Как се пазите?

  • 4 851
  • 54
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 5 079
С прекъсване се пазехме, сега вече не се...  Whistling

# 46
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
С прекъсване на половия акт

# 47
  • Мнения: 560
Е това с прекъснатия полов акт не го разбирам.  Нито е сигурно, нито е задоволително. За жената поне. 
А тия митове, че презерватива пречи  са направо   #Crazy . Затова има толкова абрти сред младежта.   И какво му е неестественото да използваш презерватив с мъжа си?  newsm78   
За нас презерватите са най-сигурния метод.
Peace  Peace
Прекъсването на акта не пази и НЕ зависи от мъжа, че знаел какво прави, защото сперматозоиди се предвижват по секрета, който се отделя повреме на акта!
Радвам, се че като се срещнахме с мъжът ми и двамата бяхме категорично ЗА, правенето на секс САМО с презерватив. Има много други причини, поради които се използват презервативи, не само пазенето от бебета и болести. Малко по-хигиенично е, но е въпрос и на сексуална култура!  Peace

 Peace

Презервативите не ги усещам. Мъжо също няма никакъв проблем с тях.   
А и винаги може да се измисли как да се вмъкнат в любовната игра.  Grinning

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 481
Пазим се с презервативи. И аз и партньорът ми нямаме проблем с използването им.И така поне не се прекъсва половият акт и е възможно да свършим заедно.

# 49
  • Мнения: 6 713
С презервативи се пазим Peace

# 50
  • София
  • Мнения: 23 097
Много ми е странно като напишете, че се пазите с прекъснат полов акт. Това пази точно толкова, колкото и кърменето Wink Направо е шокирващо колко жени разчитат на това Shocked

за теб може и да е странно, но не и за мен! 7 год така се пазехме до момента, в който решихме, че е време да си имаме бебе! сега пак ще продължим с този метод, пък ако забременея мъжът ми ще е много доволен  Laughing

# 51
  • Мнения: 1 138
прекъснат полов акт

# 52
  • Монтана
  • Мнения: 220
С презерватив.  balloon

# 53
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
С презерватив,не разчитай на прекъсване на акта. Peace

# 54
  • Мнения: 9 814
Няма гаранция, че кърменето пази въобще.
Докато кърмех се пазехме с презервативи.

Общи условия

Активация на акаунт