Мода есен-зима 2008-2009

  • 91 805
  • 630
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 7 430
...и колко струват тези гумени ботуши  newsm78

 Simple Smile Тук някой даде този сайт и мисля, че бяха около 40лв. http://www.smenzamen.com/default.php?cPath=1183_1340

Мерси Peace

# 571
  • Варна
  • Мнения: 2 772
Момичета, здрасти първо.
В темата влизам с един въпрос, който въобще не е за тук.  Embarassed Ама не ми се ще пък да пускам и нова тема, а хич не се сещам къде да го задам. Ето го:

Купих си днес сив костюм (панталон+сако). Сивото е, как да се изразя, нито тъмно, нито светло, средна някакво такова. Възнамерявам да го нося с черни обувки и черна блуза или риза. Ей на това какви чорапи трябва да се виждат, обувката е доста изрязана. Черни, сиви, телесен цвят, какви?

# 572
  • Мнения: X
Момичета, здрасти първо.
В темата влизам с един въпрос, който въобще не е за тук.  Embarassed Ама не ми се ще пък да пускам и нова тема, а хич не се сещам къде да го задам. Ето го:

Купих си днес сив костюм (панталон+сако). Сивото е, как да се изразя, нито тъмно, нито светло, средна някакво такова. Възнамерявам да го нося с черни обувки и черна блуза или риза. Ей на това какви чорапи трябва да се виждат, обувката е доста изрязана. Черни, сиви, телесен цвят, какви?
Според мен телесен цвят  Peace

# 573
  • Варна
  • Мнения: 2 772
 Peace Мерси за мнението, hrisska.
Междувременно пуснах Гугъл и търсих изображения на сиви костюми и сиви панталони. Там, където се виждат изобщо чорапите, са с телесен цвят.

# 574
  • Мнения: 1 685
 PeaceВобиколката по сайтове и магазините едно нещо особено ми се наби на очи- Thinkingзавръщането на островърхите ботуши и обувки-масово новите колекции-и ниски и висики обувки-са такива Hug

# 575
  • Мнения: 931
PeaceВобиколката по сайтове и магазините едно нещо особено ми се наби на очи- Thinkingзавръщането на островърхите ботуши и обувки-масово новите колекции-и ниски и висики обувки-са такива Hug

Напълмо съм съгласна ,моите набюдения показват същото

# 576
  • Мнения: 619
Туида как смятате  дали ще модерен?
Гледам бая го има по магазините ?

# 577
  • Мнения: X
Туида как смятате  дали ще модерен?
Гледам бая го има по магазините ?

Мисля, че да  Peace А и щом го има по магазините, явно се търси Simple Smile

# 578
  • София
  • Мнения: 486
PeaceВобиколката по сайтове и магазините едно нещо особено ми се наби на очи- Thinkingзавръщането на островърхите ботуши и обувки-масово новите колекции-и ниски и висики обувки-са такива Hug

Напълмо съм съгласна ,моите набюдения показват същото

Хахахахаа
Аз докато се наканя да си купя облички муцунки..те излязоха от мода  Joy

# 579
  • Мнения: 1 813
Аз да кажа за закупения тренч  :  бях се притеснила,че няма да мога да го нося,понеже въобще не топли. Но ето тези последни топли дни ще са за мен.  Crazy Как можах да се набутам така...  ooooh!

# 580
  • Мнения: X
Аз да кажа за закупения тренч  :  бях се притеснила,че няма да мога да го нося,понеже въобще не топли. Но ето тези последни топли дни ще са за мен.  Crazy Как можах да се набутам така...  ooooh!
Hug Не мисля, че си се набутала, тъй като е много практичен. Мисля, че пролетта ще бъде също актуален и ще можеш да си го поносиш още известно време-поне в по-топлите плолетни дни, а пък и не се знае зимата може пък да бъде топла и мека Simple Smile

# 581
  • Мнения: 4 435
Аз да кажа за закупения тренч  :  бях се притеснила,че няма да мога да го нося,понеже въобще не топли. Но ето тези последни топли дни ще са за мен.  Crazy Как можах да се набутам така...  ooooh!

Аз докато се реша за ония,и реших че няма да давам 115кинта да го нося една седмица.Ама ще си го носиш пролетта. Grinning Макар че аз дълго пролетта мразя.Гледай да влезе в употреба,че жалко.

# 582
  • Мнения: 1 813
Аз съм го носила 3 пъти до момента. Наистина ще си остане за пролетта май.

# 583
# 584
  • Мнения: 605
PeaceВобиколката по сайтове и магазините едно нещо особено ми се наби на очи- Thinkingзавръщането на островърхите ботуши и обувки-масово новите колекции-и ниски и висики обувки-са такива Hug
Предимно високи и доста от тях лачени - съчетание на трите неща които не ми допадат  Crossing Arms

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт