Скарсдейл - 2

  • 112 417
  • 739
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 89
.

Последна редакция: ср, 26 май 2010, 19:55 от NaNicHka

# 421
  • Мнения: 301
Да danska1977  права си и в момента напълно съм изключила бананите. Все пак това са само две седмици и нищо няма да ми стане. И аз се надявам накрая да имам подобен резултат като твоя и ще бъда доволна.  Praynig Peace

# 422
  • Сф
  • Мнения: 1
kyde steeeee?

# 423
  • Мнения: 301
Аз съм тук, ама май само аз  Grinning.
За съжаление нямам с какво да се похваля  Sad. Пети ден ми е днес и съма само минус 1 килограм.
danska1977 - ти по кое време ги свали в началото ли, първите дни или....., че нещо почвам да се отчайвам  Sad Tired

# 424
  • Мнения: 243
Аз не съм на диетата вече, но ви наглеждам  Wink

# 425
  • Сф
  • Мнения: 1
Ох, знам ли кога ги свалих...май по към края!Нямах кантар при мен да се наблюдавам всеки ден!
Аз мислих да започна от днес втората 14-дневка, но май ще е от утре или сряда!

# 426
  • Мнения: 243
Ох, знам ли кога ги свалих...май по към края!Нямах кантар при мен да се наблюдавам всеки ден!
Аз мислих да започна от днес втората 14-дневка, но май ще е от утре или сряда!
Според луната в сряда на 2-ри е най-подходящото време за започване на диета  Peace

# 427
  • Сф
  • Мнения: 1
коя диета ще започваме в сряда?

# 428
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 373
коя диета ще започваме в сряда?
Скарсдейл  Party

# 429
  • Мнения: 239
Здрвейте!
Аз преди време бях писала /или по скоро давала съвети /за тази диета.
От една седмица пак съм на нея /че се освиних зимата и сега имам за сваляне/.
Та за тази първа седмица съм свалила 3 кг  Mr. Green  Надявам се че и втората ще е така успешна.  Praynig
И пак напомням - яжте домати!!!  Wink

# 430
  • Сф
  • Мнения: 1
Frig, как мислиш, дали мога да заменя цитрусите с череши?  Защото съм се наситила на цитруси цяла зима, а след това и в диетата....

# 431
  • Мнения: 301
Здравейте момичета,
Гледам има радвижване в темичката, та реших и аз да се включа Peace.
На мен днес ми е 12-и ден и съм свалила само 1,5 кг. Незнам какъв е проблема  Thinking. Нещо става с мен. Виждам, че всички останали сваляте. Аз я спазвам точно и то порцийте ми са много мизернички като количество. Единственото, което си позволявам извън режима е някой и друг плод вечер преди лягане и то цитрус - грепфрут и портокал.
Не е възможно това да е проблема  Thinking Вие как мислите?

# 432
  • Мнения: 239
Frig, как мислиш, дали мога да заменя цитрусите с череши?  Защото съм се наситила на цитруси цяла зима, а след това и в диетата....

Да можеш. Аз лично ям ягоди и банани /разбира се не в промишлено количество  Mr. Green /

# 433
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 373
Здравейте момичета,
......
Не е възможно това да е проблема  Thinking Вие как мислите?

Защо да не е възможно да е това? А и повечето диетолози препоръчват между последния прием на храна и лягане да има поне 2 часа. Може в това да е разковничето.

# 434
  • Мнения: 34
тАя Диета е СтРаХОТНА много се отслабва от нея,ако Се спАзва както тРяБВА ! бРатовчедка ми свали 15 кг от нея! Неможах да я позная,а една от госпожите ми свали 10 нг за 14 дена ! Аз съм на 16 но започнах да я правя и съм доволна   Wink просто трябва търпение и хъс  Flutter Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт