в Овулация ли съм??

  • 7 269
  • 94
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 975
Христина,след като фоликула ти е бил 19мм ,той не е се е пукнал ,а док трябва да те следи още докато се пукне.И на мен така ми зацапва последните 2 дни от цикъла?Дали не е някакъв проблем с прогестерона?А съм го изследвала и е ок.

# 76
  • Мнения: 112
Аз прогестерона ще го пускам другата седмица Peace
За фоликула знам,че не се е спукал,но предстои.На 11-тия ден беше 19 мм,а аз съм си засичало овуто на 14-тия така че не мисля,че ще има проблем със пукането!

# 77
  • Мнения: 975
Хубаво е че е нараснал фоликула,но никога не може да си сигурна че ще се пукне,за това се ходи на преглед за да се види как се развива и пука ли се.

# 78
  • Мнения: 22 963
На мен също последните 2-3 дни от цикъла са ми с оскъдно ръждиво-кафяво течение.

# 79
  • Мнения: 390
Хубаво е че е нараснал фоликула,но никога не може да си сигурна че ще се пукне,за това се ходи на преглед за да се види как се развива и пука ли се.
и на мен док ми каза, че няма нужда да ходя да гледа дали се е пукнал. само че трябва да си правя тестовете цза ову редовно и те ще покажат. каза ми, че е 19мм и до 2-3 дни ще се пукне, но още на следващия ден теста показа +. питах за конкретни тестове и споделих, че ползвам Ovu и Clear Ovu - потвърди, че са точни и особено вторите. от тях направих и този за бременност 7 дни след предполагаемия ден и показа  втора бледа чертичка. да видим...

# 80
  • Мнения: 1 699
Бравоооо радвам се че си успяла.Ще е по-наситена след няколко дни Peace

# 81
  • Мнения: 390
надявам се! само че днес нещо зацапвам към розово. иначе си имам всички симптоми - не са спирали да ме болят гърдите и яйчниците след овуто, вече 2 седчици. но тоа вече е за друга тема.

# 82
  • Мнения: 112
Писс честити ти две черти и стискам палци Peace

# 83
  • София
  • Мнения: 4 884
Здравейте момичета! Включвам се в темата, тъй като дойде момента, в който реших че е време за второ детенце. Незнам как е при вас, но на мен ми отне много време да убедя мъжа ми в това нещо. Той все казваше, че не сме толкова добре финансово, че да можем да издържаме още едно дете, но аз не смятам, че това е толкова важно. Както и да е, той вече е съгласен да си направим бебче, но наистина незнам как ще стане  Embarassed Просто работата му е страшно натоварена и той се прибира вечер толкова скапан, че секса е последното нещо, за което би се сетил. И такива са нещата при нас по принцип. При нас времето за секс са почивните дни. Е да, ама нали се сещате каква е вероятността да бъда в овулация точно в почивен ден.  Sad Спрях противозачатъчните, дойде ми М и в деня в който вече бях "чиста" правихме секс, като не се пазихме за първи път. (естествено че тогава не съм била в ову).Но след това дойдоха работни дни и секс няма. Просто като ви чета, че правите секс всеки ден или през ден, направо ми се плаче. Само моят мъж ли вижда проблем в това да го правим по-често. Опитах се да му обясня, че така няма да се получи, но той нищо не каза. Сега се чудя дали следващия месец да не последвам примера ви и да опитам с ову-тестове и когато заподозря овулация, просто да му кажа че сега е момента. Иначе не виждам друг начин.
Извинявам се за дългия и отегчителен пост, но и аз сега само за това мисля. Толкова много искам да се случи. Ще следя темата.
Миличка,разбирам те напълно!И моят мъж мнооого трудно се нави да имаме детенце(и то първо),освен това той много често пътува в командировки,което е пречка определено!Аз още от първия месец си следя овуто с тестове и слава Богу,защото имам тежка овулация,смисъл че много ме боли корем и ми се подува и ако не знаех,че тогава съм в ову, никога нямаше да правим секс  точни в тия дни PeaceДосега сме успявали да направим поне по един опит във фертилните ми дни,но незнам как ще е занапред с тези пътувания.Ако искаш да знаеш нещо друго с удоволствие ще ти отговоря,дано не съм те отегчила,просто исках да те окуража Hug

# 84
  • Мнения: 183
tuzni4kata, благодаря ти за подкрепата. Стискам палци и при вас да се получи скоро! Не мога да разбера тези мъже, какво толкова трябва да ги убеждаваме  ooooh! В крайна сметка цялата тежест по износването, раждането и отглеждането на детето пада върху нас, от какво толкова се плашат. Е добре, парите не стигат, ама те може никога да не стигат, но това не означава да се лишиш от най-хубавото - от едно ангелче. В крайна сметка живеем в собствено жилище, и двамата работим, така че незнам и аз в какво толкова го убеждавах. Абе мъжка му работа  Rolling Eyes Извинявам се за тона, но наистина ме е много яд на тях. Кураж на всички и дано да има повече, които да се похвалят с положителен резултат!   bouquet
piss, честито и от мен и дано всичко е наред!

# 85
  • Мнения: 390
благодаря на kiarra и xxrriissttiinnaa, но сутринта теста не ме зарадва... днес и аз съм към отбора на тъжните. надявах се да ходя в друга тема - на чакащите бебче, но... ще вземам друг тест, че се побърквам да чакам. късмет, момичета! този месец две чертички на овуто, а след няколко седмици и на другия!!! Praynig

# 86
  • Мнения: 183
pisss, извинявай, ама аз както винаги нещо не разбрах.  Embarassed Ако вчера си имала положителен тест, а днес - отрицателен, няма ли вероятност днешния тест да не е отчел правилно  newsm78 .  А кога трябва да ти дойде М? Оффф и аз вече се побърках с тези постоянни мисли за бебче, така че се извинявам ако пиша объркано! Пиши какво става и дано теста днес да не бил верен! Прегръщам те  Hug

# 87
  • Мнения: 1 699
Мила pisss   не се предавай толкова лесно без бой  Mr. Green Положителен тест грешен нямааааааааааа така че днешния е бел грешен.Нали имаш и закъснение.Един кръвен ще ти разсее съмненията.И знам че ще се похвалиш скоро с по-голяма увереност Hug Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

# 88
  • Мнения: 179
Последно, piss, положителен ли е теста,или отрицателен, или положителен и после отрицателен, и аз се обърках newsm78

# 89
  • Мнения: 390
теста беше първо положителен 7-8 дни след ову+бебеправене. днес, след още 6 дни след първия тест, беше отрицателен. вече има и признаци за М. знам, че ще навляза в друга тема, но все пак: чудя се дали може да имам проблеми със задържането... какви ли не мисли ми минават вече. всеки месец имам адски болки и изхвърлям едни съсиреци.

Общи условия

Активация на акаунт