Кухнята - в детайл (3)

  • 25 947
  • 201
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 25


Публикации: 9



   
   
Re: Кухнята - в детайл (3)
« #76 сряда, 30 юли 2008, 13:03 »
   
http://media.snimka.bg/0217/006690012-big.jpg

Това ми е кутийката. Давайте идеи моля ви

# 91
# 92
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Какво значи идеални условия?

Идеалните условия са в лабораторията  Laughing Ето това намерих за Фабер. Виж различните видове абсорбатори, за каква квадратура на помещение са. Аз искам вграден, напримерк инка плюс, а излиза, че той оправя само 10мв. м  Thinking

Аууу, защо погледнах линка. Вижте сега какво открих. Моят аспиратор е такув:
http://www.triadaconsult.bg/index.php?show=browse&prodid=62

Забележете колко куб метра обещават- 800, за толкова го и купих. А сега вижте в сайта колко е- на максимална мощност- 450 куб метра.  ooooh!
http://www.faberspa.com/faber/en/homePage/catalogoprodotti/ricer … lio&serie=165

Кого да убия сега за подвеждащата информация, а кажете? Laughing

# 93
  • Мнения: 4 300
Вече имам чувство, че трябва си инжинер и да си разглобиш нещото преди да го купиш. Изобщо не им вярвам вече на етикетите, ни на перални, ни на абсорбатори, ни на уредби Confused.

# 94
  • Мнения: 2 891
А де! Аз ще ида и ще си взема един от Тека и поне ще знам, че е тих  Crossing Arms

# 95
  • Мнения: 97
Здравейте на всички Hug!
Аз се включвам за първи път в тези темички, просто сега ми дойде да главата и на мен проблема с обзавеждането на кухнята. Сега сме още на етап идея. Тъкмо вчера ми разкопаха мръсния канал и ми положиха тръбите за чистата вода, а преди два дни направихме ел. инсталацията.
А снимките на кухните, които сте качили тук са направо като от списание. Rolling Eyes
Tedi_V много ми харесва цвета на твоята - точно за червена и аз си мечтая. А и по Фън шуй в това помещение ми се пада червено Laughing. Дай ми повече инфо от къде е, pls Praynig!
Ако ми остане време ще кача снимки на стаята в момента, за да можете да сравнявате с това, което ще стане после, ама много се съмнявам, че ще събирам погледите като вашите (основно поради ограничен бюджет Wink)
и да ви питам: от София съм и ми се налага да пробия дупка за аспиратор от външната страна на стената на осмия етаж. Просто блока е с външна изолация и не може да стане от вътре. Можете ли да ме посъветвате какъв майстор да търся? А ако дадете координати - още по-добре Laughing

# 96
  • Мнения: 88
Ами правена е по-поръчка от един майстор в Казанлък и съм много доволна. Аз също си мечтаех за червена и най-накрая я имам Wink
Успех с идеите и реализацията им Simple Smile  Hug
Ако имаш въпроси - питай Wink

# 97
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Марвик ,малко трудна работа newsm78Освен алпинисти,друг вариант май няма  Thinking

Последна редакция: вт, 26 авг 2008, 12:51 от danidji

# 98
  • Мнения: 97
10х danidji!
и аз за такива си мислех, даже вече прозвъних няколко, ама никой не се навива за една дупка само ooooh!

# 99
  • Мнения: 152
хайде и аз, най-сетне съм си снимала кухнята да пусна снимките и в тази тема, че се каня от 8 месеца да я снимам, тя вече не е нова Embarassed

http://picasaweb.google.bg/la.aurora/Home

Стратотно! А с тебе сме двойнички. За първи път виждам някоя жена толкова да прилича на мен.Синът ми гледаше с мен и каза: "Мама!" .

# 100
  • Мнения: 2 085
Aurora, разгледах албума ти, поздравления  bouquet Настилката в детската стая да не е корк?

# 101
  • Мнения: 3 456
Леле, страхотни кухни имате ! Поздравления!

Предстои ни ремонт на кухнята и влязох в темата да разгледам- направо се комплексирах от моята настояща. Надявам се след ремонта и моята да стане така красива!

# 102
  • Мнения: 30
И моята скромна кухня. За жалост първоначалния проект не беше такъв, има няколко неща, които ме дразнят все още. Сега съм на етап - украса и допълнения. Търся кош за боклук, както и закачалка за кърпа, както и нещо като механизъм за шкафа под мивката. Той ми е доста голям - 1 метър. И само препарати има там. Иска ми се да ополозотворя пространството с нещо по-функционално.







# 103
  • Мнения: 1 668
Дени,чудесна е,много ми харесва и разпределението и цветовете !Страхотна е,ако и моята се получи така добре ще трябва да почерпя  Crazy !

Аурора, и аз си позволих да видя албумчето -нямам думи! Много труд и средства са вложени,но резултатът е прекрасен!   bouquet

# 104
  • Мнения: 25
Търся кош за боклук, както и закачалка за кърпа, както и нещо като механизъм за шкафа под мивката. Той ми е доста голям - 1 метър. И само препарати има там. Иска ми се да ополозотворя пространството с нещо по-функционално.
Можеш да сложиш коша за боклук вътре в шкафа. Може и направо прикрепен към вратичката. Поне в хотелите така съм виждала и ми се струва доста удачно.

Общи условия

Активация на акаунт