Мода есен-зима 2008-2009

  • 91 791
  • 630
  •   1
Отговори
# 585
  • Перник
  • Мнения: 727
Къде мога да намеря дрехите не тази фирма? Харесах си мн неща Grinning
Извинявайте,аз не съм видяла 4е в сайта има координати

# 586
  • Мнения: 931
Къде мога да намеря дрехите не тази фирма? Харесах си мн неща Grinning
Извинявайте,аз не съм видяла 4е в сайта има координати

Има ги на Димитровградския пазар наскоро ходих ама на живо не изглеждат точно толкова добре.Цените им са мн ниски.
Незнаех че и сайт имат.

# 587
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Къде мога да намеря дрехите не тази фирма? Харесах си мн неща Grinning
Извинявайте,аз не съм видяла 4е в сайта има координати

Има ги по сергийките до Попа.
Но не са качествени, подариха ми една блузка от там - плата е доста некачествен.

# 588
  • Мнения: 1 111
Аз съм го носила 3 пъти до момента. Наистина ще си остане за пролетта май.
Аз още не съм обличала моя, нямам подходящи ботуши да го комбинирам. Crossing ArmsНай-късно в сряда тр да пристигнат моите, дано се позахлади тогава. Mr. Green

# 589
  • Мнения: 1 813
 Crazy Crazy Crazy ох не ми споменавай за твоите ботуши,моля ти се. Тъкмо бях спряла да ги сънувам.

# 590
  • Мнения: 1 111
 Tи гледай майтап да не се харесам. ConfusedИли да не ми станат. Crossing ArmsДве зареждания чаках тука в магазина, е не получиха, а друго си беше да ги пробвам ама на.Ако не друго поне спестих 70-80 лв. Grinning

# 591
  • Мнения: 2 388
Tи гледай майтап да не се харесам. ConfusedИли да не ми станат. Crossing ArmsДве зареждания чаках тука в магазина, е не получиха, а друго си беше да ги пробвам ама на.Ако не друго поне спестих 70-80 лв. Grinning

Ji , дай линкче да ги видя, че вече в две теми чета за тях. Ще ми се присънят довечера. Crazy

# 592
  • Мнения: 1 111
 По-напред в темата съм ги показала.

# 593
  • Перник
  • Мнения: 727
Благодаря за отговорите моми4ета  bouquet ! наистина в сайта изглеждат добре,но явно не е така на истина.Е,ще го преживея Laughing

# 594
  • Мнения: 1 111
     Аз само да докладвам, че тази сутрин си взех ботушите от In Time.Не са ми объркали модела, стават ми, малко ме притеснява кожата, не е гладка а е като ситно намачкан лак.  Rolling EyesКато имам време ще пусна снимки в темата за ботушите. Wink

# 595
  • Мнения: 1 312
     Аз само да докладвам, че тази сутрин си взех ботушите от In Time.Не са ми объркали модела, стават ми, малко ме притеснява кожата, не е гладка а е като ситно намачкан лак.  Rolling EyesКато имам време ще пусна снимки в темата за ботушите. Wink
Ji ще чакаме Heart Eyes

# 596
  • Мнения: 577
Ji ,кои ботушки,че то бая време стана  newsm78 Онези на точките ,гумените ли..........?Извини ме ако бъркам  Peace

# 597
# 598
  • Мнения: 577
Eто на какво попаднах преди малко......http://www.netinfo.bg/?tid=40&oid=1241155

# 599
  • Мнения: 598
Дооста мудно върви тази тема... а толкова обичам да я чета  Confused

Общи условия

Активация на акаунт