бихте ли сложили тапети?

  • 17 767
  • 103
  •   1
Отговори
# 15
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Има наистина много хубави тапети,но аз предпочитам латекс,бих сложила само като декорация или акцент върху някоя стена.

# 16
  • София
  • Мнения: 3 880
ето, пускам три снимки какво имам предвид за декоративният тапет:

http://picasaweb.google.bg/la.aurora/NikiSummer2008/photo#5224209208699570306
http://picasaweb.google.bg/la.aurora/NikiSummer2008/photo#5224206720113440674
http://picasaweb.google.bg/la.aurora/NikiSummer2008/photo#5224206720113440674

Последна редакция: пт, 18 юли 2008, 10:07 от Aurora

# 17
  • Мнения: 3 294
Бих си сложила тапет , но само като акцент  Peace

# 18
  • Мнения: 163
Още един глас за тапети Peace
Ние с мъжа ми също се чудихме за или против тапетите, но като разгледахме какви красоти има, решихме тапети. На мен лично повече ми харесва от латекса, сега в старият апартамент навсякъде сме с латекс и доста еднообразно ми е........ до като с тапетите се разчупва  обстановката  Wink
Тъй като не можахме да намерим читави и сериозни майсторите ( уверих се, че е голямо бинго да попаднеш на точни майстори и са направо на изчезване  Rolling Eyes ) ние си ги лепихме Peace, наложи се и някой да отлепваме  Twisted Evil искам да ви кажа, че без проблем се отлепват, нямат нищо общо с едно време тънките тапети.
И друго стените е желателно да бъдат идеално шпакловани и гладки, въобще не се надявайте тапетите да ви опънат стените, а напротив всяка кривина изпъква повече от колкото като е с латекс.

# 19
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Бих си сложила тапет , но само като акцент  Peace
Peace

# 20
  • Мнения: 4 406
сега има разкошни тапети, аз съм категорично ЗА.

# 21
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
В помещение, което се ползва много и от повече хора - като трапезария, хол, бих боядисала с латекс. Така постъпихме в стария ни апартамент. Като се замърси се пребоядисва цялостно в желания цвят.
За спалнята обаче предпочетох тапети. Взехме си винилови, които лесно се чистеха с влажна кърпа, без да се протрива или накъсва тапета. В момента има такова разнообразие на цветове и шарки, че човек се загубва в магазина.
Не считам тапетите за отживелица. Те могат да внесат много уют удома, който няма как да постигнеш с боята по стената.

# 22
  • Мнения: 1 120
Бих си сложила тапет , но само като акцент  Peace
И на мен този вариянт най-много ми допада.

# 23
  • Мнения: 1 265
В кухнята и коридора сме с латекс.В коридора е боядисвано преди 5 месеца и вече е мръсно и на петна и аз незнам от ръце ли ,от внасяне на мебели ли.
Въпреки , че съм подбрала по светъл цвят тапети за хола ми стои по-уютно и хигенично от латекс.
Тапетите , в който и сайт за дизайн да попаднеш присъстват доста осъзателно и оригинално, в момента те отново триумфално се завръщат.
Съчетаването на различни тапети спрямо интериора си е цяло изкуство и затова мнозина предпочитат еднообразието на латекса.

Що се отнася до финансовата страна тапетите имат голям ценови диапазон и със сигурност излизат по-скъпо от една кофа латекс.

# 24
  • Мнения: 3 641
сега има разкошни тапети, аз съм категорично ЗА.

И аз съ мна това мнение. В хубави заведения сън виждала уникално красиви, но незнам откъде да си купя! Rolling Eyes

# 25
  • София
  • Мнения: 7 097
Включвам се с въпрос от къде могат да се намерят хубави тапети?

Предстои ни да се местим в ново жилище и сме решили да слагаме тапети, макар че не съм такъв фен по принцип.

# 26
  • Мнения: 1 492
Аз съм с латекс, но за детската стая съжалявам, че махнах тапетите. Следите от детски пръстчета се махат лесно, но от стола на компютъра например, се олющи шпакловката, от случайно метнати играчки или не дотам случайно, също. Общо взето за една година трябва да се замазва и пребоядисва наново.

# 27
  • София
  • Мнения: 2 805
И аз съм в чуденка. newsm78 Иска ми се тапети поне за спалнята, ама мъжът ми не иска и ще видим, а във всекидневната ще имам един "тапетиран акцент" задължително  Peace

# 28
  • Мнения: 891
Ние сме с тапети в спалнята и детската.
И ние в началото много се чудехме, но сега съм доволна,
че поне за тези 2 стаи избрахме тапети.  Peace
Такъв уют създават...

# 29
  • София
  • Мнения: 3 880
аз много харесвам дизайнерските в магазин Тапетия Wink

Общи условия

Активация на акаунт