Кога спряхте да ходите голи пред децата си?

  • 9 303
  • 93
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 908
Не съм ходила гола пред нея никога.

# 31
  • Мнения: 6 703
Не ходим голи, но не се крием.
Нямаме ключове и райбери вкъщи.
Детенце вече е на 12.

# 32
  • Мнения: 103
Никога не сме ходили голи пред сина ни. Не си махам горнището на банския когато той е с мен. Нямам нищо против да гледа другите на плажа, голотата не е срамна, но да гледа майка си не съм съгласна. Това е личен избор.

# 33
  • Мнения: 88
Току що излизам от банята с децата.Имам момичета и мисля че няма проблеми да ме виждат гола,по-този начин ще разберат че няма нищо срамно в голотата.НЕ ИСКАМ КАТО СТАНАТ НА 10-12Г ДА ЗАПОЧНАТ ДА СЕ КРИЯТ КАТО СЕ ПРЕОБЛИЧАТ.А за таткото ,той си ходи облечен smile3503

# 34
  • Мнения: 5 103
Аз не съм спирала. Баща й не се разхожда гол пред нея, но и не се крие, когато е в банята и тя влезе по някаква причина вътре. Той се смущаваше в началото, но по мое настояване не се крие вече. Не виждам нищо ненормално в това да го види гол.
Peace

# 35
  • Мнения: 183
Чисто голи въобще не ходим или само на прибежки, най-много да се врътнем по бельо докато си вземем дрехите. Не го правя поради някакъв срам от голотата, а защото имам  много ясен спомен от детските си години когато нашите се разхождаха с/без гащи и ми беше много неприятно - имах усещането за косъм в гърлото, но явно съм била малка, за да им обясня смущението си. Аз и досега не си падам по твърде показната голота, а най-противно ми е докато се храня някой да си размята телесата с разните му пъпки, косми, лунички и бенки........бррррр бляяяк

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 588
Не съм ходила гола пред нея никога.

И аз така. По бельо се разкарвам, но съвсем гола- не.
Не виждам нищо странно в голотата, но изглежда ми е станало навик да нося поне прашки Wink

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 1 443
Не се крием. Имаме син на 11г. и дъщеря на почти 3г. Не виждам нищо срамно и неестествено в голотата. Не парадираме с нея, разбира се, но и не се крием. Нито аз, нито съпругът ми. На плажа, на който ходим имаше нудисти - не представляваха интерес, мисля за никое от децата ни  Peace

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 806
Не се крием и несмятам да започваме, не че така си ходим, но на детето не му прави впечетление дори да ни види  Peace. Когато ме види без сутиен казва  " Бебе ама" . Това  е , защото е кърмен до късно, но той има предвид че бебетата ги кърмят де  Crazy

# 39
  • Мнения: 2 197
Аз и досега не си падам по твърде показната голота, а най-противно ми е докато се храня някой да си размята телесата с разните му пъпки, косми, лунички и бенки........бррррр бляяяк
Пък ние сме се постарали да не си ги "размятаме" - нямаме си нищо, което да ни се тресе. От луничките и бенките си не се срамуваме. Косми също гледаме да нямаме много. Пък и двамата с баща и си падаме по френската любов. И също не обичаме показната голота, но при 35о навън няма сила, която да ни накара да се облечем в къщата си. Надявам се един ден дъщеря ми също да не се срамува от тялото си.

# 40
  • София
  • Мнения: 1 783
Криенето, заключването и хартийките в ключалката предизвикват нездравословен интерес  у децата и усещане за нещо забранено, това любопитство по един или друг начин ще бъде задоволено.
 Синът ми никога не ме е питал кога ще му порастнат гърди, нито дъщеря ми, кога ще има пишка, просто защото са наясно с разликите между мъжете и жените  и това вече не е интересно за тях.

# 41
  • Мнения: 3 929
Не съм спряла, не се крия. Преобличам се спокойно пред него, а и се къпем винаги заедно. Толкова е свикнал с тялото ми, че изобщо не му обръща внимание. Баща му обаче никога не е ходил без гащи пред него и може би затова синът ми умира от любопитство да го види чисто гол. Но мъжът ми го е срам.

# 42
  • Мнения: 550
Не ходя гола пред сина си,той и така е страшно любопитен и все се чудя как да му отговарям на въпросите... Simple Smile

# 43
  • Мнения: 20
Вкъщи не ходим голи, но се къпем с детето. Малката не проявява никакъв по-специален интерес към телата ни. Преди няколко месеца заяви на баща си какво смешно пише има, но от тогава нищо. Надявам се да и създадем правилно отношение към човешкото тяло. Не желая да е комплексарка и да се срамува като мен.

# 44
  • Мнения: 1
Имаме момиче на 5 и половина г. и момче на 3 г. Не се крием и не мислим да го правим. Децата го приемат за нещо съвсем естествено.

Общи условия

Активация на акаунт