Какъв ви е любимия спорт и имате ли време да

  • 2 182
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 98
Волейбол! Тренирала съм известно време като малка, после по мачове в училище, последно изграх 2 седм. във Варна преди 2 години Sad и сега много ми се ирае, но нито знам къде, нито с кой. Желание има-огромно, време ще намеря.

# 31
  • Мнения: 301
Плуване  Peace не ми остава време за фитнес пък за плуване...

# 32
  • Мнения: 1 426
в обора на мързелите тенисисти съм

# 33
  • Мнения: 183
Малко фитнес - от време на време. Но определено ме мързи. newsm39

# 34
Плуване, федербал, тенис, настолни. На малки топки играя на вързано!  1swing

# 35
  • Мнения: 3 034
не разбрах за гледане или за практикуване става въпрос, като гледам май и за двете  Mr. Green за гледане: футбол, волейбол, худ, гимнастика, фигурно пързаляне, езда и обездка, спринтови дисциплини, кану/каяк. тенис на корт, плуване и има още.

за практикуване: тренирала съм много неща, но сериозно се занимавам с кънки на лед и каяк. кънки карам, да. 3-4 пъти седмично, в момента естествено не е сезон, но и няма как да изляза с бебето с ролерите като летен заместител, иначе бих. от есента до пролетта съм на пързалката. каякът е малко по-сложен, нямам много варианти в момента, но търся лодка, която да мога да карам.

# 36
  • Мнения: 494
Aйде и аз в отбора Hug Вкъщи мога фитнес салон да направя,но работата ми е свързана с доста движение,затова в свободното време,освен гребане с лъжица, друго не признавам eat

# 37
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
Ски, обаче напоследък нямам нито време, нито достатъчно отпуск, нито достатъчно пари, че да карам някъде извън БГ - че тук ски курортите ни не са това, което бяха, уви  Sad

И обичам да карам колело.

# 38
  • Мнения: 205
Тренирала съм доста време спортна стрелба но сега нямам желание да практикувам. Обичам ски спускането и през зимата често ходя да карам ски.

Общи условия

Активация на акаунт