Чувствате ли се безсилно?

  • 5 148
  • 122
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 902
...защо си толкова зле не мога да разбера newsm78 какво ме подхвана и мен Joy
мир да има  Peace
                      Щом не можеш да прецениш що съм толкова зле, може би не трябва да си сигурна, че преценката ти за мойто зле е правилна... Теб не съм подхващала, за корупция си говорим тука... нали четеш  newsm78? Мир ще има. Да видим кога обаче  Whistling.
хахахаххаха Joy ами то си беше реторичен въпрос(няма си въпросителна)

както и да е...няма да споря
Lilqna, мерси за успокоителните думи  bouquet

# 91
  • Мнения: 2 759
...Портокалово момиче, позволих си да те охарактеризирам, мисля, че не греша...
                      Дори си го направила много мило. Мерси   bouquet. Все пак мисълта ми беше за исканията. Нз, след последния ти постинг не бих спорила с теб. Стопи ме  Blush.
                      Смърфи, ми то не само няма въпросителен - нищо си няма, душичко  Rolling Eyes.

# 92
  • Мнения: 5 370
Чувствам се.....безразлично. Никога не съм и предполагала даже, че който бърка в каците с меда до лактите, няма да ги оближе.....до раменете. Стигнали сме на фазата "всеки се спасява поединично".
П.С. Защо толкова усилено се опитваха да ни втълпят, че , видите ли, книгите на Г.С. са фикция и плод на фантазията му? Все повече вярвам в обратното.

# 93
  • Мнения: 7 837
Чувствам се спокойна, като повечето "нови българи".

# 94
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
...Портокалово момиче, позволих си да те охарактеризирам, мисля, че не греша...
                      Дори си го направила много мило. Мерси   bouquet. Все пак мисълта ми беше за исканията. Нз, след последния ти постинг не бих спорила с теб. Стопи ме  Blush.
     .......     
За исканията ни и стачката имаше доста обширни теми и там се обяснявах много. Сега вече не ми се говори, а и темата не е за това.
Иначе за спора не се притеснявай, приятно е да се води такъв спор. Поне за мен.

# 95
  • Мнения: 528
Да, чуствам се безсилно, чак ми се реве.
По повод доклада на ЕК, Станишев казал, че няма намерение да сменя министри и да наказва, за да угоди на някого.
  Заради проблеми с корупцията и организираната престъпност Европейската комисия официално замрази финансирането по предприсъединителните програми ФАР,  ИСПА и САПАРД и отне акредитацията на две от четирите разплащателни агенции по ФАР – към Министерството на финансите и Министерството на регионалното развитие и благоустройството.
Дали ще доживея да видя някой от виновниците в затвора, където им е мястото...Май по-нагло правителство не сме имали.

# 96
  • Мнения: 390
 smile3516 smile3515 smile3511 smile3513
ето така се чувствам през последните 3 години.Може би, преди това съм имала някаква надежда...
П.С. В момента гледам Милен Цветков и направо съм отчаяна.

# 97
  • Мнения: 6 619
Да, чуствам се безсилно, чак ми се реве.
По повод доклада на ЕК, Станишев казал, че няма намерение да сменя министри и да наказва, за да угоди на някого. 
Че кои сме ние /народа/ та да ни угажда.
Ебати наглия крадец!

# 98
  • Мнения: 2 401
По повод доклада на ЕК, Станишев казал, че няма намерение да сменя министри и да наказва, за да угоди на някого. 
Станишката яко се е издънил, ако е казал точно това, чак не ми се вярва да е истина. 

# 99
  • Мнения: 532
ДА чувствам се предадена,безсилна обидена и куп такива емоции.
Не мога да си отговоря на въпроса -защо толкова драпаха да влезем в ЕС?? Дали си мислеха че ще харчат чужди пари и никой няма да им държи сметка?? Толкова ли са зле ???Нали с този ЕС ни проглушиха ушите.И сега ,спрели парите,ами да ги спират те и без това не стигат до народа. Sad

# 100
  • MUC
  • Мнения: 297
По повод доклада на ЕК, Станишев казал, че няма намерение да сменя министри и да наказва, за да угоди на някого. 
Станишката яко се е издънил, ако е казал точно това, чак не ми се вярва да е истина. 


Май точно това е казал...  Tired http://news.ibox.bg/news/id_1791343643
Е как да не се чувства човек безсилен при цялата тая наглост...

Последна редакция: чт, 24 юли 2008, 15:00 от asseto

# 101
  • Мнения: 4 585
Да но те толкова дръпнаха напред с натрупване на начален капитал,
че затварянето на кранчето за тях е без значение.
А това, че парите не стигат по предназначение е фатално,
не става въпрос за много пари, а за мноооого мнооого пари.
И пак се опитват да омаловажат критичния тон на доклада,
да ни успокоят, че работата ще продължи с огромния излишък от бюджета,
сякаш трябва да ни е все едно дали парите са от нашите данъци,
или от данъците на всички европейци.
Някъде публикуван ли е целият доклад?
Сега ще пъхнат две три дребни цаци в затвора и ще отчетат борба с корупцията.

Да, а също и обвиняваше опозоцията, че работела против интересите на страната,
дете на Студената война.

# 102
  • Мнения: 502
   Хора,нищо не става в тая държава.А не ми се заминава в чужбина,искам си у дома!Но ми е тъпо,тъпо...Добре че сте вие,друго е да знам че много хора се чувстват така,не само аз.

# 103
  • Мнения: 2 401
   Хора,нищо не става в тая държава.А не ми се заминава в чужбина,искам си у дома!Но ми е тъпо,тъпо...Добре че сте вие,друго е да знам че много хора се чувстват така,не само аз.

Много лесно се отказваш.

# 104
  • Мнения: 3 826
   Хора,нищо не става в тая държава.А не ми се заминава в чужбина,искам си у дома!Но ми е тъпо,тъпо...Добре че сте вие,друго е да знам че много хора се чувстват така,не само аз.

Много лесно се отказваш.
България е генетично обременена с лузърстване ,
и не може да съществува без да се качне покрай някой друг - Византия , Русия или сега - ЕС
ако не бе ЕС , досега щяхме да сме като страна от третия свят , буквално

Общи условия

Активация на акаунт