За мен това си остава най-сигурния метод!
Ивелина я заченахме с "пазене",но да ни е жива и здрава,щастливи сме!

# 37
  • Мнения: 2 478
Ние се пазим само с презервативи.Грешки не е имало.
Лично за мен разлика с или без презерватив няма.
Но пък сигурността е друга.

# 38
  • Мнения: 393
Е това с прекъснатия полов акт не го разбирам.  Нито е сигурно, нито е задоволително. За жената поне. 
А тия митове, че презерватива пречи  са направо   #Crazy . Затова има толкова абрти сред младежта.   И какво му е неестественото да използваш презерватив с мъжа си?  newsm78   
За нас презерватите са най-сигурния метод.
Peace  Peace
Прекъсването на акта не пази и НЕ зависи от мъжа, че знаел какво прави, защото сперматозоиди се предвижват по секрета, който се отделя повреме на акта!
Радвам, се че като се срещнахме с мъжът ми и двамата бяхме категорично ЗА, правенето на секс САМО с презерватив. Има много други причини, поради които се използват презервативи, не само пазенето от бебета и болести. Малко по-хигиенично е, но е въпрос и на сексуална култура!  Peace

# 39
  • Мнения: 4 455
За пазенето са ти писали ,но аз бих те посъветвала докато нямаш цикъл всеки месец на определена дата да си правиш едно тестче -така за лично успокоение. Wink

# 40
  • Мнения: 396
И ние сме на презервативи. Още от самото начало.
Не ми е странно, вече сме се усавършенствали, а и момента когато ги избираме заедно ни кара да се чувстваме като тинейджъри! Говорим си по-тихо и внимаваме да не чуе малката...или свекърва ми , ако е с нас! Абе общо взето едни вълнения, които разнообразяват деня ти,а и после при поставянето...според фантазията на всеки Party

# 41
  • Мнения: 1 674
с прекъснат полов акт!

# 42
  • Мнения: 1 103
Той ме пази -да чукна на дърво да не ни чуе дяволът  newsm48

# 43
  • Мнения: 389
Това с прекъснатия полов акт никак не ти го препоръчвам.От него три прекрасни дечица си имам Grinning
Иначе как сме се пазели-след втората ми дъщеря сложих спирала,с която бях близо две години,но ми се наложи да я махна.След това карах по метода на овулацията-три дни около нея не правехме секс или с презерватив.Само един единствен път забравих да сметна дните и се оказа,че сме правили секс точно в овулация.Резултата е третата ми дъщеря,нищо че беше с прекъснат акт.Сега сме пак на презервативи-най-добрия метод за пазене,но не ми харесва.Незнам какво ще използвам занапред.Може би ще пробвам с хапчета,но и там не трябва да се забравя прием Rolling Eyesа и са хормони все пак.

# 44
  • Мнения: 492
С презервативи, но се замислям вече за хапчета. Thinking

Общи условия

Активация на акаунт