Прима Стил -проектиране на мебели- отзиви

  • 8 895
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 561
Мразя  новаци да ни се месят в темите. #2gunfire
Винаги изниква някой, вижте ме колко съм на ти с нещата.
Но аз наистина смятам, че проектанта трябва да доуточни и предвиди тези неща и той трябва да поеме отговорност, за нещата, който не съответстват на проекта.

И съм убедена, че затова е проектант, не контрактор или нещо от рода.


# 31
  • Мнения: 51
Еми проектанта и го е написал като на олитофрен.

Какво повече от това да направи.

# 32
  • Мнения: 51

Убедена съм ,че сам по компетентна от вас в това отношение.

# 33
  • Мнения: 560
Мразя  новаци да ни се месят в темите. #2gunfire
Винаги изниква някой, вижте ме колко съм на ти с нещата.

А не се отваряй толкова.  Ако си тооолкова компетентна няма да се налага да връщаш поръчките си по сто пъти.

Монтажен отвор - 980x480 мм
Размер - 1000х500мм
База шкаф - 600мм



Това е монтажен отвор в плота.  Плота преминава върху шкафовете.  Ако вие сте правили тази кухня, или която и да е друга, би трябвало да знаете.  Peace

# 34
  • Мнения: 51
Ти откъде зниеш колко поръчки са върнати. Да не работиш там.

# 35
  • Мнения: 51
Ако прочетеш по нагоре ще разбереш защо неможе.Дори хората в офиса са и го обяснили.

Такаче не можеш да твърдиш ,че мивката ще стане.

# 36
  • Мнения: 560
Ти откъде зниеш колко поръчки са върнати. Да не работиш там.

Този ми коментар не се отнасяше за теб. 

Ако прочетеш по нагоре ще разбереш защо неможе.Дори хората в офиса са и го обяснили.

Такаче не можеш да твърдиш ,че мивката ще стане.



Казах единствено, че шкаф 88см. може да се използва за мивка 100см. при положение, че коритото на мивката се побира в шкафа.

# 37
  • Мнения: 51
Ти откъде зниеш колко поръчки са върнати. Да не работиш там.

Този ми коментар не се отнасяше за теб. 

Ако прочетеш по нагоре ще разбереш защо неможе.Дори хората в офиса са и го обяснили.

Такаче не можеш да твърдиш ,че мивката ще стане.



Казах единствено, че шкаф 88см. може да се използва за мивка 100см. при положение, че коритото на мивката се побира в шкафа.


Много се извинявам.  bouquet Peace

# 38
  • Мнения: 1 561
Мразя  новаци да ни се месят в темите. #2gunfire
Винаги изниква някой, вижте ме колко съм на ти с нещата.

А не се отваряй толкова.  Ако си тооолкова компетентна няма да се налага да връщаш поръчките си по сто пъти.

Монтажен отвор - 980x480 мм
Размер - 1000х500мм
База шкаф - 600мм



Това е монтажен отвор в плота.  Плота преминава върху шкафовете.  Ако вие сте правили тази кухня, или която и да е друга, би трябвало да знаете.  Peace


ХАЙДЕ МАЛКО ПО-ВЪЗПИТАНО, МНОГО ПЪК КОМПЕТЕНТНИ ЩЕ ИЗЛЕЗЕТЕ  И ВИЕ.
ЗА ДА ГИ ВРЪЩАМ КОЛКОТО СИ ПЪТИ ИСКАМ, ЗНАЧИ ПОНЕ МАЛКО ЗАБЕЛЯЗВАМ НЕДЪЗИТЕ НА ИЗРАБОТКАТА ИМ, ЗА РАЗЛИКА ОТ ДРУГИ, КОИТО ГИ ПРОДАВАТ И СИ МИСЛЯТ, ЧЕ ЩЕ ПЛАТЯ ЗА ТАКОВА КАЧЕСТВО. АЗ ДАВАМ  ПАРИТЕ, ТАКА, ЧЕ НЯМАТ ИЗБОР.

Е, СЛЕД 1 МЕСЕЦ  РЕКЛАМАЦИИ МОГА ДА КАЖА, ЧЕ ИМАМ ШКАФ И ГАРДЕРОБ, КАКЪВТО СЪМ ИСКАЛА.

НО АКО ЕДНА ФИРМА Е ПРОФЕСИОНАЛИСТ В СФЕРАТА СИ НА ДЕЙНОСТ И ДЪРЖИ ДА ЗАПАЗИ ИМЕТО СИ ЧИСТО НЕ БИ ГО ДОПУСНАЛО.

СЕГА НОВАЦИТЕ ДА ПИШАТ КОЛКОТИ СИ ИСКАТ КОЛКО СА КАДЪРНИ И ЗНАЕЩИ, НЕ НИ ИНТЕРЕСУВА.

ТЕМАТА БЕ ЗА ОТЗИВИ ЗА ФИРМАТА, А НЕ КОЙ КОЛКО РАЗБИРА ОТ ПРОЕКТИРАНЕ.ОЩЕ ПОВЕЧЕ Е МОМЕНТА ДА СПОРИМ С РАЗНИ ЧОВЕЧЕТА, КОИТО НЯМА КЪДЕ ДА СИ ИЗЛИВАТ НЕГАТИВИЗМА И НЕОДОВЛЕТВОРЕНОСТТА ОТ ЖИВОТА СИ.

АЗ ИМАМ ВЕЧЕ МЕБЕЛИ И ТЕМАТА МОЛЯ ДА СЕ ЗАКЛЮЧИ!

Общи условия

Активация на акаунт