Кухнята - в детайл (3)

  • 25 944
  • 201
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 3 880
хайде и аз, най-сетне съм си снимала кухнята да пусна снимките и в тази тема, че се каня от 8 месеца да я снимам, тя вече не е нова Embarassed

http://picasaweb.google.bg/la.aurora/Home

Стратотно! А с тебе сме двойнички. За първи път виждам някоя жена толкова да прилича на мен.Синът ми гледаше с мен и каза: "Мама!" .

ей, сега ме заинтригува!
може ли твоя снмика на лични, наистина съм любопитна Wink

# 106
  • София
  • Мнения: 3 880
Aurora, разгледах албума ти, поздравления  bouquet Настилката в детската стая да не е корк?

настилките в целият апартамент, без кухнята и антрето са корк - в спалните е естествения цвят на корка, а в другите стаи е бял корк...това, което казвам на всичките ми приятели, които идват у дома на гости е, че това е най-добрата инвестиция в апартамента ни и нещо, което колкото и неща да бих променила корковите настилки са нещо, което не бих пипнала в никакъв случай. държи много топло, шумоизолира и най-вече не му личи мръсотия никаква и това е...освен, че е ужасно лесен за поддръжка и почистване.

# 107
  • Мнения: 2 085
наистина е страхотен корка Peace Откъде го взимахте?Коркова къща?

# 108
  • Мнения: 30
Нещо не се получи с поста. Та, в отговор на Тори:

Такъв ще е. Но не от тези с връвчиците, а с механизъм. Тъй като реално ако се замислим кошът за боклук е може би един от най-често използваните и отваряни/затваряни неща в кухнята. Затова наистина искам да взема нещо стабилно, което няма да падне след пет месеца. Харесала съм си фирма Хефеле, немски са. Нямам доводи от ползвали ги, но репутацията на фирмата е изключителна. За жалост и за кош за боклук се чака....  #2gunfire

# 109
  • Мнения: 2 085
deni_avr , това "прагче" Embarassed, на гърба зад котлоните и мивката от стъкло ли е?

# 110
  • София
  • Мнения: 3 880
наистина е страхотен корка Peace Откъде го взимахте?Коркова къща?

да, от Корковата къща Simple Smile

# 111
  • Мнения: 30
deni_avr , това "прагче" Embarassed, на гърба зад котлоните и мивката от стъкло ли е?

Да, то е от стъкло и едно от нещата, които не би трябвало да са там. Историята му е дълга, а раждането му случайно. Така или иначе успяхме да го комбинираме добре с контакти със стъклени рамки и се получи хубаво. Освен това се получи и един рафт за временно държане под око на боклучета и дреболии.

# 112
  • Мнения: 2 085
да, от Корковата къща Simple Smile
завиждам ти.... благородно Grinning

# 113
  • Мнения: 940
Страхотни кухни момичета!
Моята е още в насипно състояние и чака да бъде монтирана. После ще се хваля.
Видях много интересни идеи тук, надявам се да видя още.

# 114
  • Мнения: 10
Здравейте!
За първи път пиша във форумчето, но отдавна Ви чета. Темата е страхотна, много полезна наистина! Доста отговори открих на въпросите си, както и невероятни идеи!
Имам обаче една-две питанки...
Къде държите ( криете ) тубите с минерална вода? Нашата бъдеща кухня ( за сега е само проект в главата ми ) ще е част от хола и трапезарията, та се налага максимално да скрия натуриите...
И другият ми въпрос е свързан с аспиратора... Ще потърся в другите теми инфо какво е аспиратор с активен въглен. Но ако сложим такъв, който има тръба за извеждане на въздуха, предполагам че може да се свърже в комина. Мъжът ми, обаче твърди, че ако някой от съседите ползва комина , т.е. пали печка на дърва ще бъде проблем. В домът на родителите ми тръбата на аспиратора директно излиза през стената навън. Само че в нашият апартамент разстоянието от аспиратора до външаната стена ще е доста дълго та се чудя за комина като вариант...

Благодаря предварително за отговорите!

# 115
  • София
  • Мнения: 3 880
ами, нямаме туби...защо точно туби?
но ако имах такива бих ги държала в мокрото помещение.
ако нямах мокро помещение вероятно не бих купувала туби, а бутилирана минерална вода.

# 116
  • Мнения: 10
 Grinning Ами и аз незнам защо точно туби, може би защото сега у дома се купуват такива и има специална помпичка за наливане на вода, но кухнята е отделно помещение и не се виждат... Ами то отговорът е толкова простичък, ама кой да се сети  Blush Благодаря!
Иначе в апартамента където ще живеем няма да има мокро помещение, да са живи и здрави архитектите! smile3512

# 117
  • Мнения: 5 462
Купи си една кана Брита и си решаваш проблема с тубите..

# 118
  • Мнения: 84
Записвам се да ви следя!
А снимките на кухните, които сте качили тук са направо като от списание. Rolling Eyes
Tedi_V много ми харесва цвета на твоята - точно за червена и аз си мечтая. А и по Фън шуй в това помещение ми се пада червено Laughing. Дай ми повече инфо от къде е, pls Praynig!
За кухня по поръчка за София бих ти препоръчала фирмата която ще прави моята, когато му дойде времето де.А съм много доволна от работата им, направиха ми спалнята...но нямат шоурум,ето сайта
http://www.mebelcom.net/
Дени, ако на това викаш скромна кухня-ела да видиш моята кухня-балкон!Супер си е- със здраве да я ползваш!

# 119
  • Мнения: 1 081
Здравейте, момичета:)Да се цопна и в тази кухненска тема:)

Въпросът ми е от къде мога да си поръчам една пластмасови "закачалки-поставки", които се закачат на хоризонталната метална тръба на гърба на кухнята, и на тях могат да се слагат чаши и т.н.. Понеже няма директен линк, сайтът е http://www.doimocucine.it/, MODERN направление кухни, моделът е EVOLUTA, долу вляво има поле за избор на детайли-там е сниман такъв гръб с такива закачалки, а примерна кухня в червено. Сори, че стана объркан поста  Embarassed Благодаря на всички, които имат търпението да погледнат какво търся  Hug

Общи условия

Активация на акаунт