купували ли сте памперси Clever от Билла?

  • 11 434
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 219
Последно имат ли ластик и къде е той ?

По-дебели са и нямат ластик

Хм, аз държа на ластика, че без ластик ни се изсулват, значи няма да ги пробваме Sad

Лепките са доста широки и удобни. На тях има ластик. Не се изсулват.

# 31
  • Бургас
  • Мнения: 445
Аз се отказах,като гледам нещо не ми се виждат на сметка-44бр.за 17 лв.На Памперс са 29 лв,ама са около 70 бр.Освен това съм доволна,от раждането на дъщеря ми ги ползваме,досега не ми се е случвало да й е мокро дупето.

# 32
Простичката сметка показва -  17 лв. делено на 44 броя - 0,38/9 на бройка
памперс 29 лв делено на 70 бр  - 0,41 за бройка. На Памперс не излизат по-изгодно  Wink

# 33
  • Бургас
  • Мнения: 445
Айде сега,за 2 ст.разлика ще го правим на въпрос  Whistling Ще спестя по-малко от лев,голяма далавера няма що  ooooh! Както казах,съм доволна от Памперс,това което би ме накарало да пробвам е по-ниската цена (говоря поне 10 ст,иначе не си струва)Отначало се вързах,защото всички разправяха колко били евтини.Обаче като си направиш сметката-няма далавера в това.Все пак Памперс са си Памперс и никой не може да ме убеди в противното!

# 34
  • Мнения: 829
Дари, темата не е за или против Памперс  Wink

става дума за Клевър, доволни ли са хората или не: аз ползвах (и още за нощите) Либеро, дневните минах на Клевър, усторйва ме, излиза ми сметката. това е.

ластик отзад на гърба няма, има ластичност на лепките отпред.  Peace

# 35
  • Мнения: 393
Айде сега,за 2 ст.разлика ще го правим на въпрос  Whistling Ще спестя по-малко от лев,голяма далавера няма що  ooooh! Както казах,съм доволна от Памперс,това което би ме накарало да пробвам е по-ниската цена (говоря поне 10 ст,иначе не си струва)Отначало се вързах,защото всички разправяха колко били евтини.Обаче като си направиш сметката-няма далавера в това.Все пак Памперс са си Памперс и никой не може да ме убеди в противното!
1 или 2 стотинки - няма значение, въпросът е, че не са по-на сметка Памперс, както твърдиш!  Ако искаш разлика в цената 10 стотинки, ще трябва да направиш компромис с качеството!
Иначе Памперс си е Памперс и на дъщеря ми дупето стана на рани от него!!!
Плозвам Либеро, но бих пробвала и аз Клевър за през деня евентуално....

# 36
  • Мнения: 221
гледах ги... размера 7-16 кг. са 17 пари и са 50 бройки, т.е. 0.34 лв.

на Памперс са 8-14 кг. /ако не ме лъже павметта/ и са 72 бр. за вече 32-33 лв. / тия дни ги вдигнаха мамицата им... / т.е. към 44-45 ст. бройката...

другия път ще взема, нищо че жинатъ шсъ каръ...

# 37
  • Мнения: 417
И аз съм от доволните  Peace

# 38
  • Мнения: 2 231
Днес си взех един пакет 17 лв за 50бр. (7-16кг) вече сложих първият, смея да твърдя (за сега), че са страхотни. 1-2 или 3 стотинки не са от значение. Досега купувах само Хъджис и като изключим липсата на ластик тези Клевър също са толкова хубави а дори по-ефтини. Аз лично не бих сравнявала Памперс с Клевър именно заради тъпият гаден лосион с който са намазани Памперс.
С две думи тези Клевър си заслужават напълно.

# 39
  • Мнения: 653
ползвахме ги известно време, но после изчезнаха
интересува ме в Билла Младост, дали има големия размер, отдавна не съм виждала, а и не съм ходила, де
от размер 12-25кг

аз лично останах много доволна

Последна редакция: чт, 07 авг 2008, 18:04 от ХИПП

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 445
Айде сега,за 2 ст.разлика ще го правим на въпрос  Whistling Ще спестя по-малко от лев,голяма далавера няма що  ooooh! Както казах,съм доволна от Памперс,това което би ме накарало да пробвам е по-ниската цена (говоря поне 10 ст,иначе не си струва)Отначало се вързах,защото всички разправяха колко били евтини.Обаче като си направиш сметката-няма далавера в това.Все пак Памперс са си Памперс и никой не може да ме убеди в противното!
1 или 2 стотинки - няма значение, въпросът е, че не са по-на сметка Памперс, както твърдиш! 

Къде в моя пост твърдя,че Памперс са по-на сметка?Чети внимателно и после коментирай!Изказаното от мен мнение беше продиктувано от невярното трърдение на някои майки колко по-евтини били.За качествата не споря-не съм ги пробвала.

# 41
  • Мнения: 2 231
ползвахме ги известно време, но после изчезнаха
интересува ме в Билла Младост, дали има големия размер, отдавна не съм виждала, а и не съм ходила, де
от размер 12-25кг

аз лично останах много доволна
Да аз ги купих от Била Младост. Не са при другите памперси а отстрани на стилажа с тоалетната хартия. Имаше и двата размера 7-16 (50бр) и 12-25(44бр.) Инфото е от вчера.

# 42
  • Мнения: 653
мерси, ronisum   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт