ПРОБВАТЕ - НЕ СТАВА, А НА КОЛКО СТЕ ?

  • 13 598
  • 178
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 519
Аз съм на 24г, а мъжа ми на 28г - опитваме от 3 години и 7 месеца, но все още
няма резултат Sad. За съжаление имаме доказани репродуктивни проблеми, с които трябва да се преборим за да имаме newsm32

     Колкото и тъпо да звучи,доказаните репродуктивни проблеми са по-добрия вариант от неизяснения стерилитет.Сега знаете в коя посока да тръгнете(образно казано). Ние имахме проблем касаещ мъжът ми,но след 2то ИКСИ,двете ни принцески се родиха.Късмет и здраве ти пожелавам.

# 166
  • Мнения: 69
За първата бременност пробвахме 2-3месеца.,забременях и родих на 24г.Сега съм на 31 ,пробваме от май месец след 2 месеца забременах но се наложи кюртаж малко лечение и сега трети месец без резултат ,мъжо е на 29

# 167
  • София
  • Мнения: 2 908
Първият път забременях на 29г а вторият път на 35г·


От колко време опитвате и не става,а не на колко забременяхте с първото и на колко със второто. Grinning

# 168
  • Мнения: 556
За жалост - опитваме от 8 години. Аз съм на 29 (навършвам 30 след месец). Мъжът ми е на 33.

# 169
  • Мнения: 1 715
Не се пазим от 8 год.Сериозни опити от 6год.
Аз съм на 29,а той на 30
За сега сме си само двамата Sad

# 170
  • Мнения: 4 589
Ние сме на 33год. От 12 сме заедно, не се пазим. Преди 4 год. решихме, че нещо не е наред и започнахме изследвания, докато този Март не стигнахме до ИКСИ.

Момичета, ако 3-4 год. не става, отивайте на лекар. Аз все си повтарях, че има време.....а сега съжалявам.

# 171
  • Мнения: 519
     3-4 години са доста дълъг период.Надхвърлиш ли 30 и до около година няма резултат,трябва да се потърси помощ.
     Извинете са спама,но мисля,че е важно да се знае.

# 172
  • Мнения: 274
Скъпи дами, не знам дали съм в подходящата тема, но исках да ви вдъхна малко надежда... Наше приятелско семейство от 18 години се опитват да имат детенце и все не ставаше ( жената за 18 години имаше 1 аборт в 6-ти месец) и преди няколко дена чудото се случи - роди им се жива и здрава дъщеричка Мария. Всички сме много щастливи. Много години опитваха (без да са пробвали ин витро) и сега се получи - мъжът е на 40, жената на 36.
Така че, не се отчайвате, когато е писано ще стане!
Успех на всички  Hug

# 173
  • Мнения: 2 422
18 години ....... олеле много са Shocked

# 174
  • Мнения: 39
На 34 г.  Embarassedот от 4 години опитваме

# 175
  • Мнения: 7 201
18 години ....... олеле много са Shocked
Твърде много.... Tired Не знам как би издържала психиката ми... Crazy
Предполагам са правили нужните изследвания? Rolling Eyes

# 176
  • Мнения: 139
момичета не се отчайвайте.аз родих на 28 години,след шест месечни опити,много нерви и бях станала 43 килограма.понякога чудото става когато се успокоиш и имаш вяра.аз ходих до БАЧКОВСКИЯ МАНАСТИР да се помоля на СВЕТА БОГОРОДИЦА ,чудото стана.не съм много набожна ,но двапъти съм се помолила там и ми е помогнало.успех на всички в начинанието. newsm10

# 177
  • Мнения: 419
Аз съм на 36г., той на 35г. Не се пазим от 5 месеца.
Много любов и успех на всички!  Simple Smile

# 178
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081
Почти бях забравила за анкетата  Embarassed
сега като прочетох последните две страници се успокоих малко, защото и аз съм на 35 и вече 3 -та година опитваме. Има момичета от този форум с които започнахме преди години борбата и виждам че се връщат стари имена за второ бебче. Това хем ме радва , хем ме натъжава. Времето си минава и съм вече на 35 Cry
Онзи ден баща ми ми сподели ,че ми заделял парички за инвитро Tired
Трябва да продължим борбата и на 20 и на 30 и на 40 години. Не унивайте - винаги има изход, винаги остава надеждата. Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт