Пренебрегва ли ме заради сина си?

  • 3 080
  • 32
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 52
Мили мами  Simple Smile,
благодаря ви за хубавите съвети!!! И за пожеланията!!!
Предполагам, че чакането си казва думата и ако трябва да чакам още много може би ще се побъркам... Не знам колко от вас са имали връзка от разстояние, но не е идеален вариант, поне не за мен. Изнервена съм много...
Както казах и ще повторя, момчето е много сладко - говорим си много добре. Изобщо не съм мислила да поставям въпроса аз или детето. Никога не бих го направила. Може да ми стане гадно, че аз не съм в живота на мъжа, но не и разни ултиматуми  Naughty. Няма никакъв смисъл, както казвате детето си е дете. /Нали гледам баща ми какъв орел е над мен  Simple Smile що се отнася до моето щастие/. В същото време не искам да го притискам, защото все пак ежедневието му е много натоварено и последното нещо, което му трябва е натякване.
Да, стискайте палци всичко да се нареди както трябва.

# 31
  • Мнения: 147
Била съм в твоята ситуация Simple Smile Съпругът ми живееше в Канада и имахме "връзка от разстояние". Нямаше деца обаче, а аз имах едно. Бих могла да отида с детето там, но след разговор решихме да останем в БГ.Не съжалявам Peace

Вярвам,, че с търпение ще намерите решение.

п.с.Малко егоистично ми прозвуча първия ти пост. Струва ми се, че мислиш само и единствено за себе си Confused

# 32
  • Мнения: 806
Така ме жегна тази тема  ooooh! Сетих се как това се случи на мен като бях малка. 
Не те пренебрегва и ти трябва да знаеш, че детето е на първо място.  Много е трудно да го разбереш ако нямаш деца.  Той би трябвало да вземе детето и после теб, така е редно.  Но какво ще правите то си е до вас.  Надявам се да разрешите този проблем лесно, че като се сетя какво се случи с мен, още проклинам (вече покойната) жена на баща си.

Общи условия

Активация на акаунт