Кухнята - в детайл (3)

  • 25 949
  • 201
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 085
zorryan  , пусни една схема, ще измислим нещо Peace Опиши къде са ти тръбите, комина(ако имаш) и т.н...
 

# 61
  • Стара Загора
  • Мнения: 386
Запис

# 62
  • München\Добрич
  • Мнения: 192
Dulce Pontes много те моля, кажи повече за тия стъклени кани,че имам две такива ниши за вина и поне едната ми се иска да запълня. Откъде и по колко си ги намери тия кани, линкче ако може,ако ги има някъде в нета ...

# 63
  • Мнения: 328
Здравейте много хубава темичка,това е супер че си давате съвети и идей
Аз преди 4-5 месеца си направих кухненското и ето го и моето ТУК
Тъйкато са големи снимките и неможах да пусна само снимките. Crazy

# 64
  • Мнения: 2 085
gachoni newsm10
Много ме впечатли таванът в дневната, като истинско небе  Grinning

# 65
  • София
  • Мнения: 3 880
хайде и аз, най-сетне съм си снимала кухнята да пусна снимките и в тази тема, че се каня от 8 месеца да я снимам, тя вече не е нова Embarassed

http://picasaweb.google.bg/la.aurora/Home

# 66
  • Мнения: 1 277
хайде и аз, най-сетне съм си снимала кухнята да пусна снимките и в тази тема, че се каня от 8 месеца да я снимам, тя вече не е нова Embarassed

http://picasaweb.google.bg/la.aurora/Home
Aurora, кухнята ти е разкошна! Позволих си да разгледам и останалите снимки- цялото ти жилище е наистина впечатляващо Hug

# 67
  • София
  • Мнения: 3 880
хайде и аз, най-сетне съм си снимала кухнята да пусна снимките и в тази тема, че се каня от 8 месеца да я снимам, тя вече не е нова Embarassed

http://picasaweb.google.bg/la.aurora/Home
Aurora, кухнята ти е разкошна! Позволих си да разгледам и останалите снимки- цялото ти жилище е наистина впечатляващо Hug

много благодаря, много мило ми стана от думите ти  bouquet

# 68
  • Мнения: 278
хайде и аз, най-сетне съм си снимала кухнята да пусна снимките и в тази тема, че се каня от 8 месеца да я снимам, тя вече не е нова Embarassed

http://picasaweb.google.bg/la.aurora/Home
   Защо не виждам никакъв уют в този дом.

# 69
  • Мнения: 328
gachoni newsm10
Много ме впечатли таванът в дневната, като истинско небе  Grinning
Благодаря ти много радвам се че ти е харесало Grinning Heart Eyes
Aurora и на мен много ми хареса Кухненското ти и и аз разгледах другите снимки всичкото ти е разкошно Браво много хубав вкус имаш
Hug

# 70
  • Мнения: 2 085
.....много радвам се че ти е харесало....
кажи как го направихте Praynig

# 71
  • Враца
  • Мнения: 876
Aurora хубав дом...поздравления...справили сте се страхотни...влюбена съм в бара с бар столовете...на мен страшно много ми хареса всичко като изключим дребни детайли (но то е че не харесвам черното като цвят)...особено ме впечатли и лампата над холната маса...

Последна редакция: ср, 30 юли 2008, 00:38 от wb

# 72
  • София
  • Мнения: 3 880
хайде и аз, най-сетне съм си снимала кухнята да пусна снимките и в тази тема, че се каня от 8 месеца да я снимам, тя вече не е нова Embarassed

http://picasaweb.google.bg/la.aurora/Home
   Защо не виждам никакъв уют в този дом.

в първият момент като го прочетох и си викам "ей, я по-леко, недей да гаднееш" Mr. Green
обаче, знаеш ли, има истина в думите ти, непрестанно има нещо, което трябва да се прави по нашия дом, в който живеем от едва 8 месеца, а от работа някак не остава време да обърна внимание на детайлите. има неща, които никак не харесвам като къта при камината, където буквално набутах тея стъклени глупости...червената баня си личи, че почти не се ползва, някои места са ми направо празни, а аз обожавам аксесоарите, а сега нямам никакво време да направя завършването и създаването на т.нар. уют, както казваш. просто трудно се прави дом, където почти не се задържаш Sad
но и това ще стане...засега както вика една приятелка "леле, колко чисто и подредено като в някакъв шоу-руум", тя май имаше предвид същото като теб, но бе по-мека, нали ми е приятелка Wink

благодаря и на положителните мнения  bouquet

# 73
  • Мнения: 1 668
Поздравления,Аурора,направено е с много стил! Нещото,което ме грабна е.... млечно зелените елементи в дневната.И в нащата дневна ще бъде акцент този цвят(да не говорим,че сега се убедих,че зелените възглавнички ще изглеждат точно така, както си представях Mr. Green),затова би ли споделила къде намерихте цвета на латекса за стените (за зелените ) и как се води,ако си спомняш,защото все си мисля ,че като му дойде времето няма да намеря това,което ми трябва . newsm78 ?!

# 74
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Aurora ,много,много ми хареса както сте направили дома си HugНаистина трябва малко повече уют....да си личи ,че живее някой в този апартамент,да има душа.Надявям се разбираш какво искам дакажа,но и ние като се нанесохме ,беше така първите няколко месеца.Естествено е с времето да се понатрупат някои неща....едно купуваш,друго изхвърляш,а понякога и не хвърляш,а само купуваш.... Mr. GreenНо вярвям,че с течение на времето ще го докараш откъм уют.... HugНадявам се да не го приемеш като упрек ,а като мнение на приятел Hug
И доколкото си спомням,цялото обзавеждане е от Мартинели ,нали? 

Общи условия

Активация на акаунт