Кога спряхте да ходите голи пред децата си?

  • 9 309
  • 93
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 639
Никой в къщи не демонстрира голотата си,но и никой не се крие когато се преоблича.Всеки се къпе сам.И на никой не му е интересно и не дебне когато някой случайно е останал по някакви причини без дрехи.Храним се задължително облечени/на климатик е доста студено да стоиш гол/ Joy

# 76
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Azzy, защо си изтри поста? Много добре се беше изказала.

# 77
  • София
  • Мнения: 3 408
Защото, Рени, не ми се водят тематични спорове.
Радвам се, че си го прочела.
Написах го донякъде и за теб, ако случайно имаш някакви съмнения по въпроса, че дъщерите ти няма да бъдат информирани, разкрепостени и с добра сексуална култура, ако не са виждали баща си гол. Simple Smile

# 78
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Защото, Рени, не ми се водят тематични спорове.
Радвам се, че си го прочела.
Написах го донякъде и за теб, ако случайно имаш някакви съмнения по въпроса, че дъщерите ти няма да бъдат информирани, разкрепостени и с добра сексуална култура, ако не са виждали баща си гол. Simple Smile
Laughing Peace В детската градина са виждали момченца на тяхната възраст- определено мисля, че на този етап това им е достатъчно.

# 79
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Ми не сме спирали...
Децата са си големи вече. Но това е положението.

# 80
  • София
  • Мнения: 3 099
Не мога да схвана що за настървеност се размахва в полза на семейния нудизъм. Това е въпрос на личен избор и мен лично никой не може да ме убеди, че няма цивилизовани съвременни методи за запознаване с анатомията на момчето и момичето.
Не съм сексуално затормозена и комплексирана (даже напротив), въпреки липсата на визуален контакт с родителския любовен жезъл.
Това е нещо съкровено и принадлежи на родителите ми. Аз в гащите на баща си няма какво да търся!

# 81
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Azzy, настоятелно те моля да не изтриваш свои постинги по този груб начин...
Тези действия не се толерират във форумите на БГ Мамма...
Водете премерен диалог и мислете преди да пишете, а не след това...

А и нещо ми се струва, че сте загубили основната тема...
Измествате разговора в съвсем различна посока...
Тук не става въпрос за това, дали е нормално някой татко да се "развява" по пишка пред дъщеря си или някоя майка да "развява" цици пред сина си...
Придържайте се към питането от първия постинг...

# 82
  • Мнения: 2 792
  Не сме спрели, което не означава, че прибирайки се вкъщи се събличаме чисто голи и целенасочено почваме да натрапваме външните си полови белези на децата Simple Smile
  Въпреки, че не съм очарована от сегашната физическа форма, никога не съм изпитвала неудобство от тялото си и не се смущавам когато съм гола, мъжът ми също приема за естествено в определени ритуали -преобличане, къпане и тн. да се съблече спокойно и пред двамата.
 Ще ви разочаровам с информацията, че това отдавна не им прави впечатление (ако въобще може да се каже, че някога им е правило) и не ни обръща никакво внимание.
 Те също не демонстрират пред нас никакво смущение и притеснение от голотата си, въпреки че явно се срамуват в ситуации на обществени места. Димана се отказа от каратето, когато разбра, че трябва да е в обща съблекалня с момчетата.
  Но пък в общи линии мисля, че някой, който видимо преживява голотата си като нещо супер съкровено, разкриващо или провокиращо сексуално възприятие (дори и в собствените му деца), не е нужно да се насилва и  да се надскача.
Според мен в родителството най-важното е личното усещане и подхода спрямо собствения мироглед, тогава нещата се случват плавно...

# 83
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Никога не съм се разхождала гола из къщата просто ей така.
Разхождам се в банята или на плажа.
И не смятам да си променям навиците заради когото и да било.

Ако детето чуства неудобство - спокойно може да не гледа.

# 84
  • София
  • Мнения: 726
Ами ние засега поне не се крием. Виждали са ни голи след баня, когато се преобличаме и т.н.
Към момента не съм забелязала нещо да ни притеснява взаимно.

# 85
  • Мнения: 9 052
като сперем ще ти напиша  Wink

# 86
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
  Не сме спрели, което не означава, че прибирайки се вкъщи се събличаме чисто голи и целенасочено почваме да натрапваме външните си полови белези на децата Simple Smile
  Въпреки, че не съм очарована от сегашната физическа форма, никога не съм изпитвала неудобство от тялото си и не се смущавам когато съм гола, мъжът ми също приема за естествено в определени ритуали -преобличане, къпане и тн. да се съблече спокойно и пред двамата.   Ще ви разочаровам с информацията, че това отдавна не им прави впечатление (ако въобще може да се каже, че някога им е правило) и не ни обръща никакво внимание.
 Те също не демонстрират пред нас никакво смущение и притеснение от голотата си
,...
 

Благодаря, Кифлата, че така добре си го написала.
При нас положението е 1:1.
Вметка - щерката е на почти 11г. няма никакъв тормоз и ужас, че вижда баща си или брат си голи...

преди мноооого, много години... в една далечна Галактика хахахаха  Laughing старана, много добре си играех на плажа с едно семейство нудисти. Аз бях тийн, а те родителина 5-6г. дете.
Баща ми като видя таз картинка доста се притесни...  ooooh!
Та някак не ми се иска и моята половинка тъй да се сконфузва някой ден.

Последна редакция: ср, 30 юли 2008, 15:16 от Reza

# 87
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Дами, ще ви забърша.

# 88
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Аз се случва да съм гола пред дъщеря ми,но таткото отдавна вече не прави така.Когато се случи да я къпе е по боксерки. Peace

# 89
  • Мнения: 604
Да разхождам се гола пред дъщеря си, но в скоро време
мисля да спирам, защото започна да прави изявления относно
интимните ми части·

Общи условия

Активация на акаунт