Въпрос за мемори картата

  • 2 147
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 585
Моят е с 16 GB вградена, не съм имал проблеми.
Да, проверката на компа е добра идея.

# 16
  • Мнения: 2 161
да не е лепнала някой вирус,:
Аз първо това си помислих.Но когато я изкарам от телефона,той си работи нормално.А вчера,когато картата си беше в телефона,ми излезе съобщение,че е преместена.Ще отида в магазина.

# 17
  • Мнения: 2 161
нямаш ли кард четец?
да не се е покапала самата карта. каква марка е?
Картата ли каква марка е?

# 18
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
разбира се.
преди месец си взех 1 ГБ от Техномаркет АДАТА  .... скапа се на 4-я ден. смениха ми я и тя се скапа след 2 дена . накрая взех кингстън и вече 1 месец няма проблеми. явно имаха кофти партида ....

# 19
  • Мнения: 2 161
MIcro SD Apacer

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Вече от няколко места чувам,че не било хубаво да се слагат 2 гб.Забивали телефоните.Дори и продавачи са ми го казвали.

Ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха...
Все едно да кажеш, че супата от кисело зеле винаги докарва спонтанен аборт... Даже и да не си бременна... Mr. Green
It's a metaphore...
Сори, ама не можах да се сдържа... Laughing

# 21
  • Мнения: 448
Моята скоро се беше бъгнала нещо.Тел. ми не искаше да снима.Изтрих всичко от картата и после се оправи.Засега не ми го е правила втори път този номер.

# 22
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Мен също ме предупредиха да не си купувам карта с голяма памет, поне да не е повече от 1ГБ, защото се получава претоварване и телефонът работи бавно, а може и да блокира. Моя приятелка беше с 2ГБ и отварянето на менюто й костваше доста нерви и чакане. Взе си нова с 500МБ и сега няма проблем.

Не можах да разбера забележката и сравнението на Експрес. Да не би да е невъзможно проблемът да е от картата?

# 23
  • Мнения: 1 983
На предният ми телефон сложих 512 мгб и след 2 месеца се прецака самия телефон.Изтри ми всички снимки и музика.Не можех да набирам, а ако ме търсят мен, телефонът не звъни!Махнах картата и всичко се оправи.
Реших си проблема като си купих телефон с вградена памет. Peace

# 24
  • Мнения: 2 229
За забиването - зависи колко поддържа телефонът - ако са 2 ГБ, наистина може да забива от карта 2 ГБ, но ако поддържа 4, с 2 ГБ няма да забива...

То и за моя смешен Самсунг пише, че мога да си сложа 2 ГБ карта, но повече от 500 МБ ще го скапят!

# 25
  • Мнения: 3 621
Вече от няколко места чувам,че не било хубаво да се слагат 2 гб.Забивали телефоните.Дори и продавачи са ми го казвали.

и аз по тази причина си взех 1гб, колкото до твоя проблем, ще ти форматират наново картата и ще можеш да я ползваш пак, обаче това което сега е на нея ще го изгубиш, музика ясно ще си я възстановиш дано да нямаш някоя снимка за която да съжаляваш

# 26
  • Мнения: 2 161
Вече от няколко места чувам,че не било хубаво да се слагат 2 гб.Забивали телефоните.Дори и продавачи са ми го казвали.

Ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха...
Все едно да кажеш, че супата от кисело зеле винаги докарва спонтанен аборт... Даже и да не си бременна... Mr. Green
It's a metaphore...
Сори, ама не можах да се сдържа... Laughing
Глупости си писал,затова не си извинен.

# 27
  • Мнения: 2 161
За забиването - зависи колко поддържа телефонът - ако са 2 ГБ, наистина може да забива от карта 2 ГБ, но ако поддържа 4, с 2 ГБ няма да забива...

То и за моя смешен Самсунг пише, че мога да си сложа 2 ГБ карта, но повече от 500 МБ ще го скапят!
Телефонът ми е Нокия N 95.Добър телефон,би трябвало да нямам проблем,но имам.

# 28
  • Мнения: 2 161
Вече от няколко места чувам,че не било хубаво да се слагат 2 гб.Забивали телефоните.Дори и продавачи са ми го казвали.

и аз по тази причина си взех 1гб, колкото до твоя проблем, ще ти форматират наново картата и ще можеш да я ползваш пак, обаче това което сега е на нея ще го изгубиш, музика ясно ще си я възстановиш дано да нямаш някоя снимка за която да съжаляваш
Ще имам снимки,за които ще съжалявам.

# 29
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Глупости си писал,затова не си извинен.

Не, не... Глупостите ти си ги писала, аз само сравних... Mr. Green
Особено пък и щом става въпрос за N95... Wink

Общи условия

Активация на акаунт