СЕБОРАЛ ФОРТЕ

  • 57 996
  • 54
  •   1
Отговори
# 45
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Последно го купих от една аптека в "Слатина" преди 2 седмици!!! Peace

# 46
  • Мнения: 13 512
Ами я вземете да изкупите каквото е останало и да ни го разпратите....аз обърнах не знам колко склада за лекарства. Няма и няма.

# 47
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Ами я вземете да изкупите каквото е останало и да ни го разпратите....аз обърнах не знам колко склада за лекарства. Няма и няма.
Утре ще проверя на аптеката и ако има ще ти пиша!

# 48
  • Мнения: 32
Определено не се намира никъде, търся го от известно време. Питала съм и в аптека в София, казаха ми, че е спрян от производство. Ако някой го намери да пише, моля!   bouquet

# 49
  • Мнения: 13 512
Определено не се намира никъде, търся го от известно време. Питала съм и в аптека в София, казаха ми, че е спрян от производство. Ако някой го намери да пише, моля!   bouquet
Писаха вече в София къде го има

# 50
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Все още има! Ако някой иска да ми пише на лични! Peace

# 51
  • Мнения: 13 512
Все още има! Ако някой иска да ми пише на лични! Peace
на лични

Последна редакция: нд, 08 фев 2009, 18:42 от monda

# 52
  • София
  • Мнения: 10 858
Не знаех, че са спряли Себорала Tired дано го пуснат в друга опаковка, но със същия състав, защото беше жесток продукт. Нищо по-ефикасно за себорея няма. Жалко!

# 53
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 271
Момичета, пуснаха пак Себорала  Hug. Аз вече три пъти си го купувам без проблем. Сравних старата с новата опаковка. Разликата е само в номера на факса. Цената е същата и съдържанието също. УРАААА!!!! newsm44 Срок на годност: януари 2010г.

# 54
  • София
  • Мнения: 10 858
мартина, да си жива и здрава за инфото! Точно имам нужда от него в момента. Още утре ще си купя   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт