Вашите диетични храни

  • 4 136
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 172
elfi4ka , идвам да живея във вас...звучи ми като рай за мен. Mr. Green Joy

Добре си дошла!  Joy  Много ми е трудно с диетите,защото винаги има нещо бързо за хапване,семейството ми е любител на "вкусната" храна и ако няма такава,просто не яде  hahaha И после що съм 100 кила  Joy Едва от месец и полвина се ограничих в яденето и определено има резултат -11 кг ,но напоследък взе много да ми липсва този вкус,а и вече достигнах долу-горе желаните  килограми и мисля да се отдам на разумно хранене-от всичко,което и преди си хапвах,но в по-ограничени количества и не така неразумно,а само когато е време за ядене-тоест обяд и вечеря,а не по всяко време на деня както правех  Rolling Eyes

# 16
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Пълнозърнести - хляб, макарони,ядки; обезмаслени млечни продукти; сурови ядки; елда:плодове и зеленчуци /купувам предимно от баби на пазара, въпреки не дотам естетичният външен вид на предлаганата стока Wink/; меса - телешко, пуешко и пилешко;домашни яйца; зехтин екстра върджин и ленено олио; соев сос; ленено семе и сусам; овесени трици и пшеничен зародиш; мед; диетична сол; кафява захар - винаги за сладкишите.
Не запържвам, готвя почти без мазнина     chef
Разбира се присъстват и нережимните свинско и дреболии Sad, но поне няма снаксове, чипсове, зрънчовци, шоколадови изделия, "натурални" сокове и газирано Peace С кафявия ориз се разделихме по взаимно съгласие hahaha hahaha hahaha, а рибата не е честа гостена на трапезата ми ooooh!

И на мен ми стана интересно за тази хималайска сол, ама дали не е повече ракламен трик, отколкото истина newsm78 newsm78 newsm78
 

Последна редакция: пт, 18 юли 2008, 00:43 от lenny_pld

# 17
  • на село
  • Мнения: 830
 На прима виста се сещам за подсладителя  /не ползваме захар за напитките/, от газираните-само кола -лайтсол с ниско съдържание на натрий, черен хляб.
 Пържено почти не ядем. Готвя с пресни продукти, домашни консерви нямам и не купувам.
Чипс, солети и всякакви такива гадости не съм кусвала не знам от колко години. Детето също има вето над тях .

Сладичко похапваме от време на време, не може без него  Simple Smile  Основно шоколадче или домашно приготвен сладкиш.

Общи условия

Активация на акаунт