Как реагирате на подвиквания и закачки от непознат на улицата?

  • 4 319
  • 94
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 563
Уф, всякакви са ми се случвали, включително да мине един покрай мен и да ми вдигне полата.  Sick

Много е гнусно. Игнор пълен. Винаги си мечтая как ще пребия някой от тези или поне ще кажа нещо уязвително, но винаги се скатавам засрамена.

# 46
  • Мнения: 3 423
С тая ваша чувствителност сте само
за емиграция в Германия. Но съвет от
мен, не заживявайте в турски квартал.

Радвайте се на подвикванията, щото ще
дойде ден, когато ще чувате зад гърба си
само по някое "Мръдни, бе, бабишкер, деба".

# 47
  • Мнения: 247
Една позната се жалеше, че не я закачали по улиците. Звучеше разочарована. В интерес на истината като я погледнеш, последното нещо, което би ти дошло на ум при вида и е да я закачиш. Не е чувала даже за епилиране на мустачки и брада! Joy Дано само не ме чете, че край с познанството ни.

# 48
  • Мнения: 662
Като тийнейджърка се забавлявах Laughing. Сега ми е безразлично, освен, ако не е направено по много просташки начин. Направило ми е впечатление, че в София е по-цивилизовано. В малките градчета и по селата е различно. Може би, защото всички се познават и някой нов екземпляр веднага прави впечатление newsm20.

# 49
  • Мнения: 227
Радвайте се на подвикванията, щото ще
дойде ден, когато ще чувате зад гърба си
само по някое "Мръдни, бе, бабишкер, деба".
Joy Confused Joy

# 50
  • Мнения: 515
Селинджър е прав до болка.В автобус могат да те притиснат,но на улицата да ти се отъркат...много евтино.Ето това е обидното,че е евтино.Дано да ти се е привидяло.За да не е евтино,затова.

 Peace Подкрепям

# 51
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Една позната се жалеше, че не я закачали по улиците. Звучеше разочарована. В интерес на истината като я погледнеш, последното нещо, което би ти дошло на ум при вида и е да я закачиш. Не е чувала даже за епилиране на мустачки и брада! Joy Дано само не ме чете, че край с познанството ни.
Joy Joy Joy
Една жена се жалвала, че мъжът й не й обръща внимание. Решила да му покаже, че другите мъже  я харесват и "става още". Тръгнали на разходка, като мъжа й вървял няколко крачки след нея. Какво било учудването му, когато всички мъже се обръщали след жена му  #Crazy "Брей, тая моята жена! Тцтцтц! Всички й обръщат внимание." А жената просто се плезела на всички мъже  smile3534

 И на мен ми е ставало гадно от подобни подвиквания и похотливи погледи. Игнор!  Naughty Ако са по-нахални или нагли - по-крути мерки! #2gunfire

# 52
  • Мнения: 17 407
Хич не ми дреме за подвиквания, закачици и т.н. Ако ме кефи пичът, най- много да му се усмихна. Голяма работа, че някой ми подвикнал просташки! Случвало се да ме фанат за гъзо- е никак не успях да реагирам, колкото и да исках tooth

# 53
  • Мнения: 984
На мен днес един човек ми гледаше балкона, вместо очите, докато обсъждахме служебни неща. Обаче му беше приятно да погледа. Нека гледа. Къф е проблема не мога да разбера.

Тополинке, кво го правиш това куче? Милото дживотну. Simple Smile

# 54
  • Мнения: 370
това е сексуален тормоз!мразя такива неща!по принцип но подсвирквония и подвиквония необращам внимание,но ако се  доближи до мен да ме докосва,бих го фраснала с каквото мога! Crossing Arms

# 55
  • Мнения: 205
Дразня се без значение дали подсвиркващия е строител или пич с кола и кинти.В повечето случаи се дърпам в страни и го изглеждам злобно.Купила съм си спрей за самозащита, но слава богу не ми се е налагало да го използвам за сега.

# 56
  • Мнения: 1 470
Зависи от настроението ми,но обикновенно или отминавам,или ако е прекалено агресивен отивам и го питам"Проблем ли имате нещо?!"Но с такъв тон че обикновенно му се отщява на човека да подсвирква на която и да било...Обикновенно нападението е най-добрата самоотбрана,и до сега е работило безпогрешно...

# 57
  • Мнения: 483
Мен много ме дразнят, затова избягвам да се движа пеша, че тогава са най- нагли  Crazy

# 58
  • Мнения: 2 448
За отъркване на улицата не ми се е случвало, звучи ми.....  Sick

Иначе на подсвиркване, каквато и реакция да имам, дори да го наречеш въпросния индивид "простак" пак ще означава, че съм го забелязала, а аз не искам да се почувства забелязан. Така че не реагирам изобщо.  Crossing Arms

# 59
  • Мнения: 483
За отъркване на улицата не ми се е случвало, звучи ми.....  Sick

Иначе на подсвиркване, каквато и реакция да имам, дори да го наречеш въпросния индивид "простак" пак ще означава, че съм го забелязала, а аз не искам да се почувства забелязан. Така че не реагирам изобщо.  Crossing Arms

Напълно съм съгласна с теб, и аз ги игнорирам, когато ства дума за подсвирквания, подмятания и нагли погледи.

Общи условия

Активация на акаунт