За Бога,карайте по-бавно!!!

  • 3 790
  • 82
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 585
А какво стана с оня управник дето го даваха по телевизията как мина на червено, кара в насрещното движение по еднопосочна улица, двама полицаи се разсеяха в този момент.
Имаше ли някакво розвитие?

# 76
  • пак там
  • Мнения: 2 885
А какво стана с оня управник дето го даваха по телевизията как мина на червено, кара в насрещното движение по еднопосочна улица, двама полицаи се разсеяха в този момент.
Имаше ли някакво розвитие?

Развитие за кого? За управника - мисля, че продължава да е управник, да кара същата кола и по същия начин. За разсеяните полицаи - сигурно и тях са ги дръпнали на по-сладко местенце в знак на благодарност...

# 77
  • у дома
  • Мнения: 965
Вчера се върнахме от морето и на няколко пъти сърцето ми се "качваше" в гърлото- имаше много изпреварващи коли, навлизащи в насрещното без да се съобразяват дали там няма кола.
Това го видях и аз на пътя Б-с - Созопол, който е ужасно натоварен и това е направо като предумишлено убийство. Имаме клиент, кйто всеки път като дойде и се хвали, че пътя София - бургас, го взима и 2,30 ч. и как се гледа отгоре, и как хвърчи... ooooh!
Това, което аз си мисля е, че на всеки билборд край пътя вместо да се усмихват полуголи и голи мадами, трябва да се сложат ужасяващи снимки на катастрофи, за да се приземяват тези, които си мислят, че са безсмъртни.

# 78
  • Мнения: 1 616
От осемнайсетгодишна имам книжка, шофирала съм само веднъж - след като си получих документа, да го сефтосам, и то с баща ми. От мен шофьор няма да стане, но и не искам да се пъна, защото ме е страх от огромното количество идиоти на пътя, от които не умея да се пазя...
Да вметна, че баща ми кара Голф двойка и е най-разумният и умерен шофьор, когото познавам. И аз, и майка ми, и детето се чувстваме най-сигурни и спокойни, когато тати ни вози в синия Голф... Тъй че може да се спори за "племето" голфаджии... Wink

# 79
  • София
  • Мнения: 1 341
Вчера се върнахме от морето и на няколко пъти сърцето ми се "качваше" в гърлото- имаше много изпреварващи коли, навлизащи в насрещното без да се съобразяват дали там няма кола.
Това го видях и аз на пътя Б-с - Созопол, който е ужасно натоварен и това е направо като предумишлено убийство. Имаме клиент, кйто всеки път като дойде и се хвали, че пътя София - бургас, го взима и 2,30 ч. и как се гледа отгоре, и как хвърчи... ooooh!
снимки на катастрофи, за да се приземяват тези, които си мислят, че са безсмъртни. Това, което аз си мисля е, че на всеки билборд край пътя вместо да се усмихват полуголи и голи мадами, трябва да се сложат ужасяващи
Напълно подкрепям идеята за билбордовете #2gunfire

# 80
  • София
  • Мнения: 2 430
Вчера бях командировка София-Петрич,на връщане от Петрич между Сандански имаше ограничение от 50км/ч в една от отсечките,намалих,а след мен някъкъ огромен ТИР с регистрация РА само ми пресвяткаше и се опитваше да ме измести от пътя #2gunfireУжас,Писна ми да карам според правилника и някакви идиоти с ТИРове или малки п....шки да си избиват комплексите по пътя,и да се опитват да ме избутат от лентата!Какво излиза,че и да караш според правилника,пак си рискуваш живота!

# 81
  • Мнения: 1 517
Когато си на пъти винаги има риск. Даже и да спазваш правилника.
По-ниската скорост предполага по-голям шанс за оцеляване при сблъсък! Не го забравяйте.

# 82
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Писна ми да карам според правилника и някакви идиоти с ТИРове или малки п....шки да си избиват комплексите по пътя,и да се опитват да ме избутат от лентата!Какво излиза,че и да караш според правилника,пак си рискуваш живота!

Вчера се прибирах по магистрала Хемус - да ти кажа - умрях си от страх с тия тирове - скорост над 100, мигачи за тях не съществуват, въобще не се съобразяват с останалите по пътя. Тръгнах да изпреварвам на магистралата един, тъкмо се изравних с него, и тоя тръгна да изпреварва колата пред него!!! А това, че аз съм там - аре бе, някаква въшка...

Общи условия

Активация на акаунт