Мода есен-зима 2008-2009

  • 91 800
  • 630
  •   1
Отговори
# 75
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Вчера гледах, че в "Дика" и FOX вече вадят есенната колекция.

Но като виждам от снимките повечето обувки и боти на какъв ток са  ooooh! пребила съм се на 10-тата минута, ако ги обуя  Embarassed По платформи си падам /лятото се снабдих с два чифта такива сандали/, но  хубави обувки на платформа по - трудно намирам.

Последна редакция: нд, 27 юли 2008, 16:10 от bim_bam

# 76
  • Мнения: 619
bim_bam статията е от 2007г. Simple Smile
А как са в Дика и ФOX тенденциите откъм цветове ми е интересно Simple Smile

# 77
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
bim_bam статията е от 2007г. Simple Smile


Уффф, трия веднага Embarassed гледам аз, че пише отгоре брой 12 / Юли 2008. И не погледнах на финала...

В Дика са заредили предимно в сиво и черно. Мернах и щендер в кафяво - златистата гама, ама им бях ядосана, заради един колан, дето уж в промоция на витрината, пък вътре го няма и бързо излязох. Като ми мине тези дни пак ще отида.

Във Фокс-а имаше и по - светли тоналности и избор на цветове, но още не бяха извадили всичко, че им тече още 50% лятно намаление.

# 78
  • Мнения: 1 322
Радва ме това, че кафявото остава на мода.

# 79
  • Мнения: 1 176
Кафявото и сивото и на мен са ми слабост.Вече заредих гардероба си с две такива връхни дрешки.Не се бях интересувала дали ще са модерни тази есен.На мен ми дапада комбинацията кафяво със синьо,харесва ми и кафяво с един специфичен нюанс на розовото.Сивото успешно може да се съчетае с лилаво,люляково,червено...и т.н.,тук вариантите са повече май.А т.нар. корсети,които се носят върху риза например,дали ще са актуални,някой знае ли? ThinkingНа показаните дотук снимки,май не видях такива.

# 80
  • Paris
  • Мнения: 1 727
MaMbinA, влюбих се в повечето обувки. Платформи не харесвам и не нося, но пък останалите са уау!!
Оня ден се сетих за едно бяло панталонче, обаче като го сложих ми се видя адски ретро-висока талия, надолу се раширява. Сега пък се оказва, че ще е супер модерно. Мислех да го разкарам, но ще се наложи да си го пазя. може да се престраша да го сложа.

# 81
  • София
  • Мнения: 2 849
Побутвам темата, защото е вълнуваща. Това лято не съм си купила почти нищо, че с бебето няма къде да го нося, но за есента ще напазарувам подобаващо, понеже се връщам на работа.

Освен в "Дика", дали са заредили нещо от новите колекции някъде?

# 82
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Побутвам темата, защото е вълнуваща. Това лято не съм си купила почти нищо, че с бебето няма къде да го нося, но за есента ще напазарувам подобаващо, понеже се връщам на работа.

Освен в "Дика", дали са заредили нещо от новите колекции някъде?


На доста места са вече с есенни колекции - Sisley, Motivi и други има, но за тези се сещам така на прима виста  Laughing

# 83
  • Мнения: 363
Бенетон са заредили новата колекция.

# 84
  • Мнения: 3 641
Ммм да, в Мотиви има прекрасни сиви панталони Simple Smile

# 85
  • Мнения: 1 322
Eclat, кафявото може да се съчетае с толкова много цветове- бяло, екрю, бежово, доста нюанси на оранево, розово, синьо, зелено, златно, керемидено. Толкова много комбинации има с кафяво.

# 86
  • Мнения: 1 176
Eclat, кафявото може да се съчетае с толкова много цветове- бяло, екрю, бежово, доста нюанси на оранево, розово, синьо, зелено, златно, керемидено. Толкова много комбинации има с кафяво.
Така е ,разбира се.Аз не казвам,че кафявото може да се съчетава само с два цвята.Не питам как да го съчетавам.  bouquetПодвели са те думите ми,че при сивото вариантите май са повече.Въпросът ми е друг-интересува ме дали още се носят дрехи тип корсети?Вие,момичета носите ли такива?Харесвате ли ги?

Последна редакция: вт, 29 юли 2008, 22:11 от Eclat

# 87
  • Мнения: 1 128
Mambina, първите три редици с обувки направо ми събраха очите. Влюююююююююююбих се, точно такива обожавам.

# 88
  • Мнения: 690
Ще следя с огроомен интерес Simple Smile

# 89
  • Мнения: 1 024
Харесват ми тенденциите за предстоящия сезон. Особено облите "муцунки" на обувките, карето и цветовете.
http://viewsofia.com/page.php?key=article&id=2082
http://viewsofia.com/page.php?key=article&id=2047

Общи условия

Активация на акаунт