Скарсдейл - 2

  • 112 424
  • 739
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 30
kikiriki4, ще го пробвам този спанак, защото по принцип си обичам и ако е толкова лесно ще е супер   love001
Успех още веднъж!  Hug

# 736
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 373
Момичета, позволих си да пусна НОВА ТЕМА
1. защото вече сме на 50-та страница
2. темата се пораздвижи.
3. започвам я отново от утре и ще се радвам, ако си имам компания.

krikrikri4,ще съм ти много благодарна, ако споделиш бързата рецепта за вкусен спанак в новата тема  Hug

# 737
  • Мнения: 0
Zdraveite, az syshto sym golqma pochitatelka na dietata. Predi 3 meseca rodih tretoto si dete i imah nujda ot dieta, s koqto nqma da mi lipsva nishto. Edinstvenoto neshto, koeto zamenih, bqha cvekloto i morkovite s tolumbichki. Mnogo gi obicham i nikade ne beshe spomenato, che ne mogat da se qdat Simple Smile Iskam da popitam, moje li da se qdat syshto taka ponichki, buterki i tutmanici ? Dietata e strahotna !

# 738
  • Мнения: 6
Здравейте момичета,миналата година правих тази диета и бях доволна,но беше малко по-различна. Искам да попитам примерно 3тия ден за обяд пише салата с риба тон. Та въпроса ми е какво точно трябва да съдържа тази салата. Или евентуално неможе ли печена рибка във фурната без мазнина.

# 739
  • Варна
  • Мнения: 2 678
Първото правило на диетата: ОСНОВНИ ПРАВИЛА НА ДИЕТАТА СКАРСДЕЙЛ

1. Яжте каквото е определено, не заменяйте с друго


Толумбички и тутманици, ти сериозно ли  Grinning  Те много неща не са споменати в диетата, но не значи, че трябва да се ядат. 
Диетата наистина е страхотна отслабнах с нея доста на времето, но си я спазвах точно.

Общи условия

Активация на акаунт