Томбола на "Рийдърс Дайджест"

  • 6 392
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 53
Не искат лични данни , освен името. Аз си купих една енциклопедия от тях и съм много доволна от качеството на книгата. Не се надявам  да спечеля голямата награда Wink

# 16
  • Мнения: 1 212
Не искат лични данни , освен името.

Така е  Peace
Помня , че и аз бях много мнителна по този повод и дълго прочвах и обмислях.
Накрая се реших.

# 17
  • Мнения: 641
В пликовете, които получих искаха всичко до ЕГН-то.
Това беше преди 3-4 години.Може и пет. Не помня.

# 18
  • Мнения: 468
В моя комплект не искат лични данни- искат банкова сметка Thinking. Ако си нямам и не мога да си открия, предлагат съдействие  Crazy.

# 19
  • Мнения: 2 755
И аз получих такъв плик. Отворих го, прочетох го и го изхвърлих.

# 20
  • Мнения: 592
Първия път като отговориш и си вечно техен - няколко пъти си купих интересни неща, но прекаляват. Всеки път съм от "избраните" и всеки път в пощата е пълно с баби /че и аз с тях/ да пускат за голямата награда. Просто хитър начин да си продават стоката. А тя, с изключение на 10% от книгите е пълен боклук - китайски брак! Писах на г-н Теодор Цеков май беше, шеф на томболата, пичлеме някакво, че не искам да ми пращат повече, но уви - продължават! Чудя се кога ли ще пиша на Господари на ефира! Ангажирали са Ники Кънчев да връчва наградата, ама кога и как се избира - пълна мъгла!! Определено са по-хитри от смс игрите!

# 21
  • Мнения: 1 470
Купих първата енциклопедия,тази която я рекламираха по ТВто,"...всяка жаба да си знае гьола..."нещо такова...И не знаех с какво се захващам!Децата казаха искам,и мама купи...Вярно качеството беше много добро,а и от там моичките се вманиячиха на тема енциклопедии,та накупихме още много от различни издателства,в което няма лошо...Но тези от Риидърс започнаха да ме тормозят със писма,и др.продукти,които не са ми били нужни,и следователно не съм искала да ги купя... SickСледващата беше нещо за билките-подарих я на майка за спомен,и това е!Защо трябва да ме тормозят?!Мислех по едно време да ги съдя...Ама те явно са ме усетили,и спряха... Wink

# 22
  • Мнения: 329
Оххх тези са като сектанти Sick .Просто нямам думи #Cussing out.На 2та томбола участвах.Купих си 2 книги.Уж ако пуснеш това талонче ще участваш за автомобил.Следващият път пак идва друго талон, ако го пуснеш играеш за същия автомобил.Винаги
 Сега на 3та томбола непрекъснато ми пускат писма,ама аз вече ми писна от тях. ooooh!

# 23
  • San Diego, CA
  • Мнения: 78
имам 4 книги от тях,от 2г. участвам в томболата,все съм от късметлиите.От 3месеца спрях да им отговарям и въпреки ,че не им връщам писмата в 7 дневен срок,продължават да пращат.Малко вече се уливат,даже и не отварям пликовете,направо в коша! ignore2

# 24
  • Мнения: 329
jeriis , аз съм участвала само на 2та томбола.Сега е 3та,не съм им отговорила на нито едно писмо,а всяка седмица ми пращат.  Rage Пълни сектанти.

# 25
Не бъдете наивно глупави! Безплатен обяд и честна игра НЯМА, НАИСТИНА НЯМА!

# 26
  • Мнения: 1 259
И аз получих такъв плик. Отворих го, прочетох го и го изхвърлих.

А ключето дадох на комшийчето, да си "пали колата" с него... поне той се зарадва много че има истински ключ Mr. Green

# 27
  • Мнения: 468
Аз пък нямам ключ Thinking само някакъв стикер с форма на ключ.

# 28
  • Мнения: 329
Аз на предната томбола също получих ключ.На тази имах стикер.

Общи условия

Активация на акаунт