<<Къде спят бебчетата Ви? >>

  • 8 776
  • 295
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 2 376
Доскоро в голямото легло.., но вече в собствено до нашето. Като купим по-голям матрак пак ще се присъедини към нас. Simple Smile

# 286
  • Русе
  • Мнения: 619
В неговото креватче, но в нашата стая.  Peace място за детска стая все още няма  Close чакам си обещаната къща на село от милото  Crossing Arms

# 287
  • Мнения: 195
В нейното креватче в нашата стая, но кошарката е със свалена решетка и долепена до нашето легло. Така е винаги на една ръка разстояние, виждам какво прави, успокоявам я ако има нужда, държа си я за ръчичката и най-вече кърмя без да ставам  Laughing

# 288
  • Мнения: 174
Емо спи в нашата стая (само 1 спалня си имаме), но в своето легло. Сутрин като се ококори към 5-6, го взимам при нас, за да си поспим още малко. През деня дреме или в шезлонга, или в количката или кенгуруто, ако сме на разходка.

# 289
  • Мнения: 530
първото ми дете спеше в нашата стая до 1 годинка а второто в децката стая с кака си

# 290
  • Мнения: 117
В нашата стая,но в неговото си легло.

# 291
  • Мнения: 645
 В началото спеше в нашата стая в неговото легло, после му направихме стая и сега спи сам. Живот и здраве бебето ще спи при нас и като поотрасне малко ще отиде в стаята при батко си.

# 292
  • София
  • Мнения: 262
Още спи при мен, в моето легло и не зная как ще се приберем отново в кошарката, не ще дяволът и това си е.

# 293
  • Временно
  • Мнения: 788
В нейното си креватче,в нашата стая.

# 294
  • Мнения: 1 098
Моето детенце спи при нас от четири месечен. Така се чувства спокоен, на мен ми е по- лесно, защото още се кърмим, а не на последно място ми е много приятно.

# 295
Моето бебче спи в коша на количката, който е в кухнята. Тъй като там е най-топло.Спи си спокойно самичка по 9-10 часа непробудно. Скоро ще си има стая!!!

Общи условия

Активация на акаунт