Фетална морфология в София - доц. Томова или д-р Марков?

  • 71 525
  • 160
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 7 122
те са двама братя Маркови - сигурно е попаднала не на този от когото всички са супер доволни и който е мил и любезен.
Аз съм с прекрасни впечатления от по-малкия брат Марков още от времето, когато беше специализант в МД. Но той е прекалено неизвестен, за да бъде спряган още като светило във ФМ.
Всъщност бих избрала два прегледа - и при д-р Томова, и при д-р Димитрова (и двамата братя са правили стъпки под крилото й).  

# 76
  • София
  • Мнения: 717
може ли да ми кажете при преглед при томова нали разглежда и сърцето защото аз бях на една фетална морфология на  която се оказа че немогат да ми кажат нищо за сърцето ако отидя при томова тя ще види дали всичко е наред

Да, разбира се. Доц. Томова е корифеят в България по фетална ехокардиография. Т.е именно оглежда сърчицето на бебето. Така че си запиши час при нея.

По-добър от д-р Велковски няма на територията на България. Peace
Иначе по темата - д-р Марков.

# 77
  • Мнения: 3 016
може ли да ми кажете при преглед при томова нали разглежда и сърцето защото аз бях на една фетална морфология на  която се оказа че немогат да ми кажат нищо за сърцето ако отидя при томова тя ще види дали всичко е наред

Да, разбира се. Доц. Томова е корифеят в България по фетална ехокардиография. Т.е именно оглежда сърчицето на бебето. Така че си запиши час при нея.

По-добър от д-р Велковски няма на територията на България. Peace
Иначе по темата - д-р Марков.
Защо казваш че няма по-добър от Велковски ?Да не би да си разочарована от доц. Томова? На мен винаги са ми препоръчвали и двамата като най- добрите специалисти в тази област.

# 78
  • София
  • Мнения: 262
Марков Peace Peace Peace
Колкото до случая на Jana 08 мога само да кажа - те са двама братя Маркови - сигурно е попаднала не на този от когото всички са супер доволни и който е мил и любезен.
Става въпрос за д-р Димитър Марков. Точно този, който е известен и от който почти всички са супер доволни. Аз от него съм възмутена.

# 79
  • София
  • Мнения: 3 271
Аз говоря за този, който работеше в МЦ"Фемина", не му знам малкото име. От моя позната разбрах, че има брат който работи в МД.

# 80
  • Мнения: 4 042
При когото и да отидеш, запиши се овреме, че доста се чака Simple Smile

# 81
  • София
  • Мнения: 262
Аз говоря за този, който работеше в МЦ"Фемина", не му знам малкото име. От моя позната разбрах, че има брат който работи в МД.
Говорим за един и същи лекар. Д-р Димитър Марков работи в Майчин дом до обяд. След обяд прави фетална морфология в МЦ "Марковс". До преди една година е работил в МЦ "Фемина". Вече не е там. Дългият ми постинг е за него. Тази тема също е за него.

# 82
  • Мнения: 193
Jana 08,az imam sashtata istoria kato tvoiata,kato cheta se edno e pisao za men,az sashto biax na Fraksiparin i otdelno oshte 7 vida lekarstva po cial den tova pravex injekcii i lekarstva,samo che az ne prokarviax,a se okazaxa che tonovete biaxa slabi,za koeto az mnogo se samniavam i v 33gs izvadixa deteto mi 1480 s xiliadi problemi 1 zdrav organ niama i vse oshte sme po bolnici oshte kolko neznam,kakvo shte stane s neia neznam!Veche neviarvam na nikoi,veche nemoga da mislia pozitivno,ne mi davat nikakva nadejda za deteto miostana mi samo da se molia Praynig da e jivo i ZDRAVO Praynig Praynig Praynig

# 83
  • София
  • Мнения: 262
iff2,съжалявам много за това, което ти си случва. Знам как се чувстваш и те разбирам. Четах твоите публикации от профила ти. Учудвам се, че д-р Марков е установил сериозни проблеми при теб още в 6-ия месец от бременността ти и не те е оставил в болница за да си под постоянно наблюдение и въобще не ти е обърнал сериозно внимание. Каква безотговорност! То пък какво ли има да се учудвам като и с мен постъпи по подобен начин. Иначе, знай, че в 3-та градска болница лекарите са много добри. Бъди силна. Ще се моля за теб и бебето ти.

# 84
  • Мнения: 105
Аз бях при Томова на фетална на 15 този месец,такьв лекар срещам за пьрви пьт,бих я препорь4ала на всеки,вси4ко обясняваше подробно,нямаше орган на бебето,който да не погледна,страшно доволна останах наистина.. а бебка неспираше да се показва отвсякьде,и да се изтега ..все едно знаеше ,4е я гледаме и коментираме..накрая ми каза,4е прили4ала на баща и,тои беше с нас... и 4е имала дьлги крака щели сме да я правиме манекенка  Laughing ..това няма зна4ение де..та по темата,наистина много добьр специалист.

# 85
  • София
  • Мнения: 1 262
Ходила съм и при двамата и съществена разлика няма.
Аз лично препоръчвам Марков, но това вече е строго индивидуално предпочитание  Peace

# 86
  • Мнения: 814
На мен също ми препоръчаха доц. Томова, а и чух много хубави неща за нея. Така че другият месец и аз съм там  Grinning

# 87
  • Мнения: 5
 аз втори път посещавам доц Томова, с прекрасни впечатления съм  bouquet

# 88
  • Мнения: 7 420
  Вчера я посетих за трети път!
  Невероятен специалист!Изключително мила жена!  bouquet

# 89
  • Мнения: 12
  Вчера я посетих за трети път!
  Невероятен специалист!Изключително мила жена!  bouquet

RИзвинете, а може ли да дадете актуални нейни координати , защото аз звънях в клиниката на цар борис и ми казаха , че вече не преглежда при тях.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт