LaRedoute - Кодове - 6

  • 33 381
  • 474
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 2
mireti, разходи се из темата, има го обяснено. Пък и е доста ясно написано за какво става въпрос.

  bouquet разходих се

# 361
  • София
  • Мнения: 3 787
Да де ,но пробваи още на първата поръчка дали ще ти работи кода на съответния акаунт.Ако не работи и за втората няма да работи Peace

Е,то предполагам,е ясно,че щом вкарате кода и изпише предупредителния надпис,това значи,че изобщо не работи на въпросния акаунт  Mr. Green. В такъв случай няма смисъл да се пробва да се пуска една поръчка и да се мъчи втората с този код.Няма да захване Naughty
Но това важи и за всеки друг код,де Laughing

На акаунта на мъжа ми например,61425 изобщо не работи Crossing Arms

# 362
  • Там....където всичко е възможно ....
  • Мнения: 745
Ох, стана скучно Rolling Eyes
Няма нови кодове,няма нови намаления викам да излезна малко в отпуска от редута Mr. GreenРазпишете ми моля заповетта Mr. Green

А иначе изрових еи тези за -15евро +черна чанта 62958,69086,69046,62952,61573,23205 пробваите може да проработи някои и при вас Peace

И тези за -15 евро без подарък 63398,75434,63614
Кодовете са за новата колекция Peace

# 363
  • Мнения: 6 029
Ако много държиш на този ансамбъл мога да ти дам моя,но повярвай ми ,че каквато и чанта да са ти пратили си на далавера  Peace но ако наистина мноооого държиш....давам ти го  Mr. Green  А ще може ли да пуснеш снимка на чантата  Praynig

http://prikachi.com/users/julia_peeva/12T.jpg
http://prikachi.com/users/julia_peeva/13n.jpg - тук се вижда качествения шев  Mr. Green

# 364
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Получила съм това
http://m-laredoute.pprnl.net/nl/jsp/m.jsp?c=6e5dc2ead0fe86cfdd
http://m-laredoute.pprnl.net/nl/jsp/m.jsp?c=cf92416a9501214f5d

# 365
  • Мнения: 17
Здравейте! Не можах да разбера дали някой е получил червената кутия за бижута с код 27820? Моля, кажете дали си струва?

# 366
  • Мнения: 4 916
Здравейте! Не можах да разбера дали някой е получил червената кутия за бижута с код 27820? Моля, кажете дали си струва?

Още никой не я е получил.

# 367
  • Мнения: 639
Julie Благодаря ти за снимките   bouquet Е,вярно,че шева е от "най-качествените" ама пак мисля,че си на далавера с чантата Laughing Лично мое мнение онзи комплект някак не си заслужава.Вярно че и аз го пуснах 54/56 та и на майка ми е огромен,но и просто не си заслужава.
ДейзиГ мисля,че второто е оферта за карти Кангару та пак да побутна въпросчетата  си  Blush Praynig Praynig Praynig
Цитат
Момичета имам два сигурно супер глупави въпроса   ама срам-не срам ще питам
Първият е  - наистина ли не можем ние от БГ да си направим такава карта Кенгару/или както там се пише/,защото на единия акаунт са ми изпратили това ,което с преводача доколкото разбирам е обяснение на условията как да се направи   ,а и непрекъснато изпращат разни оферти за пазаруване с тези карти при положение,че се знае,че сме от БГ и няма как да се възползваме от тези оферти ? - като тази пратена ми на същия акаунт
И втория ми въпрос - относно кодовете,които искат въвеждане на още един клиентски номер - къде точно трябва да се въведе той?Много пъти е питано за това и доколкото съм разбирала - излиза някакво поле в което да се напише,но на една приятелка й се случи да й иска да напише такъв номер,а не й излиза никакво допълнително поле / освен това за въвеждане на кодовете/ 
Благодаря ви предварително

# 368
  • Мнения: 28
Здравейте! днес на пощата ми се получи следното съобщение, но нямам представа за какво е кода. можете ли да ми помогнете?

"avec votre code offre speciale       54275     
Madame Valentina Hristova,
Vous nous avez fait confiance en commandant sur laredoute.fr et nous tenons à vous remercier.
Nous vous envoyons dès aujourd’hui 2 chèques au choix pour que vous puissiez profiter du reste de la collection automne hiver et de nos offres exceptionnelles !"

# 369
  • Мнения: 204
Доколкото успях да преведа с речник и гугълския преводач, защото иначе почти нищо не разбирам, тези от редута ще ти изпратят 2 чека, с които да пазаруваш .Като дословно пише там-още днес -ще ти ги изпратят.Проявила си някаква коректност, за което ти се отблагодаряват чрез чековете.Така че, ако съм права, ще трябва да черпяваш.

# 370
  • Мнения: 204
Забравих да напиша, че са за новата колекция-есен/зима и явно с изпратения код ще получиш намаление или пък чрез него ще можеш да ползваш чековете -това не го разбрах точно.

# 371
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 949
45381 - по последна информация действа,когато сложите реф.номер 9358714(2 евро) - ръкавици/тривки за баня/

Изисквали се нещо друго за да работи кода - клиентски номер ....

# 372
  • Мнения: 28
Сега като отворих отново писмото се появиха отдолу и самите чекове, като единия е за 20Е при поръчка от 49Е, а другия - за 32Е при поръчка от 79Е. Не знам дали кода е персонален, опитайте дали при вас действа

# 373
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 854
50423 са ми пратили за извинение, че не съм имала достъп до сайта. Дава 6-те чашки-сосиери с лъжички.

# 374
  • София
  • Мнения: 212
Какъв е кода на това http://www.snimka.bg/album.php?album_id=256898&pid=6154176&lp=-3180 
! и има ли го в наличност ???

Общи условия

Активация на акаунт