Само за нови дюканки!!!!!!!!!!!!!!!

  • 8 245
  • 109
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 45
Здравейте нови дюканки !
Три дни изкарах на пилешката супа, няколко омлета и кисело мляко, което хапвам предимно сутрин с триците.
Да се отчета- сутринта се премерих 66кг.  Laughing  -3 кг. за три дни.
Някъде четох, че можело да се похапва и корнишон по време на П дните? дали е така?
 
Сега във фурната съм сложила един крем-карамел
kremu6ana , моят не става изобщо сух- даже обратното стои на една лека смес, а го правих точно по рецептата на дюканките.

# 61
  • Мнения: 77
Здравейте момичета,явно тук всички сме нови не само в диетата ,но и във форума. Пожелавам успех на всички и много свалени килограми. На мен днес ми е 1 ден и искам да ви попитам овесените трици задължително ли се ядат. Лек ден.  bouquet

# 62
  • Мнения: 45
seika, желателно е да се приемат- спомагат на отделителните функции на организма . Въпреки че аз разлика не намирам, а ги приемам вече близо месец.

# 63
  • Мнения: 78
Здравейте! Покрай бебо ми остава много малко време да седна пред пс-то. Сьомгата си я купувам от Пикадили нарязана на котлети, едни много големи. Добре дошли на всички тук. На мен днес ми е последен ден П. От утре съм на ПЗ. Хубав ден на всички и отслабващ.    bouquet  seika и аз така знам за овесените трици, че е желателно да се взимат защото имат пречистващ ефект. Пробвай да ги смесиш с малко кисело мляко и подсладител. Така се ядат по-лесно.

# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 14 088
Момичета, желая ви успех! Все пак , не ви карам, просто да си кажа, не е ли по-добре да задавате въпросите си там, където има поне 150 човека, които могат да ви отговорят. Хора, които са преминали няколко месеца на режима и са много по-наясно от тези, които започват сега. Дори и да не ви обърнат внимание понякога все ще се намери поне един от толкова много, да ви каже нещичко по въпроса. Вие си знаете най-добре, преценете си, това не е агитация Simple Smile

# 65
Моят тежък дюкански и работен ден свършва!
Пилешка пържола, кисело мляко и водичка..........
Вкъщи обаче в хладилника ме чака студен студен крем карамел.......
Сух или не - ще му разкажа играта!
Моят мъж тази вечер вече е на зеленчуци и сега трябва да му готвя нещо и да си мириша само.........
триците /доколкото аз знам - да не ми се развика някой пак/ - са задължителни в " доживотната фаза", а в предните три - ако имаш проблеми smile3550, инъче май не.
Аз лично не ги хапвам, но от време на време ги ползвам за едно дюканско кексче , което си правя когато ми се хапва сладко!

# 66
Здравейте нови дюканки !
Три дни изкарах на пилешката супа, няколко омлета и кисело мляко, което хапвам предимно сутрин с триците.
Да се отчета- сутринта се премерих 66кг.  Laughing  -3 кг. за три дни.
Някъде четох, че можело да се похапва и корнишон по време на П дните? дали е така?
 
Сега във фурната съм сложила един крем-карамел
kremu6ana , моят не става изобщо сух- даже обратното стои на една лека смес, а го правих точно по рецептата на дюканките.
тази пилешка супа как я правиш?
Аз все ще пробвам и все го отлагам, че то без олио , без зеленчуци трябва да е много гадно!
Успехчета ти желая!

# 67
Момичета, желая ви успех! Все пак , не ви карам, просто да си кажа, не е ли по-добре да задавате въпросите си там, където има поне 150 човека, които могат да ви отговорят. Хора, които са преминали няколко месеца на режима и са много по-наясно от тези, които започват сега. Дори и да не ви обърнат внимание понякога все ще се намери поне един от толкова много, да ви каже нещичко по въпроса. Вие си знаете най-добре, преценете си, това не е агитация Simple Smile

Вещи, защо не ни надзираваш и нас?
Сигурна съм, че всички момичета ще са доволни !
При Вас просто е пренаселено!
Благодаря ти за подкрепата! smile3525

# 68
  • Мнения: 77
kremu6ana сподели за кексчето!  chef

# 69
  • Мнения: 45
kremu6ana , супата я правя според този сайт http://dukanskirecepti.wordpress.com/
Купувам пилешки бутчета, на които махам кожата, но те све пак си пускат малко мазнинка-не е като филето. Добавям малка глава лук и накрая застройка с яйце и кис. мляко. Подправям си с малко лим. сок . На мен много ми харесва.

# 70
  • Мнения: 127
 Хей,как сте ?При нещата вървят,като се изключи ,че съм замаяна доста.Нямам си на идея защо.Не мисля,че има връзка с режима.По скоро от гадното време.
 
 Ох,заради пустия мързел мога да ям само пилешки пържоли и мляко,но май е време да се поглезя.Довечера ще пробвам нещо да измайсторя.
 До скоро на всички и пишете повече рецепти!

# 71
  • Мнения: 127
 Кремушанке,благодаря за линийката-да не повярваш ,но е станала.Явно нещата с кг при мен ще стават по-бавно,но все пак ще стават.Вярвам в това.
 Благодаря!

# 72
  • софия
  • Мнения: 3 416
Хей,как сте ?При нещата вървят,като се изключи ,че съм замаяна доста.Нямам си на идея защо.Не мисля,че има връзка с режима.По скоро от гадното време.
 
 Ох,заради пустия мързел мога да ям само пилешки пържоли и мляко,но май е време да се поглезя.Довечера ще пробвам нещо да измайсторя.
 До скоро на всички и пишете повече рецепти!
В първите дни от ударния етап,можеш да чувстваш отпадналост.Обикновенно се сваля кръвното.Айрянче с повечко сол помага.При мен поне ,беше така.После минава и идва момент на прилив на енергия. Peace

# 73
  • Мнения: 127
 Искрени аплодисменти към СлаБе.Видях линийката ти.За колко време постигна резултата си?

 Hug

# 74
  • софия
  • Мнения: 3 416
За 6 месеца.Но инат му е майката.А и имах много за сваляне.Много момичета имат по-големи резултати от моите.

Общи условия

Активация на акаунт