Кухнята - в детайл (3)

  • 25 949
  • 201
  •   1
Отговори
# 45
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Я споделете къде е това магазинче, че пак съм изпуснала  Mr. Green
Магазинчето е в Кючук Париж,срещу Стадиона до Била,ул.Лазар Стоев,пише мебелни аксесоари,мебелен обков,нещо такова.

# 46
  • Мнения: 2 891
ПОгледна ли Фабер?Водят ги  едни от най-добрите.Съобрази  нужната мощност спрямо кубатурата на  помещението ти.

А защо се води, че Фабер са най-добрите? Само защото са собственост на Franke ли?  Thinking

# 47
  • Мнения: 2 577
Здравейте, предстои ми ремонт и нова кухня.

Все още гледам идеи събирам. Интересува ме ако някой може да ми помогне със повече снимков материал на кухня с барплот , на който е закачена маса от едната страна подобна на бъбрек или просто подвижен плот, който да става за хранене...
Не знам дали ме разбрахте, не знам как да го обясня по-нагледно.
ще ви бъда бекрайно благодарна.
Интересува ме също правил ли е някой от вяс плот от метал/емайлиран/?
Не съм в час много и предварително се извинявам ако въпросите ми звучат глупаво. Embarassed

# 48
  • Мнения: 5 178
Като говорите за аксесоари да знаете във Варна друг магазин/склад за механизми освен КЕНТ
Трябва ми малка кофа за под мивката, а в КЕНТ 5л са свършили, 13 л не се събира в шкафа

# 49
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Луда Яна, това с бъбрека не знам как си го представяш, аз имам из архивите нещо. Simple Smile И нещо за изтеглящ се плот, но не става да се нахранят повече от двама  Wink

# 50
  • Мнения: 2 577
ljuboznatelna, благодаря за идеите.

# 51
  • Враца
  • Мнения: 876
ето тук се вижда над аспиратора плоските изводи ...все още не е монтиран в комина, защото чакаме да монтират преходника от фирмата...иначе при нас са съобразени и с цвета на плота и не се забелязват чак толкова като сивите кръгли тръби, които никога не съм харесвала и много се зарадвах като видях че пдобно нещо фирмата е предвидила

# 52
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
ralnik ,имам същата фурна за вграждане ,но с черен панел.....година и половина я ползвам и нямам никакви,ама никакви забележки  Hugтака,че препоръчвам....За аспиратора препоръчвам само и единствено Фабер PeaceЗаслужава си парите и ако  искаш да ти мирише апартамента на манджа тогава си купи друг....  Mr. GreenЗа да съм по достоверна ,потърси с търсачката, има не една тема за аспираторите....точно когато аз купувах преди 1.5 год.имаше адски изчерпателна тема за аспиратори....потърси ...
А защо Фабер ли?!Защото това е Мерцедеса на аспираторите WinkЛюбознотелна ,страхотни хитринки Hug

# 53
  • Мнения: 142
В събота ми монтираха кухнята.
Качвам я тук защото е незавършена.
Бара и още един шкаф се наложи да ги върнем за преправяне, макар и с малко стените се оказаха криви и за милиметри не се събраха.  Sad
Утре ще дойдат да довършат кухнята.
За жалост и котлоните които си харесахме ги няма налични в София и чакаме да видим дали фирмата ги има някъде по магазините си в страната и заради това нямам и дупка за котлоните и печката не може още да се монтира.
Има още ужасно много работа по тази кухня  ooooh!  И хладилника чака да бъде купен ... ooooh!
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=268184

# 54
  • Мнения: 2 085
Dulce Pontes , какво представляват стъклените неща до аспиратора?

# 55
  • Варна
  • Мнения: 366
Dulce Pontes  какъв ти е размера на кухнята и горе долу каква е  цената и.

# 56
  • Варна
  • Мнения: 306
Като говорите за аксесоари да знаете във Варна друг магазин/склад за механизми освен КЕНТ
Трябва ми малка кофа за под мивката, а в КЕНТ 5л са свършили, 13 л не се събира в шкафа

Mагазин "Viva" на околовръстното (ул.Хр.Смирненски) там има доста неща.

# 57
  • Мнения: 142
Стъклените неща са нещо като купи или чекмеджета. Влизат плътно в тези отвори и мисля в тях да държа разни подправки, ориз, може и детски бонбони в най-горното, не знам още не съм мислила с какво да ги запълвам.
Тъй като майсторът на кухнята ме "зарадва", че няма как да се отърва от тези дупки за вино, защото чисто технологично и съобразено с особеностите на моята кухня не можело да бъде горе цял шкаф и се наложи да преглътна че ще ги имам и за да ме дразнят по-малко измислих да ги запълня с тези стъклени кани, които малко се блъскат като стил, но поне са практични, а и няма други за да си избере човек по-добре изглеждащи.

Размерите в момента не мога да ги кажа какви са, че не ги помня, а и това е част от кухнята, другата част ще я монтират утре. 

# 58
  • София
  • Мнения: 49
Dulce Pontes, много хубава кухня нищо, че не е завършена напълно, пак си личи! Стъклените кани са  хитри и ще използваш мястото по-функционално. Браво, че си се престрашила за светъл цвят вратички, мен много ме е страх от петна и заложих на всичко в кафяво.

# 59
  • Мнения: 25
Здравейте, виждам че тук има хора със срахотни идеи за разлика от мен. Предстои ни обзавеждане на ново жилище Моля ви дайте идеи как да съберем в бокс с размери 2.10 на 1.75 мивка печка пералня хладилник микровълнова шкафчета за съдове и да остане работен плот .Виждам че сте много запознати и с механизмите за плъзгане които спестяват място.Благодаря ви предварително

Общи условия

Активация на акаунт