бихте ли сложили тапети?

  • 17 760
  • 103
  •   2
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 641
аз много харесвам дизайнерските в магазин Тапетия Wink
Aurora , къде е това Praynig

# 31
  • Мнения: 22 437
В днешно време има страхотни тапети. Много пъти съм се прехласвала по различни видове. ))
А и човек винаги може да комбинира латекс с тапет за акцент.
Моето мнение е, че и за тапет си трябва перфектно шпаклована стена, особено за новите тапети. Пълна глупост е мнението, че тапета прикрива лоша стена и неравностите по нея.
В много магазини има каталози на италиански и немски тапети, които могат да се поръчат. Все пак зависи колко пари иска да отдели човек.

# 32
  • София
  • Мнения: 4 493
аз много харесвам дизайнерските в магазин Тапетия Wink
Ако магазинът за който говориш се намира на ъгъла на Константин Величков и новият булевард - там има страхотни неща, но смятам че 180-200 лв ролката е доста за тапет.
Бих препоръчала магазинчето на Мадрид - там има супер нещица и то цените са мнг прилични

# 33
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Да, и вече си сложихме - на стената зад спалнята (леглото). Има наистина разкошни модели и дори имитации на мазилки, също и текстилни и с всевъзможни декорации - един от най-скъпите, който видях, беше на топчета като лепната дъвка на стената  Grinning

# 34
  • София
  • Мнения: 4 493
Ние сложихме в детската стая - направихме комбинация от няколко цвята и стана страхотно. Тапетите са на marburg /серията е Алиса/ и са като рисувани - детето  е супер доволно

# 35
  • София
  • Мнения: 3 880
аз много харесвам дизайнерските в магазин Тапетия Wink
Ако магазинът за който говориш се намира на ъгъла на Константин Величков и новият булевард - там има страхотни неща, но смятам че 180-200 лв ролката е доста за тапет.
Бих препоръчала магазинчето на Мадрид - там има супер нещица и то цените са мнг прилични


да, ролката е повече дори от 200 лв. аз съм сложила снимки с нашият тапет оттам, в комбинация с латекс. за цяла стая идва доста, но ако държиш да направиш някакъв акцент стои просто невероятно...и си струва, за тези, които могат да отделят пари, разбира се.
ето пак, как е сложен на дългата стена седи на 2/3, а на късата е на цяла стена и става като ъгъл само, акцентиран на червеното, останалото е латекс. за това отидоха 3 ролки, около 850 лв.



жалко, че нямам близка снимка, за да се види колко красив е тапета, около черното има сребърно...ще опитам близка снимка. Тапетия има на няколко места в София, ако искате вижте с търсачката.

# 36
  • Мнения: 1 174

Според мен, хубаво си решила за тапетите. Simple Smile Няма какво да му мислиш, ами направо си ги лепвай на стената и им се радвай, докато се появят бебета, кучета и други попълнения на семейството!  Laughing
Щом вече си разглеждала, пък и харесала, значи имаш представа как ще ти изглежда вече ремонтираната стая. За нещастие на приятелите ти, Wink тапетите отново са модерни и мое мнение е, че една спална стая, примерно, просто има нужда от такова нещо - внася се допълнителен уют. Simple Smile А за по-нататъшните промени, сваляния и бояджийски работи... - не са чак толкова сложни! Simple Smile

# 37
  • Мнения: 282
сложила съм си навсякъде тапети, едноцветни с акцент на някои стени, ами няма нищо общо с латекса. Имам латекс само в коридора и вече замислям и там да сложим някакви тапети. Латекса се цапа, драска и когато пребоядисаш само петната си личи. тапетите са по-красиви , но и доста по-скъпи като опция

# 38
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
И аз съм за тапетите. Имала съм и латекс, но се отказах от него. Не ми харесва и това е, драска се, всяка миниатюрна неравност личи, като се чисти после стои на петна. Сега сложих навсякъде германски ПВЦ тапети, едноцветни, леко релефни,  стоят като мазилка. Ефектни и красиви, но излизат обаче скъпичко ... Чистят се изключително лесно - напръсквам с препарат за прозорци и с чиста кърпа се минава отгоре. Няма никакви петна и нищо не личи. Имам и куче - никакъв проблем. Не е задължително животното да прави мазало в къщи  Simple Smile
Имам и на една стена венецианска мазилка и съм с тенденция навсякъде да сложа от нея, стои невероятно, но ми е малко скъпо за сега.

# 39
  • Варна
  • Мнения: 692
Тапет като акцент на някоя стена или в съчетание с латекс!  Peace

# 40
  • София
  • Мнения: 1 819
Ние имаме в спалнята и на още една стена тапети и всеки, който дойде на гости се хваща първо за тях. А и не винаги е нужно да са много скъпи, за да са ефектни. При нас по-ефектния тапет струваше 35 лв. ролката.

# 41
  • Мнения: 4 406
200 лв за ролка тапет!!!  Shocked извинете, шокирах се...

# 42
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
НЕ, на всеки 2-3 месеца минавам освежително с латекс, ако беше тапет не бих могла да си го позволя!

# 43
  • София
  • Мнения: 3 880
НЕ, на всеки 2-3 месеца минавам освежително с латекс, ако беше тапет не бих могла да си го позволя!

как успяваш на всеки два-три месеца? Shocked
все пак е голямо цапане...

# 44
  • София
  • Мнения: 3 880
Ние имаме в спалнята и на още една стена тапети и всеки, който дойде на гости се хваща първо за тях. А и не винаги е нужно да са много скъпи, за да са ефектни. При нас по-ефектния тапет струваше 35 лв. ролката.

може ли снимка?

Общи условия

Активация на акаунт