Господи, ДЕКЕМВРИ с бебче ни дари и с усмивки озари

  • 11 551
  • 295
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 46
Привет на всички Hug
Запис в новата тема и от мен.
С интерес следя какво пишете.
Приятен уикенд на всички  bouquet

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Аз съм за нормалното раждане , но за жалост по медецински показания ще раждам секцио

# 32
  • Мнения: 399
Чаено момиче,поздравления от мен!   bouquet Аз също раждах със секцио-операцията беше в 15ч,а на следващия ден на обяд вече обикалях коридорите!  Peace Изключително готин пост си написала...наистина всичко е много индивидуално и ако беше толкова страшно нямаше да сме мераклийки за ново бебче!  Hug

С радост забелязвам,че розовото ято се увеличава!   bouquet

# 33
  • София
  • Мнения: 357
малее, Чаено момиче, ти си минала през всичките страхотии на раждането, ама щом си се решила пак, значи всичко се преживява като видиш сладкия резултат накрая. Пожелавам ти този път да мине много леко и изобщо да не го усетиш.  Peace
Явно е съвсем индивидуално при всички, даже и при 1 и съща жена различните раждания са различни, така че можем само да се надяваме да мине ОК.  Praynig
Аз ще трябва така или иначе да съм секцио по мед. причини, затова избягвам да мисля кое е по-добрия вариант, а просто си свиквам с мисълта.
Бамби, малко трудно се различава, ама е много сладко как мърда, да ти е живо и здраво  Hug
Честито на мамите с девойки, ей ще настигнат малчуганите май Simple Smile

# 34
Аз съм за нормалното раждане , но за жалост по медецински показания ще раждам секцио
Аз също ще раждам секцио и поради тази причина ще раждам през ноември он не мърдам от декемврийките

# 35
  • Мнения: 399
В нашите коремчета качих снимки от морето и утре ще ги махна!
Много сте готини!  bouquet Тумбачето ти е супер!  Peace

# 36
  • Мнения: 2 592
Като гледам в темата ЗА или ПРОТИВ секциото какви старсти, спорове, та чак обиди се леят, май по-добре да не я захващаме Simple Smile

# 37
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 674
Винаги съм била твърдо зад нормалното раждане. За съжаление и на мен ми се наложи да изтърпя всички неща около нормалното. Контракции на всеки 2 минути с апплитуда 1минута в продължение на 5часа и накрая 1см разкритие и накрая кръц кръц. На 10час след операцията станах и неседнах. Понеже малката беше в ковиоз на третия ден тичах спокойно към асансьора, за да ходя да пия кафе. Всичко е наистина много индивидуално. Видях много еестествено родили ревящи, че немогат да седнат от хемероиди, но и видях такива със секцио, които се връщат след десетия ден с отворени рани. Така, че момичета няма лесно раждане и възстановяване. Нека се молим на Бог всичко да мине ОК!

# 38
  • Мнения: 616
ЗА нормалното съм, секцио само ако се налага...моля се да не се налага  Praynig

# 39
  • София
  • Мнения: 438
Хи хи - показаха се вече и малките госпожици Simple Smile
Явно е по-лесно да се разпознаят момченцата в по-ранни седмици, ясно защо де Wink

Честито на вискчи научили пола!
А на притеснените стискам палци   bouquet

За раждането / има хора разни, мнения всякакви Wink/ - такова каквото се наложи, най-важно е здравето - нашето и на бебока Simple Smile
И аз си мислех за нормално, но нещата отиват към секцио...
Каквото-такова искам само всичко да е наред и крайния резултат да е добър - пожелавам го на всички.  Grinning

# 40
  • Мнения: 2 592
Момичета, как се каваше онзи филм за бременноста, май на Холмарк беше. Много искам да си го изтегля, защото му изтървах началото

# 41
  • Мнения: 342
Честито на новоузналите пола мами Simple Smile
Везната  stork-boy stork-girl започна да се уравновесява

Има ли изобщо майчета, които ще правят секцио по желание?

# 42
  • Мнения: 2 592
Аз ще съм със секцио по желание. В Токуда ще е, надявам се да е при Диков. Е, не съм 100% убедена, че накрая ще остана на варианта със секциото, но поне над 50 със сигурност. Като чета във форумите толкова противоречиви мнения има, че съвсем се обърках  #Crazy

# 43
  • Мнения: 7
здревейте мацки

миналата година по това време и аз бях тук,а сега като си спомня ми се плаче от радост защото бившето ми коремче е в кошарата си .
Успех и кураж на всички всичко ще е наред Hug

# 44
  • Бургас
  • Мнения: 326
И аз съм за нормалното раждане. Дано не се налага секцио. То все пак си е операция.
Преди доста време някой беше пуснал линк за едно филмче - "В утробата". Много е готино. Едното е за бебето по месеци, а другото е близнаци, тризнаци, четиризнаци, пак по месеци. Ако можете да си го дръпнете, гледайте го. По час и половина са. Татито също го гледа с огромен интерес. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт