Кухнята - в детайл (3)

  • 25 927
  • 201
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 84
Здравейте, момичета:)Да се цопна и в тази кухненска тема:)

Въпросът ми е от къде мога да си поръчам една пластмасови "закачалки-поставки", които се закачат на хоризонталната метална тръба на гърба на кухнята, и на тях могат да се слагат чаши и т.н.. Понеже няма директен линк, сайтът е http://www.doimocucine.it/, MODERN направление кухни, моделът е EVOLUTA, долу вляво има поле за избор на детайли-там е сниман такъв гръб с такива закачалки, а примерна кухня в червено. Сори, че стана объркан поста  Embarassed Благодаря на всички, които имат търпението да погледнат какво търся  Hug
Абе не ми стана много ясно къде да гледам- но ако говориш за различните видове закачалки, които висят на метална тръба(над мивката на червената кухня) такива има в Бриколаж.Но според  мен тези закачалки не са пластмасови, а метални.

# 121
  • Мнения: 1 081
10х, hotday, имам предвид пластмасови S-образни закачалки, служещи за поставки(ама че обяснение Embarassed ), но ще погледна и в Бриколажа, благодаря  Hug

# 122
  • Мнения: 2 018
Хайде запис и от мен.  Peace

# 123
  • Мнения: 2 803
Записче.

# 124
  • Мнения: 650
и аз да попитам нещичко, дано ми помогнете,

правим ремонт вкъщи и се налага да сменим плота на кухнята, харесахме кухненски плот от технически камък, но не знам до колко е добър за кухня,


моля, помогнете с мнения, впечатления, ЗА и ПРОТИВ и т.н.

предварително ив благодаря за отзивчивостта

# 125
  • Мнения: 71
С две ръце за техническия камък, само си приготви около 600-800 лв за линеен метър...Планувах мойта да я направя така, но се отказах за сметка не един жесток аспиратор на фабер...но никой друг плот не може да го докара по-добре на визия от техническия камък и сродните му.
На Технистоун вносители са ЕсКаВе.

# 126
  • Мнения: 2 085
и аз да попитам нещичко, дано ми помогнете,

правим ремонт вкъщи и се налага да сменим плота на кухнята, харесахме кухненски плот от технически камък, но не знам до колко е добър за кухня,


моля, помогнете с мнения, впечатления, ЗА и ПРОТИВ и т.н.

предварително ив благодаря за отзивчивостта
потърси в мненията на bai bibi, тя има такъв.
Аз поне не съм чувала за нещо по-добро от технически камък за плот  Peace

# 127
  • София
  • Мнения: 3 880
и аз да попитам нещичко, дано ми помогнете,

правим ремонт вкъщи и се налага да сменим плота на кухнята, харесахме кухненски плот от технически камък, но не знам до колко е добър за кухня,


моля, помогнете с мнения, впечатления, ЗА и ПРОТИВ и т.н.

предварително ив благодаря за отзивчивостта

бар плота и плота на кухнята ми са от технически камък, много е добър, страхотно изглежда, единствената ми забележка е, че е малко труден за поддържане и иска специални препарати, които не се намират лесно и здраво търкане...

ето го моя: http://picasaweb.google.bg/la.aurora/Home#5228483752053531314
http://picasaweb.google.bg/la.aurora/Home#5228483584373546866

# 128
  • Мнения: 71
Aurora на skv ли е плотът?

# 129
  • Мнения: 650
аурора,

аз като четох из интернет разбрах, че недостатък на техн. камък е, че много лесно се драскал, така ли е?

от коя фирма го поръчехте, или е направо с кухнята?

благодаря ти предварително

# 130
  • Мнения: 2 085
Aurora, много ти е хубава кухнята  Peace Доволна ли си от аспиратора?

# 131
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
И аз искам да попитам Аурора,за аспиратора....доволна ли си?
За плота от техн.камък-драска ли се,и какви препарати използваш за поддръжка?

# 132
  • София
  • Мнения: 3 880
аспираторът е страхотен, в интерес на истината си го харесах заради оригиналният дизайн, но върши страхотна работа!

да, техническия камък се драска доста лесно, въобще е труден за поддръжка, явно това е цената за ефекта му. предполагам трябва да се полира след време, но не съм запозната точно как ще стане.
препаратите са някакви английски, които намерих в Елемаг, не съм вкъщи, довечера ще се прибера и ще видя марката. но и от препарата не стават чудеса, има някои петна, които не мога и не мога да махна на бар плота...

цялата кухня съм поръчвала от Мартинели, а техническият камък е от фирмата, с която те работят, но не й знам името, т.е. чрез Мартинели съм поръчала и плота.

# 133
  • Мнения: 650
аурора,

благодаря т за инфото;

май ще се откажа от техн. камък;

все пак на този плот ще говя, режа, ще слагам и мазни работи ...

ще видя дали гранит или обикновен ....

иначе се бях насочила към черен техн. камък със слюди в него .... starlight black на ес ка ве или galaxy black на булгранит

# 134
  • Мнения: 2 018
А Мартинели не ти ли казват, как да го почистваш по-лесно?

Общи условия

Активация на акаунт