лепенки за уши

  • 26 509
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 754
Е да,ама една позната лепи на дъщеря си и успя да ги прибере до главичката.И на синът ми му стърчат и му слагам лента пък ще видим.По добре сега лепенки отколкото после комплекси и подигравки.

# 16
  • Мнения: 1 155
Като беше бебе едното ушенце на дъщеря ми се завиваше на вътре като легнеше да спи. Мислех че ще й остане така, но с времето се оправи. Така че според мен това за глупости за лепенките. Ще му се оправят на детенцето Peace

# 17
  • Мнения: 2 907
Моето дете се роди с прегънати и стърчащи уши, приличаше на елф  Laughing Доста дълго останаха така, казвам си честно, че и аз се притеснявах. Но към 3тия месец ушите се сложиха от самосебе си в правилната позиция.
Така че имах търпение.

# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Лепенките действат

# 19
  • Мнения: 27
Абе незнам колко генетично е заложено , ама моето дете се роди с пибрани ушички, но се обръщаха на вътре. Сега спи на дясно и дясното му око сега е щръкнало, а лявото си е добре. Слагам лента, но не помага, а само му пада на очите.

# 20
  • София
  • Мнения: 17 592
Върти я като спи / лежи да е във всички посоки и не се кахъри за ушите. Дори и толкоз да не се харесва, като стане на 16 ще си направи ушите, които иска. Важното е да е щастлива...

# 21
  • София
  • Мнения: 39 771
До преди 2 дена се е дъвкала тази тема - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=339614.0

# 22
  • Мнения: 376
Абе незнам колко генетично е заложено , ама моето дете се роди с пибрани ушички, но се обръщаха на вътре. Сега спи на дясно и дясното му око сега е щръкнало, а лявото си е добре. Слагам лента, но не помага, а само му пада на очите.
  Laughing
Извинявам се, но не се сдържах.......моето момиченце беше с много стърчащи ушички и аз бях доста притеснени, но вече си е добре без да я тормозя с такива странни методи.  Peace

# 23
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
Една приятелка слагаше по същата причина лента за коса на бебчето си, но не знам какъв е резулатът. Все пак ми се струва по-безобидно от лепенките.

# 24
  • Мнения: 498
винаги когато легнеха да спят и /при двете/,още от раждането им прибирах ушичките хубаво и сега ефекта е положителен

# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Формата на ушите е генетично заложена. Не можеш да я промениш с лепенки. Не мъчи детето с глупости. То все още не е оформено. Има шанс и да се оправят. Но с лепенките само ще и причиниш дискомфорт и допълнителни плачове.

Много точно казано  Peace
Peace

# 26
  • Мнения: 4 451
Формата на ушите е генетично заложена. Не можеш да я промениш с лепенки. Не мъчи детето с глупости. То все още не е оформено. Има шанс и да се оправят. Но с лепенките само ще и причиниш дискомфорт и допълнителни плачове.

Абсолютно!

# 27
  • Мнения: 1 554
Формата на ушите е генетично заложена. Не можеш да я промениш с лепенки. Не мъчи детето с глупости. То все още не е оформено. Има шанс и да се оправят. Но с лепенките само ще и причиниш дискомфорт и допълнителни плачове.

 Peace Peace Peace

 Grinning Peace

Общи условия

Активация на акаунт