Жена-вамп ли си?

  • 15 085
  • 309
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 517
Не знам. Аз все си мисля,че вампа си има винаги по някоя стряскаща тайна,някакъв личностен проблем,нещо ,което е отключило това вампското. Щастлива жена и вамп ги виждам като двете роли на една и съща двойнствена персона, примерно през деня грижовна майка и съпруга, а като падне мрак- преластителна кръвопийца Twisted Evil

Даа, ако това се добави към горното и става съвършената вамп.

# 271
  • Мнения: 830
делте вампиряса бе жена върви поработи малко Mr. Green

# 272
  • Мнения: 1 517
Ти сега въри ме издъни на някоя твоя колежка  Whistling , че да стигне до ушите на не когото трябва  Mr. Green
Колегите ти четат ли в БГ-мамма?  Grinning
И между другото работя съвестно  bowuu И ми е интересно за вампирките. защото аз съм им колежка - вещица.

# 273
  • Мнения: X
И между другото работя съвестно  bowuu И ми е интересно за вампирките. защото аз съм им колежка - вещица.
Аз те виждам по-скоро като добрата фея теб Hug

# 274
  • варна
  • Мнения: 262
Делте скъпа, както и да го натамъняваш все тая. Не сме с тебе вампки. Ние сме омъжени жени, които са безнадеждни флиртаджийки и колкото повече флиртуваме, толкова повече си харесваме мъжете.
А иначе и аз като повечето(не всички) жени, използвам женските си качества за да постигна нещо пред мъжете, просто е по-лесно Wink

# 275
  • Мнения: 301
Дотук горе-долу ясно  Mr. Green ама те жените-вамп щастливи ли са? щото ако не са - нИ щА да съм вамп.  Mr. Green
Предпочитам да си флиртувам и да си използвам мъжете не-вампски. Моя си може и вампирски да го употребя - нали ми е обещал всичко.  Mr. Green

# 276
  • Мнения: 1 517
Делте скъпа, както и да го натамъняваш все тая. Не сме с тебе вампки. Ние сме омъжени жени, които са безнадеждни флиртаджийки и колкото повече флиртуваме, толкова повече си харесваме мъжете.
А иначе и аз като повечето(не всички) жени, използвам женските си качества за да постигна нещо пред мъжете, просто е по-лесно Wink

Аз не збам дали съм вамп. Определено съм щастлива. А описаното горе го прилагам и сега. Нямам скрупули. Обичам си мъжа, но се кефя на чуждото внимание. Затова някои  ме нарекоха вещица. Не във форума, в реалността.

ама те жените-вамп щастливи ли са?

По-скоро не са. Някакси не им отива да са щастливи. По-скоро са дълбоко нещастни.

Сопранов, извинявай за спамчето, не е нарочно   bouquet

# 277
  • София
  • Мнения: 3 099
Ей, Умрете да броите всички опасни за семействата жени като нещастни... грозни... к**ви и к'во-ли-не.
Те, пък, за нас си казват: чорлави, миришещи на чесън, раздрусани патки...  Mr. Green А, и недотаковани, щот съпружето се е клело, че у дома не е**!  Mr. Green

# 278
  • Мнения: 604
И между другото работя съвестно  bowuu И ми е интересно за вампирките. защото аз съм им колежка - вещица.
Аз те виждам по-скоро като добрата фея теб Hug
Да ти кажа че и на мен на фея ми приличаш по- скоро, с тази съвестна работа-никаква вещица не си·

# 279
  • Мнения: 1 517
Ей, Умрете да броите всички опасни за семействата жени като нещастни... грозни... к**ви и к'во-ли-не.
Те, пък, за нас си казват: чорлави, миришещи на чесън, раздрусани патки...  Mr. Green А, и недотаковани, щот съпружето се е клело, че у дома не е**!  Mr. Green

 hahaha  hahaha  hahaha Верно я. Ама не си представям една истинска вампка щастлива. Тя е самотна. И не е омъжена.

# 280
  • Мнения: X
Ей, Умрете да броите всички опасни за семействата жени като нещастни... грозни... к**ви и к'во-ли-не.
Те, пък, за нас си казват: чорлави, миришещи на чесън, раздрусани патки...  Mr. Green А, и недотаковани, щот съпружето се е клело, че у дома не е**!  Mr. Green

 hahaha  hahaha  hahaha Верно я. Ама не си представям една истинска вампка щастлива. Тя е самотна. И не е омъжена.
единственото й щастие е,че може да си стига циците с език Mr. Green

# 281
  • Мнения: 1 517
 Joy
Да, но защото езика и е дълъг, а не обратното  Twisted Evil

# 282
  • Мнения: 335
Имаше едно филмче навремето...
...Не беше ли с Джъд Лоу този филм, звучи ми познато  Thinking


Ти си мислиш за "Мъдростта на крокодилите" (1998 г.)?
http://img222.imageshack.us/img222/7858/judelaw03ys5.jpg

Как забравих  doh!
Вампир от... България  - Steven Grlscz Laughing

Дето обяснява как в родната му България хората са толкова бедни, че дори не могат да си позволят да имат гласни във фамилията си.
Иначе е виртуозен, талантлив, свръхинтелигентен...
Ама от България.
Следователно - вампир
(нуждаещ се от кръвта на жена, която го обича).

Може и да имам по-стар филм предвид Laughing


# 283
  • Мнения: 5 877
Ей, Умрете да броите всички опасни за семействата жени като нещастни... грозни... к**ви и к'во-ли-не.
Те, пък, за нас си казват: чорлави, миришещи на чесън, раздрусани патки...  Mr. Green А, и недотаковани, щот съпружето се е клело, че у дома не е**!  Mr. Green

 hahaha  hahaha  hahaha Верно я. Ама не си представям една истинска вампка щастлива. Тя е самотна. И не е омъжена.
единственото й щастие е,че може да си стига циците с език Mr. Green
Това е достъпно и за всяка жена с достатъчно дълги цици.

# 284
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Нима темата се изчерпа  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт