Не е пързалка...

  • 3 059
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
Това с ключалката отпадна. "Зетят" вече е влизал барабар с вратата, а жената каза, че няма пари за нова вратата.
Може ли подробности за ограничителната заповед  Praynig От филмите се сетих, но не знам какви постъпки трябва да се направят.

Tess, и на мен ми хрумна същото (даже й го казах), но жената няма пари да плати на охранителна фирма..
Ами като няма пари, родата  да я свърши тая работа.Толкоз еки мъжурля няма ли в семейството?И за какво е семейството, ако не може да защити една стара жена.Българите сме много  смотано племе.

# 31
  • Мнения: 494
 Ама много е гадна тази история. Аз откачам като чуя а мъже,коите бият жени newsm61, а този дори не се е посвенил от възрастта на жената, алчен изрод. Ама са прави момичетата като казват,че щерката е за бой. А иначе наскоро ни се наложи да спасяваме съседката ни от пияния и приятел,след което се чудехме,как най -добре може да се предпази от него и мислихме наистина всякакви варианти,но вярвай ми,когато наистина опре ножа до кокала хич не е лесно. В края на краищата стигнахме до извода, че най -добре е да дойде някоя мутра за да му разкаже играта. fight това без майтап.То с простака по просташки. Иначе не разбира.
 Иначе твоята приятелка не може ли да отиде временно при близки приятели или роднини, да изгони двамата неблагодарника от апартамента,да го пломбира по някакъв начини и ако след известен период  дъщеря и не си е отворила очите ,просто да го продаде.   

# 32
  • Мнения: 2 700
Толкоз еки мъжурля няма ли в семейството?И за какво е семейството, ако не може да защити една стара жена.Българите сме много  смотано племе.

Благодаря за прозрението Stop
Просто има хора и хора.  Wink Преки роднини жената няма. Аз съм й далечна братовчедка и тя се обърна към мен с думите "Само ти си ми останала близка". Мъжът ми не е от хората, които ще влязат в ръкопашен бой с някакъв психопат, аз самата няма да го накарам, а и плащам от години данъците си на тази държава, за да мога евентуално по законов начин да си отстоявам правата. Аз мога да помогна със съвет (което се опитвам да постигна) и евентуално да я приютя временно ако има нужда от това.

Моля, ако на някой му хрумне нещо градивно нека сподели. Но мисля, че квалификациите са излишни.

# 33
  • Мнения: 139
Щом искаш нещо градивно - ами подпомогни я да си закупи и монтира блиндирана врата и да си наеме адвокат. След това тя да пусне квартиранти и малко по малко да ти върне парите - ако, разбира се има такава възможност, защото именно адвокат ще Ви даде най-добрия съвет относно дали и как законовоустановените правила биха й помогнали да бъде разкаран натрапника.
И (изчетох предните ти постове, но все пак) отново и отново да говори с дъщеря си да се вразуми, жалко е един мързелив лентяй и насилник да съсипва 24-годишен млад живот, много е жалко - този нехранимайко ще започне да бие и момичето.
За съжаление, обаче (макар че не съм фен на подобни деяния) този само бой ще го оправи.

Общи условия

Активация на акаунт