Има и такива хора.Хвала.

  • 4 798
  • 52
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 352
Като дете съм намирала доста неща и съм ги връщала. Преди 10тина години майка ми намери мъжка златна гривна 25г. Решихме да не я даваме в полицията , ами пуснахме обява по кабилната/тогава беше една за града/След обявата"Намерена е ценна вещ"се обаждаха хора ,кой си изгубил портмонето, кой обеци. Все пак след ден-два се обади мъж, който я описа точно с двойно закопчаване, мъжка, грамаж. При появата на вратата я грабна и попита "Дължа ли ви нещо" #Crazy И такива неблагодарници има.Ми да беше взел 1 кутия бонбони поне. Спомнам си ,че тогава исках да си купя уредба , която беше доста пари и гривната струваше точно толкова , но решихме ,че така е по добре.

# 46
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 581
Намирала съм портмоне, пълно с пари и го върнах веднага. Въпросната собственичка ми го грабна от ръцете със злобен тон "къде го намерихте?" Нямаше благодаря...

# 47
  • Мнения: 479
И аз да се похваля  Simple Smile миналата седмица намерих една раница пред входа ни. Вътре освен портфейла с всички документи – ЛК, шофьорска книжка и документи на няколко коли имаше и скъпи предмети – фотоапарати и др, и няколко пачки с пари. Намерихме човека и му върнахме нещата. Понеже аз не присъствах та не разбрах каква му е била реакцията, но баща ми каза че се е втурнал да брои пачките с пари и като видял, че всичко е наред. Опитал се да даде на баща ми пари да се почерпи, но той отказал.

# 48
  • София
  • Мнения: 3 994
Да случвало ми се! Връщала съм намерени вещи и на мен са ми връщали! Е, не много често....

# 49
  • Мнения: 7 430
...най-пресния случай е преди 2 седмици на морето Peace
В хотелчето на прозореца, зад пердето намерих портфейл с парички, документи и презерватив  Mr. Green

Обадих се на момчето, което за радост бе още в Равда и толкова щастлив беше, че чак крещеше по телефона  Grinning
Вечерта се срещахме и ми даде бутилка водка и кутия шоколадови бонбони....не ги исках, но той ги остави на земята и си тръгна.
Водката още си стои и кой ли ден ще я отворя да я изпия за негово здраве  Grinning

В Канада съм намирала 2 пъти портфейли с много документи, карти и двата пъти съм ги връщала Peace
Веднъж във влака за Бургас намерих куфарче и него върнах... даже не посмях да погледна какво има вътре в него  Blush Тогава човека ми даваше 100лв. и аз бедна студентка, аха.....да ги взема, но се спрях.

Имам и други случаи ...

# 50
  • Мнения: 33
Миналата година брат ми забрави в автобус в София секретни документи от военно поделение, заради които хем щеше да си загуби работата (тъкмо го бяха назначили на по-висока длъжност), хем щеше да го съди Военен съд. Едва един час след като слиза от автобуса, усеща, че ги няма. На този ден за втори път в живота си идва в София, знае само номера на линията и започва да издирва депото на фирмата. Историята е дълга, в крайна сметка след много перипетии, страх, нервен срив, документите се намериха, един пътник ги предал на шофьора. Брат ми купи голяма почерпка за шофьора, не можеше да повярва, че му се размина толкова лесно. Сега като си спомня, пак ми се насълзяват очите, така се страхувахме за него... Aко някой от вас се познае в тази история- още веднъж едно огромно благодаря!

# 51
  • Мнения: 1 447
Преди доста години работих в една дискотека и Стефан Данаилов беше там и си забрави портфейла.Аз му го върнах и той беше страшно благодарен и леко учуден,че имало още такива хора.Остави ми 50 лв.бакшиш за онова време си бяха пари.

# 52
  • Мнения: 2 197
Да, майка ми си забрави телефона в яслата. Когато се обадих сестрата веднага ми каза, че цял ден чакат да се обади някой да си го потърси. Много добре ми стана, за съжаление майка ми едва ли им е благодарила подобаващо (тя е малко темерут и беше възмутена, че детето било с много пълен памперс, ама това е друга тема).

Общи условия

Активация на акаунт