"Тройка на разсъмване" по радио Витоша......има ли фенове

  • 3 004
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 430
Тази сътрин и е много забавна темата,карам си аз и се смея в колата,а до мен на светофара спряла маршрутка и хората ме гледат изумено,че се смея самичка Mr. Green

# 16
  • Мнения: 307
Слушам ги когато мога, но това не е всяка сутрин и максимум час ми се насъбира. Забавни и свежи са.

# 17
  • Мнения: 1 205
Слушам го всяка сутрин в колата като тръгвам за работа. Определно ми действат събуждащо.

# 18
  • Мнения: 4 585
В Делиормана дали се хващат? Дайте линк за онлайн, честота, дължина на вълната.

# 19
  • София
  • Мнения: 2 430
В Делиормана дали се хващат? Дайте линк за онлайн, честота, дължина на вълната.
От днес излизат ваканция до началото на септември PeaceНо ще проверя

# 20
  • Мнения: 453
Е, браво! Тамън ми свършва отпуската и се надявах утре да си ги послушам  Crossing Arms

# 21
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 793
И на мен ми идват малко в повече рано сутрин и не ги слушам. Колкото до анкетата, кое предпочитате музиката или Тройката, определено МУЗИКАТА. Но всеки има право на предпочитания

# 22
  • в мечтания дом с любимите мъже...
  • Мнения: 157
 newsm10 newsm10

# 23
  • Мнения: 97
някой да ми каже в кой час е предаването,моля

# 24
  • София
  • Мнения: 2 430
всяка сутрин от 8.00 до 10.00,сега са в отпуска,но пак въртят най-интересното от предаванията Peace

# 25
  • Мнения: 97
благодаря

# 26
  • Мнения: 113
много се кефя да слушам простотии по радиото, защото се разтоварвам... но тез ми идват в повечко, прекално вулгарни са ми.. любимият ми радио водещ е Митко от Ретро, който за съжаление напусна Sad

# 27
  • Мнения: 5 370
Eто ме, още един фен. Наистина в момента въртят само повторения.
А защо Митко Павлов е напуснал??? Shocked

# 28
  • Мнения: 113
Eто ме, още един фен. Наистина в момента въртят само повторения.
А защо Митко Павлов е напуснал??? Shocked

защото Ретро радио ще се/ или вече е купено/ от Радио 1.. и доколкото разбрах Митко не е бил съгласен с новата концепция / която нямам идея каква е/ ... последното му предаване беше а 11 юли.. надявам се все пак скоро пак да го чуем по някоя радио станция, защото определено сутрешните му майтапи бяха уникални Simple Smile

# 29
  • Мнения: 5 370
Наистина бяха уникални......жалко , много жалко. Естествено, той без работа няма да остане.

Общи условия

Активация на акаунт