бихте ли сложили тапети?

  • 17 759
  • 103
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 3 880
Аз харесвам и боя, и тапети.

Много ми е интересно защо някои от вас са категорично само за единия вариант. Thinking
Ако авторката няма нищо против ще ми е интересно да получа отговорите ви.  Simple Smile


ако прочетеш цялата тема ще видиш, че повечето момичета харесват именно комбинацията латекс+тапет.

# 91
  • Варна
  • Мнения: 1 231
Темата съм я чела.
Въпросът ми мисля, че е правилно формулиран, но не е задължително да ми се отговаря. Laughing

# 92
  • Мнения: 3 770
ria , аз като човек , дето се заравя в детайлите , мисля че правилно си задала въпроса - защо някои от вас са категорично само за единия вариант ? Е , аз не съм от тях и няма как да отговоря,защото харесвам комбинациите , особено при съвременния интериор !  Grinning Май трябваше да спра до първото изречение , което пък не е съвсем по темата ?!  newsm78  Laughing

# 93
  • Мнения: 158
Здравейте,много красоти видях поздравления за хубавите ви и стилни къщи момичета   bouquet
Моля ви за съвет. Решила съм да освежа спалнята си една стена с тапети esprit. Не мога да реша обаче какъв цвят да са при положение че трите останали стени са с бели тапети, пердетата също са бели, килима и покривката на леглото са в тигрови шарки и си ги харесвам не искам да ги сменям. Мислех си за черно-бяла /с тапети на кръгове или нещо подобно/ четвърта стена но ме е страх да не стане прекалено много черно-бялото Tired
Моля ви дайте някакви идеи.   Praynig
Благодаря предварително! Hug

# 94
  • Мнения: 366
 Аурора и аз се възхитих, сигурно няма някой на което да не хареса.. Браво! сигурно бая си се потрудила , но си е заслужавало, В мир и щастие да си живеете там..
 Аз съм За тапетите и то от скоро , бях решила в новия дом да сложа на много места декоративни мазилки, съвсем случайно влезнах в Лабиринт и се зарових в каталози с тапети - направо се шашнах, наистина това, което тапетената индустрия предлага днес избщо не е онова , което помня от дома на родителите ми.. Определено смених концепцията и сматам да направя разни комбинации..  Харесва ми освен микса боя и тапет , и съчетанието на пердето да е като декоративния тапет, предполагам,ч е ще намеря това в Декор центъра
 Кажете ми ако знаете по -удачно е да се отиде на Окловръсния път в Декор център или на Константин Величкова във Wall Decor - Decor center, знам ,че са едно и също, но пък може консултантките или друго да за предпочитане.. В Лабилинт пак ще отида , да гледам , че време да решавам..
 Показвайте снимки, човек черпи страхотни идеи така, Аурора много ми хареса холната комбиназия в зелетото.. И аз ще показвам ама има време..  Party

# 95
  • Мнения: 658
Аурора, страхотен дом, Crazy

# 96
# 97
  • Мнения: 1 844
беше ми много полезно,че създадох темата и ви благодаря за мненията и чудесните идеи.
с мъжа ми,без много да се замисляме,се доверихме на това,което ни грабна окото-купихме си тапети за спалнята,хола и трапезарията,като ще бъде комбинация с латекс.
вече е боядисано,утре майсторът ще лепи и тапетите..надявам се да стане точно както си го представям..ако наистина стане добре,ще пусна снимки да се похваля..ако нещо се обърка,ще се покрия,та да не ме е срам.. Joyшегувам се!

# 98
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
..................надявам се да стане точно както си го представям..ако наистина стане добре,ще пусна снимки да се похваля..ако нещо се обърка,ще се покрия,та да не ме е срам.. Joyшегувам се!
Никакво покриване! Снимки чакаме!  Hug

# 99
  • Пловдив
  • Мнения: 1 593
Бих сложила тапети ако са едноцветни в пастелен цвят, шаренията ме уморява както и ярките цветове. Обичам ярките цветове като акценти примерно ваза , но тапет е доста уморително в дома . Иначе в обществените сгради целящи да шашнат клиента е хубаво да има ярки цветове , но у дома предпочитам пастелните и топлите цветове

# 100
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Не бих си сложила тапети.
Причините са много.

# 101
  • София
  • Мнения: 2 006
Латекса ми допада повече от тапетите. Освен това имам куче и направо ми е беден речника да опиша на какво направи тапетите. Всяко не добре залепено ъгълче провокира итереса на животинката и не мирясва докато не го унищожи. В стаите с латекс изобщо не се интересува от стените.

# 102
  • Мнения: 3 830
Бих сложила в някоя стая от сатенените. Изглеждат ми шик. Peace

# 103
  • Мнения: 3 830
Ето такива бих сложила, като от поста на Диди в темата за тоалетките:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=322629.0

Последна редакция: пт, 22 авг 2008, 14:04 от Estellia

Общи условия

Активация на акаунт