ССК- Бургас

  • 5 608
  • 112
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 179
И ние ще дойдем Hug.

# 31
  • Бургас
  • Мнения: 316
Мери, ти успя ли да се свържеш с акушерката.

# 32
  • Мнения: 4 242
Ади съжалявам че със закъснение пиша. Имам доста семейни проблеми на този етап и ми е тежко. Не съм се свързала още с жената, писах но нямам отговор. Днес съм и без телефон, дано до следобед ми го оправят да звъня.

# 33
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
И ние ще дойдем  Peace

# 34
Барабар и ние с мъжете Laughing
С вас сме! Сега видях темичката и ми е много приятно колко много мамчета ще се съберем.

# 35
  • Мнения: 4 242
Много се радвам че има раздвижване!  Hug

# 36
  • София
  • Мнения: 2 348
Може ли да пишете днес или утре кога точно(с час) и къде ще е срещата? Защото аз ще пътувам в Събота към Бургас и не знам дали там ще имам достъп до интернет.
 Също може да съм заета на 2ри и 3ти, но ако не съм, искам да знам къде да дам рапорт  bowuu .

# 37
  • Бургас
  • Мнения: 316
Момичета, мисля че ще е много хубаво ако в инициативата се включат и бъдещи майки. Все пак ние сме вече убедени кърмачки, а на тях тепърва ще им е нужна информация и помощ. Освен това мога да участват и татковци, баби, приятелки всички , които подкрепят кърменето.
С една дума ще е хубаво всеки да си доведе другарче. Нали знаете тази песен " АКО ДО ВСЯКО ДОБРО СЪЩЕСТВО ЗАСТАНЕ ПОНЕ ОЩЕ ЕДНО ... ТОГАВА .......ТОГАВА ......  newsm68
Съгласни?????

# 38
  • Бургас
  • Мнения: 316
А ако мислите, че имаме нужда от една предварителна срещичка във връзка с ССК 08 дайте да се организираме Simple Smile

# 39
  • Мнения: 594
Жалко, ние ще го пропуснем мероприятието поради ранния час - по това време всички още спим ...  Mr. Green ....

# 40
  • Мнения: 3 926
Момичета, спешно ми трябва някоя от вас, а ако може тази акушерка, за която говорите да види жената на братовчед ми. Бебко е някъде на 5-6 дни; гърдите са големи, зърната плоски, но се изтеглят; гърдите са напрегнати; бебко за сега яде изцедена кърма от шише, но майката иска да си го кърми от гърда. Той е още и с жълтеничка, та е вял...
Предвид напредналата ми бременност не мога да ида да си ги видя, та моля, до ден-.два ще може ли да намерим някой, при когото да отидат или някой да иде да ги види? Те по принцип са в Горно езерово, ама могат да идат навсякъде Hug

# 41
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Да се запиша и в тази ССК тема Grinning
Игри и викторини е чудна идея Simple Smile Мери има опит Grinning
Дали сте намерили някой спонсор с малки награди? Ако не, да мислим нещо Simple Smile

Ще ви пратим - неголямо количество, но да се надяваме, достатъчно поне за ССК и малко след нея:


- Плакати за ССК
- брошури кърмачески 2 бр (два вида, демек)
- какво е ЛЛЛ и с кои прибори се консумира
- стикери 'Аз подкрепям кърменето'
- диск с клип (изненада)

# 42
  • Мнения: 4 242
Бу, цяла седмица мъжо търси спонсори, за сега нищо (аз се занимавам с каката в момента изцяло). За викторините нали трябва да има наградки някакви все пак.
Така че пращай каквото можеш!  Praynig

Асе давай насам жената, аз съм и на 30км, не е далече. Знаеш ми телефона вярвам, ако не 0889 483 105 Днес бяхме в Бургас на превръзки на Ива, ама така или иначе не съм с личен транспорт, тъй че пак нямаше да мога да ида. Казвай им ако искат да идват утре следобед към Айтос, само да ми дръннат че много скитам.

# 43
  • Мнения: 1 267
Момичета, мисля че ще е много хубаво ако в инициативата се включат и бъдещи майки. Все пак ние сме вече убедени кърмачки, а на тях тепърва ще им е нужна информация и помощ.

Ето ме, бивша кърмачка и убедена такава, както и  нетърпелива отново да кърми.
Викам да вземем да се съберем идната седмица за генералната репетиция. Сряда след 17ч. в морската, само при условие, че не вали.

Мери, мога да ви върна в Айтос, след срещата.

Жалко, ние ще го пропуснем мероприятието поради ранния час - по това време всички още спим ...  Mr. Green ....

Ире, това не е оправдание  Hug Елате в сряда и ще го решим.

# 44
  • Мнения: 4 242
Айде да е вторник, ние сме на превръзки отново, след 14ч съм в Морската доооо 19ч.

Общи условия

Активация на акаунт