задна хрема при 4 месечно бебе

  • 37 801
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 005
Да слушала съм го, но не е казвал , че става и за толкова малки бебета. Мисля, че се използва за деца над 1 година. Аз съм давала на дъщеря ми клеева тинктура и смея да твърдя, че е чудесен начин за лечение. изпращала съм и на приятели с деца в Канада. И лайка с мед съм пробвала , добър и безобиден начин на лечение, но не за 4 месечни.
Незнам колко  пъти си го слушала и гледала предаванията , но можеш да влезеш в сайта на :mama.btv.bg  и сама да се увериш в това , което казвам , защото точно това го препоръчва на 4 месечно детенце  Thinking
Аз прекрасно знам , че понякога медът води до алергии, но пък и много помага  bowuu А, смея да твърдя , че Д-р Михайлов е страхотен хомеопат и е помагал на нашите деца и му имам пълно доверие   bouquet

# 16
  • Варна
  • Мнения: 71
благодаря на всички.днес пак го водих на лекар,този път на унг.каза ми,че има ларингит но може и на алергична основа да кашля.да,но той само като спи се дави от някякъв секрет,който задържа.изписаха ми фенистил капки,коларгол и смени антибиотика с аугментин,но педиатърката ми каза да не давам два дни антибиотик,да е само на фенистил и коларгол и да видя как ще реагира.вече незнам кого да слушам и на кого да вярвам.и ако довечера пак не спи от давене незнам при кого да го водя.аз съм от варна.извинявам се,че така хаотично пиша,но вече пета вечер се дави като спи и незнам какво да правя.благодаря ви за търпението,ако сте изчели всичко до тук.

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Незнам колко  пъти си го слушала и гледала предаванията , но можеш да влезеш в сайта на :mama.btv.bg  и сама да се увериш в това , което казвам , защото точно това го препоръчва на 4 месечно детенце  Thinking
Аз прекрасно знам , че понякога медът води до алергии, но пък и много помага  bowuu А, смея да твърдя , че Д-р Михайлов е страхотен хомеопат и е помагал на нашите деца и му имам пълно доверие   bouquet
Да влязох и го прочетох Наистина пише за бебета и малки деца. Но аз бих посъветвала майката да не си прави експерименти с мед на 4 месечно бебе още повече , че се съмняват за някаква алергия. Макар, че те сега докторите като не могат да установят причината е модерно да си измислят и някоя алергия. Тази диагноза се прави само от алерголог.

# 18
  • Разград
  • Мнения: 3 110
За такава хрема ползвам комбинация от Ксилометазолин и Тобрин,но незнам дали е подходящо за толкова малко бебе.С тези капки за три дни хремата значително намалява,но пак казвам,незнам дали могат да се слагат на 4-месечно бебе.

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
благодаря на всички.днес пак го водих на лекар,този път на унг.каза ми,че има ларингит но може и на алергична основа да кашля.да,но той само като спи се дави от някякъв секрет,който задържа.изписаха ми фенистил капки,коларгол и смени антибиотика с аугментин,но педиатърката ми каза да не давам два дни антибиотик,да е само на фенистил и коларгол и да видя как ще реагира.
Не давай 2 дни АБ да видиш какво ще е положението. Peace Ако не се подобрява започни го.

# 20
  • Мнения: 1 984
благодаря на всички.днес пак го водих на лекар,този път на унг.каза ми,че има ларингит но може и на алергична основа да кашля.да,но той само като спи се дави от някякъв секрет,който задържа.изписаха ми фенистил капки,коларгол и смени антибиотика с аугментин,но педиатърката ми каза да не давам два дни антибиотик,да е само на фенистил и коларгол и да видя как ще реагира.вече незнам кого да слушам и на кого да вярвам.и ако довечера пак не спи от давене незнам при кого да го водя.аз съм от варна.извинявам се,че така хаотично пиша,но вече пета вечер се дави като спи и незнам какво да правя.благодаря ви за търпението,ако сте изчели всичко до тук.
кошмар! нищо от изписаното не е подходящо.

# 21
  • София
  • Мнения: 665
Да бе, коларгола си е много подходящ в случая за подсушаване на секрета, а и противоалергично с-во също е подходящо.

# 22
  • Мнения: 1 984
Да бе, коларгола си е много подходящ в случая за подсушаване на секрета, а и противоалергично с-во също е подходящо.
при 4 месечно бебе? направо ще му подсуши лигавицата. завинаги. а каква алергия? към храна? на 4 м? ако има бактерия без антибиотик ще мине ли? - съмнително....

# 23
  • София
  • Мнения: 665
От коларгол 1% правилно дозиран нищо не може да му стане на бебето. А ако няма бактерия какво друго би могло да бъде освен алергия? А и да има бактерия антихистамините помагат да се намали секрецията.

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Такова лечение на посоки е неадекватно.

# 25
  • Мнения: 22
не давайте антибиотик без да е изследван секрет , моята дъщеря беше на 1м.когато и се появи заден ринит до 3м. се мъчихме като вас после отидохме на лекар изследваха я и и изписаха бактробан за нос -мазило слагаш 10 дни сутрин и вечер . до 5 м. вече нямаше и помен от сополи и хъркане. пожелавам ви да оздравявате , а такива медени извлеци се дават след една година съдържат много алергени не се подлъгвайте по природното не винаги е полезно.

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
а такива медени извлеци се дават след една година съдържат много алергени не се подлъгвайте по природното не винаги е полезно.
Радвам се, че си забелязала и си подкрепила, че медени извлеци на бебе не се слагат и дават. Аз не знам тоя доктор , който ivalina73 твърди, че бил голям специалист как ги изписа тези неща на бебета. А после се чудим , защо деца са алергични. Еми и от такива рецепти понякога се получават белите.

# 27
Moeto beb4e e na 3 1/2 mes.Sno6ti i pri neq se poqvi sa6tiq problem-hremata.Pomogna ni-STERIMAR(pre4istena ,morska voda)... smile3524 smile3524 smile3524  ylinfant

# 28
  • Мнения: 1 545
За такава хрема ползвам комбинация от Ксилометазолин и Тобрин,но незнам дали е подходящо за толкова малко бебе.С тези капки за три дни хремата значително намалява,но пак казвам,незнам дали могат да се слагат на 4-месечно бебе.

Ксилометаолина по принцип е над 2 год и то от 0,05%. Може и при по-малки, над година и половина, ако друго не помага. Не повече от 3 ддни обаче. А тобрина са с антибиотик и не са за всякаква алергия.

# 29
  • Мнения: 1 545
От коларгол 1% правилно дозиран нищо не може да му стане на бебето. А ако няма бактерия какво друго би могло да бъде освен алергия? А и да има бактерия антихистамините помагат да се намали секрецията.
Коларгол 1% е за 1 годинка. Като почне коларгол да се капе от 4 месечна възраст, незнам като стане време това дете да ходи на ясла и градина, какво ще правят?

Общи условия

Активация на акаунт