Какво мислите за името Роман? А на галено как...

  • 5 791
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Все едно е от испански сериал.

# 31
  • Мнения: 1 029
И на мен не ми допада особено, но може би все пак е по-добре от Румен. За галено изобщо не ми хрумва нищо.

# 32
  • България
  • Мнения: 181
Не че не ми харесва Роман, ама по - добре Румен Laughing

# 33
  • Мнения: 205
На мен ми харесва-на галено може Рон или нещо подобно

# 34
  • Мнения: 4
Не ми харесва Peace

По-добре ми звучи хубавото българско име Румен  Peace


И аз така мисля! Peace

# 35
  • София
  • Мнения: 44 122
Не ми харесва - а на галено РОМЧО Simple Smile))

# 36
  • Мнения: 294
Рома Роми, дали ще рискуваш да му се подирават в училище, че е син на Сашо Романа?Е, ти си знаеш ! Simple Smile

# 37
  • Мнения: 991
Роман на мен ми звучи добре. Разпространено е в Русия - там краткото е Рома. Много кратки имена може да се измислят. Например Роро Simple Smile

# 38
  • Мнения: 4 447
Роман е руско име. Глено не се сещам.... Confused

# 39
  • Мнения: 2 169
Мда, на мен не ми харесва...

Последна редакция: пт, 01 авг 2008, 08:59 от Захир

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 364
Ако на теб ти харесва, не виждам защо да си разваляш мнението с отговорите по темата тук. Това какво мислим пишещите във форума изобщо не е меродавно  Wink
Иначе лично на мен името много ми харесва. Изключително мъжко. Ако трябва да го свързвам с представата за някой конкретен човек (въпреки че избягвам по принцип) - Роман Абрамович. Пожелавам на детенцето да има също толкова милиони като на адаша  Wink
Много лош е типично нашенския навик да съкращаваме глупаво иначе много красиви имена. В Русия съкаратеното на Роман е Рома!
Успех!

# 41
  • Мнения: 55
На мен Роман ми харесва.  Представям си екзотичен млад мъж.  Под екзотичен разбирам хубаво загоряло тяло, бадемови очи и дълга кестенява коса... Свири на китара (или може да рисува хубаво - нямам претенции относно таланта) и цепи дърва за камината с един удар...  Grinning

Ноооо... това явно е за друг форум  Grinning

Определено ми харесва Роман.  Peace

# 42
  • Мнения: 5 317
Харесва ми името.

Общи условия

Активация на акаунт