Майка или чудовище?

  • 5 214
  • 86
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 109
Колко лесно раздаваме присъди!
А ако не е вярно!?
Ако цялата история е измислена!?
Кой е този роднина? Бившата свекърва на майката?
Ако бившият съпруг и родителите му са обявили война на всяка цена на "бившата", мислите ли, че е редно детето да минава през подобен ад. Вие бихте ли допуснали за вашето собствено дете?
А проговарящите пред медиите за великите беззакония в бившите си служби, след като са напуснали (уволнени най-вероятно), винаги са ми били много подозрителни.

# 76
  • Мнения: 25 662
Колко лесно раздаваме присъди!
А ако не е вярно!?
Ако цялата история е измислена!?
Кой е този роднина? Бившата свекърва на майката?
Ако бившият съпруг и родителите му са обявили война на всяка цена на "бившата", мислите ли, че е редно детето да минава през подобен ад. Вие бихте ли допуснали за вашето собствено дете?


Да, никога не бих отказала достъп на психолог до детето ми, особено, ако има такова обвинение. Самият факт на отказа вече води до подозрение. А и не съм чула досега дете да е имало проблеми след среща с психолог (обикновено имат полза). Но подобни, изсмукани от пръстите, доводи на разни родителници съм чувала доста. Затова не им вярвам.

# 77
  • София
  • Мнения: 803
Аз имам няколко изначални въпроса:
Кой е близкият човек на когото детенцето е споделило случилото се ?
Биологичният баща ли е подал сигнала на социалните служби и какво цели с него?
Експертизите от кого са поискани от Съда, от Социалните служби или...?
Не искам да вземам отношение, преди да са ясни много от нещата.
От една страна съм бивш социален работник, макар че това е призвание и е трудно да бъдеш бивш, от друга страна съм сестра на самотна майка , която е подложена на такъв тормоз от страна на биологичния баща.
Заведе дело за отнемане на родителски права , пусна клевети в Социалните служби, водеше соц. работничка по ресторанти и барове. Не успя да спечели делото за родителските права, но получи режим на свиждане, идва пиян и надрусан за да вземе детето, при отказ пуска дело при частен съдия изпълнител и сестра ми ако откаже предаването на детето дължи глоба от 400лв. Човекът е дан. инспектор разполага с кинти и смята че е безнаказан.
Разказвам тази история , защото не съм сигурна в изнесената информация и доколко е коректна спрямо майката, новосъздаденото семейство и детето.
Свидетели сме и на това , което се случи с Христо Сираков , който най-нагло отне родителските права на Ирен Онтева, а в същото това време чука по безредка всички манекенки в страната, но изкара нея безморална и неможеща да отглежда детето си.....и т.н.

# 78
  • Мнения: 662
Аз имам няколко изначални въпроса:
Кой е близкият човек на когото детенцето е споделило случилото се ?
Биологичният баща ли е подал сигнала на социалните служби и какво цели с него?
Експертизите от кого са поискани от Съда, от Социалните служби или...?
Не искам да вземам отношение, преди да са ясни много от нещата.
От една страна съм бивш социален работник, макар че това е призвание и е трудно да бъдеш бивш, от друга страна съм сестра на самотна майка , която е подложена на такъв тормоз от страна на биологичния баща.
Заведе дело за отнемане на родителски права , пусна клевети в Социалните служби, водеше соц. работничка по ресторанти и барове. Не успя да спечели делото за родителските права, но получи режим на свиждане, идва пиян и надрусан за да вземе детето, при отказ пуска дело при частен съдия изпълнител и сестра ми ако откаже предаването на детето дължи глоба от 400лв. Човекът е дан. инспектор разполага с кинти и смята че е безнаказан.
Разказвам тази история , защото не съм сигурна в изнесената информация и доколко е коректна спрямо майката, новосъздаденото семейство и детето.
Свидетели сме и на това , което се случи с Христо Сираков , който най-нагло отне родителските права на Ирен Онтева, а в същото това време чука по безредка всички манекенки в страната, но изкара нея безморална и неможеща да отглежда детето си.....и т.н.

Е, и Ирен Онтева я ч...т наляво и надясно-това не е тайна за никой. Не мисля, че тя е света вода ненапита Wink.

# 79
  • Мнения: 2 759
                      Това с кого ли лягаш няма пряка връзка с това какъв родител си. Радвам се, че мнението ми събуди съмнения поне в един човек.

# 80
  • Мнения: 662
                      Това с кого ли лягаш няма пряка връзка с това какъв родител си. Радвам се, че мнението ми събуди съмнения поне в един човек.

Най-накрая си поне малко удовлетворена Wink.

# 81
  • Мнения: 2 759
...Най-накрая си поне малко удовлетворена Wink.
                       Ти започна със спама, но снощи правих невероятен секс  smile3531. Ама няма да разкажа  Rolling Eyes.

# 82
  • Мнения: 662
...Най-накрая си поне малко удовлетворена Wink.
                       Ти започна със спама, но снощи правих невероятен секс  smile3531. Ама няма да разкажа  Rolling Eyes.

Щом не искаш да разкажеш, не си портокалово, а лошо момиче  Laughing.
Оспамих темата заради теб Twisted Evil.

# 83
  • Мнения: 1 027
ЕДНО ГОЛЯМО "ОФФФ". Ми може и да не е вярно, ок, тогава повече да не човъркаме.  Пък, дано , ако е вярно, детенцето се спаси от лошите хора, които и да са те Praynig Peace

# 84
  • Мнения: 2 759
...Щом не искаш да разкажеш, не си портокалово, а лошо момиче  Laughing. ...
                      Вярно, но не колкото ДЖЕЙН  Whistling. Има накъде да растем и аз, и ти. Много приятно се спори с теб  Hug. Знам го от една предишна тема...

# 85
  • Мнения: 662
...Щом не искаш да разкажеш, не си портокалово, а лошо момиче  Laughing. ...
                      Вярно, но не колкото ДЖЕЙН  Whistling. Има накъде да растем и аз, и ти. Много приятно се спори с теб  Hug. Знам го от една предишна тема...

Като гледам как сме тръгнали, трябва да си направим спам темичка, в която да си лафим Joy. Досега с теб все сме на различно мнение Mr. Green, но това не пречи да си противоречим културно newsm53.

# 86
za6to takiva hora trqbva da imat deca.nqma spravedlivost.

Общи условия

Активация на акаунт