А какво ще ядем на почивка?

  • 1 463
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
малко off - Абе къв е тоя ол инклузив бе?!  Shocked Ще да е много ексклузив, щом е и с бебешка храна...  Rolling Eyes

# 31
  • София
  • Мнения: 18 679
малко off - Абе къв е тоя ол инклузив бе?!  Shocked Ще да е много ексклузив, щом е и с бебешка храна...  Rolling Eyes
Ами...надали ще е с истинска бебешка храна, нещо не ми се вярва.Точният им израз беше "храна, подходяща за бебета", което според мене означава безсолни варени картофи, плодове и зеленчуци, кисело мляко, овесени ядки или кус-кус, нещо такова предполагам Rolling EyesДе да знам всъщност.Като се върнем, ще разказвам/ама то много далече още нашето море Cry/.

# 32
  • Мнения: 581
Благодаря ви много за инфото, момичета.
breeze , към теб имам само още един въпрос - какви бурканчета трябват, от Ганчевите пюрета или от тези по-големите с широкото гърло и винт?
Каквито ти реших, че ще са ти удобни. Аз ползвам от по-големите с винт, защото се пълнят по-лесно  Wink

# 33
  • Мнения: 7 106
Благодаря ви много за инфото, момичета.
breeze , към теб имам само още един въпрос - какви бурканчета трябват, от Ганчевите пюрета или от тези по-големите с широкото гърло и винт?
Каквито ти реших, че ще са ти удобни. Аз ползвам от по-големите с винт, защото се пълнят по-лесно  Wink

  Hands Thumbsup
Благодарско!

# 34
  • Мнения: 581

  Hands Thumbsup
Благодарско!
Цитат
За нищо, пак заповядай  newsm03

Общи условия

Активация на акаунт